"Knicks" spēlētāji par zaudējumu: apkaunojums un liela vilšanās

"Knicks" spēlētāji par zaudējumu: apkaunojums un liela vilšanās

Kristaps Porziņģis
Foto: AFP/Scanpix

98:97

76ers - Knicks

Nacionālajā basketbola asociācijā līdz Austrumu konferences 11. vietai noslīdēja Ņujorkas "Knicks", kas aizvadītajā naktī izbraukumā ar 97:98 zaudēja Filadelfijas "76ers", pretiniekiem realizējot pēdējās sekundes metienu. "Tas, kā zaudējam spēles, ir apkaunojums," teica aizsargs Kortnijs Lī. Savukārt galvenais treneris Džefs Hornačeks norādīja, ka Kristaps Porziņģis pēdējā laikā izskatoties noguris, un pie tā viņš vainoja savainojumu.

"Ļoti, ļoti liela vilšanās. Pat nezinu, ko tur vēl piebilst," par zaudējumu sacīja Ņujorkas "Knicks" līderis Karmelo Entonijs, kurš pēdējā trešdaļā neguva nevienu punktu, aizmetot garām trīs metienus, ieskaitot trīspunktnieku 63 sekundes līdz pamatlaika beigām. "Mums jāsaprot, ka šādi zaudējumi ir nepieņemami. Tuvojoties mača izskaņai, mēs jau bijām uzvarējuši. Bijām priekšā vēl 20 sekundes līdz beigām. Un beigās mazliet pietrūka. Tas ir nepieņemami ikvienam spēlētājam."

2:29 minūtes līdz pamatlaika noslēgumam Ņujorkas "Knicks" bija vadībā ar desmit punktu pārsvaru. Pēdējo 20 sezonu laikā komanda 373 reizes bijusi tik drošā vadībā trīs minūtes līdz beigām, un šis bija pirmais zaudējums. Vienība piedzīvojusi deviņas neveiksmes pēdējos desmit dueļos, bet divās no piecām spēlēm zaudēts pretinieku pēdējās sekundes metiena dēļ.

"Pēdējo gadu laikā šādās situācijās esmu bijis vairākas reizes. Joprojām negribu teikt, ka esmu neapmierināts. Tās nav nekādas mocības. Ko tādu esmu piedzīvojis iepriekš. Esmu redzējis, kā lietas ļoti ātri traucas lejup. Manuprāt, šī nav tāda situācija, tomēr lietām uz labo pusi jāmainās pēc iespējas ātrāk," turpināja Entonijs. "Mačs deva mums vairākas mācību stundas. Šobrīd nevaru nosaukt vienu lietu, bet varam mācīties ļoti daudz."

"Veids, kā zaudējam spēles, ir apkaunojums. Nav nekādu attaisnojumu. Atbildība gulstas tikai uz mūsu pleciem. Šie s*di patiešām ir apkaunojoši. Pēc iespējas ātrāk ir jāatrod stabila spēle," teica komandas aizsargs Kortnijs Lī. "Vispirms ir jādomā par aizsardzību, tad sekos pārējais. Mums ir jāmaina visas komandas domāšana."

"Smags veids, kā piedzīvot zaudējumu," norādīja Ņujorkas "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornačeks, kurš arī atzina, ka septiņus punktus guvušais Kristaps Porziņģis pēdējā laikā izskatoties noguris. Komandas vadītājs to norakstīja uz problēmām ar Ahilleja savainojumu.

"Mums priekšā ir smags mēnesis, kas parādīs, vai mēs spējam tikt ārā no problēmām, vai tomēr nespējam," teica Porziņģis, kurš realizēja trīs no desmit metieniem. Viņam bija iespēja kļūt par varoni, tomēr brīvais tālmetiens deviņas sekundes līdz beigām, komandai atrodoties vadībā ar viena punkta pārsvaru, neskāra pat stīpu. Nākamajā uzbrukumā Filadelfijas "76ers" nodrošināja uzvaru.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports
New York Post

1 2 61 komentārs

  +4 [+] [-]

, 2017-01-12 10:39, pirms gada
ņergu komanda.. kas prasās pēc konkrētas tīrīšanas..

sākot ar treneri,kurš galīgs lohs, turpinot ar visiem Entonijiem, Roziem un Noā...
Pilnīgi žēl, ka KP ir tieši šajā komandā, kas šķiet šobrīd ir visneskatāmākā un problēmām bagātākā komanda visā līgā.

