Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Vairāki "Nets" spēlētāji cenšas pierunāt kluba vadību piedāvāt līgumu Entonijam

Rolands Eliņš

Vairāki "Nets" spēlētāji cenšas pierunāt kluba vadību piedāvāt līgumu Entonijam
Karmelo Entonijs. Foto: Zumapress.com

Ņujorkas „Post” vēsta, ka NBA komanda Bruklinas „Nets” par papildinājumu uzbrucēja pozīcijā varētu izvēlēties Karmelo Entoniju, kura kandidatūru atbalsta citi pieredzējušie komandas spēlētāji, ieskaitot Kevinu Durentu un Kairiju Ērvingu.

Bruklinas „Nets” jūlijā parūpējās par ļoti spēcīgi nokomplektētu uzbrucēja pozīciju, iegūstot Vilsonu Čendleru, Torīnu Prinsu un Kevinu Durentu, turklāt savā otrajā NBA sezonā tika gaidīts vēl lielāks pienesums no latviešu uzbrucēja Rodiona Kuruca. Taču vasaras pēdējās dienās situācija izskatās krietni drūmāka – par Durenta smago traumu, kas liks izlaist lielu daļu vai pat visu sezonu, jau bija zināms, bet Čendlera 25 spēļu diskvalifikācija par dopinga lietošanu un Kuruca nonākšana tiesas priekšā gan bija nepatīkams pārsteigums „Nets” vadībai.

Čendlera diskvalifikācijas laikā „Nets” būs iespēja iekļaut sastāvā papildu spēlētāju, bet par Kurucu pagaidām ir neskaidrība. Ņujorkas policija viņam izvirzījusi apsūdzības vardarbībā pret savu draudzeni, un tiesas datums noteikts oktobra vidū. Ņemot vērā apsūdzību nopietnību, jārēķinās arī ar līgas vadības sankcijām, kas varētu „Nets” uzbrucēju līniju atstāt pavisam plānu.

„Post” vēsta, ka Bruklinas komanda izvērtējusi iespējas sastāvam piesaistīt Karmelo Entoniju vai Džo Džonsonu. Džonsons līdz pārbaudēm pie „Nets” gan nav ticis, un tiek vēstīts, ka viņš ir ļoti tuvu tam, lai noslēgtu līgumu ar Detroitas „Pistons”.

Tiek norādīts, ka vairāki „Nets” pieredzējušie spēlētāji, ieskaitot Kevinu Durentu un Kairiju Ērvingu, esot lobējuši kluba vadību par labu Entonijam. „The Athletic” ziņo, ka ģenerālmenedžeris Šons Markss esot piekritis vismaz izvērtēt šādu iespēju un detalizēti izpētīt Entonija piesaistīšanas iespēju.

Par labu Entonijam publiski izteicies arī „Nets” jaunpienācējs Torīns Prinss, kurš sociālajā tīklā „Twitter” veica ierakstu kopā ar Entonija treniņu video. „Es viņu treniņos sedzu mēnesi no vietas. Tas joprojām ir tas pats Melo, tikai tagad cilvēki viņam pieliek klāt citus stāstus un vārdus,” rakstīja Prinss, izceļot 35 gadus vecā Karmelo spēles līmeni.

Entonijs šovasar piedalījās privātajos treniņos ar „Nets” spēlētājiem, tiesa, viņa aģents toreiz norādīja, ka šajā notikumā nekādu zemūdens akmeņu nav, jo Entonijs viņus pirmām kārtām uzskata par saviem draugiem un paziņām. Entonijs nav spēlējis NBA jau gandrīz gadu, kad pagājušās sezonas pirmajā pusē neizdevās spēle Hjūstonas „Rockets” sastāvā.

Izmantotie resursi:
https://nypost.com/2019/09/11/nets-...

  +1 [+] [-]

, 2019-09-12 10:36, pirms pusgada
Kurucs d.albajos būs sev karjeru sačakarējis, dēļ savas emocionālās nestabilitātes...paķers Entoniju vai kādu citu uzbrucēju,un beigās spēlēs labāk kā Kurucs...un tā arī būs pēdējā reize, kad dzirdēsim par Kurucu..

