Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Atlantas "Hawks" vadīs "76ers" trenera asistents Pīrss

Atlantas "Hawks" vadīs "76ers" trenera asistents Pīrss
Dario Šaričs un Loids Pīrss
Foto: Kyle Terada-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas klubs Atlantas „Hawks” par galveno treneri iecēlusi Loidu Pīrsu, kurš līdz šim strādāja kā Filadelfijas „76ers” trenera asistents.

„Uzskatījām par ļoti nepieciešamu atrast dinamisku treneri, kurš varētu saprasties ar mūsu jaunajiem spēlētājiem un sekmēt viņu izaugsmi, tajā pašā laikā veidojot komandā tādu kultūru un standartus, kādus uzskatām nepieciešamus mūsu mērķu realizēšanai,” vēstīts „Hawks” paziņojumā. „Loids Pīrss atbilst visām prasībām, un esam ļoti priecīgi par panākto vienošanos.”

Līgums ar Pīrsu noslēgts uz trim sezonām ar iespēju pagarināt sadarbību uz vēl vienu gadu.

Atlantas „Hawks” iepriekš vadīja Maiks Budenholcers, kurš iepriekšējās sezonās sevi teicami apliecināja, taču šosezon „Hawks” atvadījās no vairākiem svarīgiem spēlētājiem un iegāja pārbūves režīmā, noslīdot uz kopvērtējuma pašu apakšu. Budenholcers no komandas aizgāja 25. aprīlī, bet Pīrsa nolīgšana ir vēl viens skaidrs solis ilgas sastāva pārbūves virzienā.

42 gadus vecajam Pīrsam ir pieredze NBA komandas pārbūves procesā – pēdējās četrās sezonās viņš strādāja „76ers” kā asistents, palīdzot Filadelfijas komandai ar veiksmīgām drafta izvēlēm no līgas apsmiekla objekta izaugt par vienu no konferences galvenajām favorītēm, kas šosezon iekļuva „play-off” otrajā kārtā.

Pīrss NBA strādā jau 11 gadus, iepriekš pārstāvot arī „Cavaliers”, „Warriors” un „Grizzlies” treneru kolektīvus, taču visur viņš bijis trenera asistenta amatā. „Hawks” ir pirmā komanda, kas viņam uzticējusi galvenā trenera pozīciju.
„Hawks” ar nepacietību gaida NBA drafta izlozi, kurā tai ir ceturtās labākās izredzes iegūt pirmo numuru, taču neatkarīgi no tās Atlantai NBA draftā būs veselas četras izvēles pirmo 33 numuru vidū, proti, savs 33. numurs un ar maiņas darījumiem iegūtie 19. un 30. numuri draftā.

Izmantotie resursi:
Atlanta Hawks hire Philadelphia 76ers assistant...