Vai nu būvējat komandu ap Kristapu vai laižat viņu prom, kur viņš jutīsies normāli, neliks skriet kā zirgam 30+ minūtes...un tad brīnās, ka jau pus sezonā jau noguris.

  +5 [+] [-]

, 2017-01-12 10:42, pirms gada
Kortnijs iepriekš spēlējis normālās komandās, kur ar bumbu dalās, te viņš saprot, un mēģina pateikt caur puķēm, ko domā. Kamēr nebūs komandas spēles tikmēr tur nekas nebūs. Nu nav spēlētāju knicks komandā, kas var normāli iedot piespēli, ja pats nespēj izbrīvēt metienu, tad knicks komandā nav vietas.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 10:43, pirms gada
Hornačeks aptaurēts... KP spēle, kurā nekrīt un nosēdējis 10 minūtes auksts uz beņķa... un pēdējais plays uzzīmēts viņam mest 3 point ?
Kāpēc Rose vai Melo nemeta kauvai pustālo pēdējā iespējamajā sekundē ? Pat ja sixeri pēc bad miss dabūtu bumbu būtu jāmet long 3 nevis 6 foot jumperis.

     [+] [-]

, 2017-01-12 10:45, pirms gada
Normāla komanda kura var cīnīties par 11-12 vietu. Bet diez vai citā komandā KP iegūtu tādu uzmanību?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-01-12 10:55, pirms gada
Nu ja Brože rakstīja. Apmaldījās sadaļās un raksta par trešdaļām.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 11:10, pirms gada
Jamaina treneris , jo sis nezin kas ir komandas spele
Komanda laba tik treners nespej savak komandu kopa ,jebkurs cits treneris Roziti par sadiem gajieniem nosedinatu mala uz paris spelem

  +4 [+] [-]

, 2017-01-12 11:11, pirms gada
Pa lielam neko nepareizu KP neizdarīja, metiens viņam labākais komandā. Žēl, ka neiemeta. Bet ne tikai KP arī pārējās situācijās noluņojās
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2017-01-12 11:23, pirms gada
Kristapam vēl ir daudz kur augt, kļūstot meistarīgākam un galvenais morāli noturīgākam. Būs jāmāk tikt pāri neveiksmēm un pēc iespējās tās ātrāk aizmirst.

     [+] [-]

, 2017-01-12 11:28, pirms gada
Knicks jāsāk rīkoties, vajag tikt vaļā no lielajiem kontraktiem, jāsakombinē maiņa Melo + Noa pret kādiem 2jauniem talantiem + drafta izvēli. Savādāk no Noa neatbrīvoties, jo tādu nevienam nevajag, jāsakombinē ar Melo un vienalga ka Melo ir līgumā neaizmainīšanas nosacījums. Tad sezonas beigās jāsaka attā Rouzam un viņa vietā brīvajos aģentos jāpaņem CP3 kurš nav savtīgs, tā pat starpsezonā jācenšas dabūt Jazz līderis Gordons Haywards kurš būs pieejams.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 11:36, pirms gada
DainixDT rakstīja: starpsezonā jācenšas dabūt Jazz līderis Gordons Haywards kurš būs pieejams.
Durantam ir 1 gada līgums ar GSW. Jālaiž vaļā visi, t.sk. 70mio Noa un Rozītis. Durants būtu jādabū par jebkuru cenu. Bagātākā organizācija NBA to var atļauties.