Cik lielam durakam jābūt, lai žņaugtu citu cilvēku?
neviens saprātīgs cilvēks nevienu nežņaudz, lai kāda būtu dusma.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-12 10:43, pirms pusgada
Vēl jau redzēs kas tur īsti noticis, vrb tikai uzpūsts burbulis....

  +1 [+] [-]

, 2019-09-12 10:48, pirms pusgada
Tu visu tik labi zini, ka izskatās biji blakusistabā. Kāpēc neapturēji Kurucu?? Būsi nozieguma līdzdalībnieks (ja "noziegums" vispār bija)

     [+] [-]

, 2019-09-12 10:55, pirms pusgada
Nu nelieto mūsu valodā vārdu "lobēt" tādā veidā kā šajā rakstā. Kas tie par vājpr..šu "žurnālistiem" šeit strādā..ne pirmo reizi tādi brīnumi, sevišķi kur bijis jātulko

 +10 [+] [-]

, 2019-09-12 11:05, pirms pusgada
blondais18 rakstīja: Kurucs d.albajos būs sev karjeru sačakarējis, dēļ savas emocionālās nestabilitātes...paķers Entoniju vai kādu citu uzbrucēju,un beigās spēlēs labāk kā Kurucs...un tā arī būs pēdējā reize, kad dzirdēsim par Kurucu..

Cik lielam durakam jābūt, lai žņaugtu citu cilvēku?
Būtu viņš pa īstam žņaudzis, policija būtu iesaistīta notikuma vietā, nevis pēc 2 mēnešiem. Kurucam (tāpat kā KP) šādā situācijā var pārmest tikai to, ka slikti pazīst amerikāņu kultūru un pinas ar šaubīgiem cilvēkiem!

     [+] [-]

, 2019-09-12 11:54, pirms pusgada
Neredzu Nets neko labu. Pārāk individuāli spēlētāji tiek vākti un komandas spēlētāji atdoti. KD,Irvings, ja vēl Melo. Levertam un Dinvidijam arī vajag bumbu. Redzēsim, kā Atkinsons saliks puzles gabaliņus, lai Nets spēlētu efektīvi.

  -1 [+] [-]

, 2019-09-12 12:26, pirms pusgada
Kā sapist komandu vienas off-sezonas laikā. Nets interesantu komandu bija izveidojuši, bet tagad atkal aizgāja all-in ar traumatisku, satraumētu, vecu veterānu sastāvu. Šitie baltrocīši tagad aizsardzībā nekapās, komandas spēle un mikroklimats (hello K.Erving) būs sapists. Tolks ?? Būtu turpinājuši ar savu komandas kodolu spēlēt. Bet NBA jau nevar būt komandas, ir jābūt zvaigznēm, heroes kuru vārdu un image var tirgot. Un tagad vēl kronis visam - pievienot Entoniju, vecu pelmeni kurs nekad nav spēlējis komandas labā un uzskata sevi par all-star līmeņa spēlētāju. Uggghhhh

     [+] [-]

, 2019-09-12 12:52, pirms pusgada
Personiski, es uzskata, ka tā būs liela kļūda, ja Nets iedos līgumu Karmelo. Uz doto mirkli Nets neko nevajag mainīt rotācijā, tikai izdomāt spēles zīmējuma kā pēc iespējas labāk iesaistī Irvingu un Durantu( kad no traumas atgriezīsies).

  +1 [+] [-]

, 2019-09-12 13:05, pirms pusgada
Par Kurucu klusums kā pirms vētras, ne ziņas. Rodim jāsamaksā nauda un lai turpina karjeru, jo šajā gadā viņam iespēja pakāpties karjerā pamatīgi, visas acis būs uz Nets un tur vajag labu sniegumu no viņa. Prince un Chandlers nav konkurenti viņam, jo Atkinsonam Rodis tikuntā simpatizē vairāk, tāpēc lai ātrāk samaksā meitenei un viss.