     [+] [-]

, 2017-01-12 11:38, pirms gada
Karalis Lauva rakstīja: Durantam ir 1 gada līgums ar GSW. Jālaiž vaļā visi, t.sk. 70mio Noa un Rozītis. Durants būtu jādabū par jebkuru cenu. Bagātākā organizācija NBA to var atļauties.
Tas mīkstais spēlēs tikai tur kur ir zvaigznes, viņam nauda ir otrajā plānā, jo viņam vajag superstārus apkārt.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 11:44, pirms gada
DainixDT rakstīja: Knicks jāsāk rīkoties, vajag tikt vaļā no lielajiem kontraktiem, jāsakombinē maiņa Melo + Noa pret kādiem 2jauniem talantiem + drafta izvēli. Savādāk no Noa neatbrīvoties, jo tādu nevienam nevajag, jāsakombinē ar Melo un vienalga ka Melo ir līgumā neaizmainīšanas nosacījums. Tad sezonas beigās jāsaka attā Rouzam un viņa vietā brīvajos aģentos jāpaņem CP3 kurš nav savtīgs, tā pat starpsezonā jācenšas dabūt Jazz līderis Gordons Haywards kurš būs pieejams.
Cp3 ies tikai, ja paliks Melo komandā un nafig viņam iet no LAC uz miskasti? Haywardu gan jau nedabūs, viņi neko nedabūs, ir jāmaina visi vecie prom, paliek tikai KP un draugi.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 11:53, pirms gada
Kādā puritāņu valstī dzīvojam, ja vārds ''sūds'' ir jācenzē?! Nekā citādi nemaz Knicks šobrīdējo situāciju nevar raksturot.

  +2 [+] [-]

, 2017-01-12 12:03, pirms gada
nu pa lielam pēc šīs sezonas atbrīvojas tikai 26mlj... kas ir Rouzs un Dženings, tātad pārējie lūzeri paliek.. un nepieciešams jauns saspēles vadītājs anyway..

tātad nākamās divas sezonas, ja vien Entonijs un Noā netiks aizmainīti, pa lielam šajā komandā nekas nemainīsies...ehh..

atbrīvojot 17mlj no Noā un 26mlj no Entonija, jau būtu cita aršana, jo neviens īsti te negribēs nākt kamēr ir Entonijs

btw Karijam ar beidzas līgums, tāpat kā Polam, Holiday,Rondo

     [+] [-]

, 2017-01-12 12:05, pirms gada
DainixDT rakstīja: Knicks jāsāk rīkoties, vajag tikt vaļā no lielajiem kontraktiem, jāsakombinē maiņa Melo + Noa pret kādiem 2jauniem talantiem + drafta izvēli. Savādāk no Noa neatbrīvoties, jo tādu nevienam nevajag, jāsakombinē ar Melo un vienalga ka Melo ir līgumā neaizmainīšanas nosacījums. Tad sezonas beigās jāsaka attā Rouzam un viņa vietā brīvajos aģentos jāpaņem CP3 kurš nav savtīgs, tā pat starpsezonā jācenšas dabūt Jazz līderis Gordons Haywards kurš būs pieejams.
Vienkārši jāpaņem CP3
Kādas 15 komandas gribēs viņu paņemt un puse no tām būs playoff komandas...
Tas pats ar Jazz līderi...

     [+] [-]

, 2017-01-12 12:16, pirms gada
Mixes rakstīja: Kādā puritāņu valstī dzīvojam, ja vārds ''sūds'' ir jācenzē?! Nekā citādi nemaz Knicks šobrīdējo situāciju nevar raksturot.
Saki kaka!

  +3 [+] [-]

, 2017-01-12 12:20, pirms gada
Twitters jaub mēļo Rose+ Noa + Melo atbrīvotu nenormālu summu uz kuru varetu panemt jebkuru JEBKURU.. Pluss dbut oedejo vietu kur izzietu ar 1 piku.. Vienigaiss Dolanam būs jamaksa visi ligumi un tas ir padaudz.. Kamēr nauda naks tas klubs nemainīsies..
Žēl KP, nav viņş saguris fiziski bet garigi gan sāk.. Skrien kā lohs kā neatmet tā neatmet. Lee un viss soliņš ļoti labi zin kas un kā..
Noa Melo Rose pret visu komandu.. Pfils dunduks..