     [+] [-]

, 2019-09-12 13:30, pirms pusgada
cobham rakstīja: Par Kurucu klusums kā pirms vētras, ne ziņas. Rodim jāsamaksā nauda un lai turpina karjeru, jo šajā gadā viņam iespēja pakāpties karjerā pamatīgi, visas acis būs uz Nets un tur vajag labu sniegumu no viņa. Prince un Chandlers nav konkurenti viņam, jo Atkinsonam Rodis tikuntā simpatizē vairāk, tāpēc lai ātrāk samaksā meitenei un viss.
Kā tu vari zināt, kurš Atkinsonam patīk labāk, ja nevienu spēli vēl nav aizvadījuši.

     [+] [-]

, 2019-09-12 13:36, pirms pusgada
Blondais 18, Tu pat neēsi izliecies

  -1 [+] [-]

, 2019-09-12 14:03, pirms pusgada
valters_kronitis_1205962116106874 rakstīja: Blondais 18, Tu pat neēsi izliecies
A tu neesi tikko piereģistrējies, dzīves neveiksminieks?

  -1 [+] [-]

, 2019-09-12 14:05, pirms pusgada
vorkuta rakstīja: Tu visu tik labi zini, ka izskatās biji blakusistabā. Kāpēc neapturēji Kurucu?? Būsi nozieguma līdzdalībnieks (ja "noziegums" vispār bija)
Ja draudzene pēc tam gāja uz slimnīcu, tad jau vardarbība tomēr bija.

     [+] [-]

, 2019-09-12 14:13, pirms pusgada
Visādā ziņā Rodiona karjera NBA tagad vēlreiz sāksies no nulles.

     [+] [-]

, 2019-09-12 14:45, pirms pusgada
cobham rakstīja: Par Kurucu klusums kā pirms vētras, ne ziņas. Rodim jāsamaksā nauda un lai turpina karjeru, jo šajā gadā viņam iespēja pakāpties karjerā pamatīgi, visas acis būs uz Nets un tur vajag labu sniegumu no viņa. Prince un Chandlers nav konkurenti viņam, jo Atkinsonam Rodis tikuntā simpatizē vairāk, tāpēc lai ātrāk samaksā meitenei un viss.
Kāpēc jāmaksā par to, ko nav darījis?

Tā tikai pierādītu vainu un vēl visu dzīvi maksātu...

     [+] [-]

, 2019-09-12 14:46, pirms pusgada
blondais18 rakstīja: A tu neesi tikko piereģistrējies, dzīves neveiksminieks?
Kā vispār var reģistrēties? Kur ir tāda opcija?

     [+] [-]

, 2019-09-12 14:52, pirms pusgada
Este esmu senāk nekā Tu, talant!

     [+] [-]

, 2019-09-12 14:56, pirms pusgada
Atcerējos paroli! Karoč ja Tu nezini lietas tad neraksti bondais

     [+] [-]

, 2019-09-12 17:13, pirms pusgada
zinnezin rakstīja: Atcerējos paroli! Karoč ja Tu nezini lietas tad neraksti bondais
A kā piereģistrējies?

     [+] [-]

, 2019-09-12 18:44, pirms pusgada
otins rakstīja: Ja draudzene pēc tam gāja uz slimnīcu, tad jau vardarbība tomēr bija.
Pēc Tavas loģikas sanāk, pret Tavu māti bija vardarbība, jo viņa bija slimnīcā. (Tu taču piedzimi slimnīcā ne?).

     [+] [-]

, 2019-09-12 18:54, pirms pusgada
otins rakstīja: Ja draudzene pēc tam gāja uz slimnīcu, tad jau vardarbība tomēr bija.
Draudzene nākošajā dienā lidoja uz Las Vegasu kopā ar Kurucu Doooah. Tur 100 versijas. Tāpēc reāli nekas nav skaidrs un nevajag murgot pirms laika.

     [+] [-]

, 2019-09-12 18:59, pirms pusgada
Nebūs tur Kurucam nekas, ja jau KP gadījumā līga nav noteikusi nekādas sankcijas un šos gadījumus un apsūdzības pat salīdzināt nevar.

100% kundze atsauks sūdzību jo puses būs vienojušās vai vienkārši lietu izbeigs.

     [+] [-]

, 2019-09-12 22:37, pirms pusgada
La-Bos tas bija pirms 12 gadiem, neatceros 🙂