  -1 [+] [-]

, 2017-01-12 12:29, pirms gada
Vai viņi nesaprot ka vajag ap KP būvēt nākotnes komandu.
Jāatstāj no esošā sastāva KP, Hernangomezs, O'Quinns. Nu vēl iespējams Lee un Holidejs. Pārējos prom.

     [+] [-]

, 2017-01-12 12:36, pirms gada
DainixDT rakstīja: Vai viņi nesaprot ka vajag ap KP būvēt nākotnes komandu.
Jāatstāj no esošā sastāva KP, Hernangomezs, O'Quinns. Nu vēl iespējams Lee un Holidejs. Pārējos prom.
Pagaidām būvēšana ap 2,20 vēl čempionu titulus un conferences finālus nav atnesušas!
Vienīgais Novickis, kas ir atnesis čempionu titulu, bet viņam vajadzēja ilgus gadus un playoff-sākot ar 3 sezonu!
Ņujorka ir cits tirgus un tik liela uzticība netiek dota.

     [+] [-]

, 2017-01-12 12:46, pirms gada
cobham rakstīja: Pa lielam neko nepareizu KP neizdarīja, metiens viņam labākais komandā. Žēl, ka neiemeta. Bet ne tikai KP arī pārējās situācijās noluņojās
Nē, nē... Porziņģim nevar neko pārmest, ja nu vienīgi to, ka netrāpīja, bet ne jau viņš vienīgais šāva vakar garām savus metienus. Pēdējais Knicks uzbrukums vispār bija nesaprotams un tur es drīzāk visu norakstītu uz treneri, jo komanda bija vadībā ar +1, bet izspēlē bija perfekti redzams, ka Knicks ir dots uzdevums gūt 3 punktus, bet Hornačeks riskēja un gribēja 100% garantiju uzvarai 4-5 sekundes līdz spēles beigām, kas pēc tālmetiena nozīmētu Knicks komandai +4, bet vajadzēja iet uz grozu un varbūt pat izcīnīt piezīmi un sodametienus, kas varbūt nessumētos ar vajadzīgo punktu skaitu, lai 100% nodrošinātu uzvaru uzreiz. Tā, ka tas ir trenera norādījums riskēt un iet uz 3 pts un dabūt +4, vai neriskēt, bet dabūt 2 pts, bet tad būtu tikai +3 un 76ers būtu pietiekams laiks vienam precīzam tālmetienam, lai spēli novestu līdz pagarinājumam!
Porziņģim neko nevar pārmest, jo cik saprotu tad medicīniskais personāls viņam iesaka netrakot un sadziedēt savu savainojumu tāpēc nav jābrīnās, ka pēdējās divās spēlēs viņš kopā ir guvis tikai 16 punktus.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 12:50, pirms gada
DainixDT Leitis Kuzminskis Labs

     [+] [-]

, 2017-01-12 12:54, pirms gada
DainixDT rakstīja: Vai viņi nesaprot ka vajag ap KP būvēt nākotnes komandu.
Jāatstāj no esošā sastāva KP, Hernangomezs, O'Quinns. Nu vēl iespējams Lee un Holidejs. Pārējos prom.
varbūt Fils arī tagad tā darītu, bet ir viena milzīga problēma - kura komanda būtu gatava savākt pie sevis Žoakimu Nao ar tādu līgumu un tik zemu statistiku? Problēma ir tajā, ka dažiem spēlētājiem ir astranomiskas algas līgumos, bet aizmainīt viņus nav tik vienkārši, jo nevienam tādus spēlētājus par attiecīgo summu nevajag - augšgala komandām nekādu papildinājumu īpašo nevajag, bet lejasgala komandas to vien gaida kad varēs atkal savākt Top 10 drafta spēlētājus.
Dažām komandām ir specifiska stratēģija veidojot komandu - piemēram tas pats 76ers savācies spēlētājsu ar augstiem drafta nr., bet nu jau ir visiem skaidrs, ka Okaforu jau gatavojs mainīt projām (jautājums ir tikai pret ko? citu spēlētāju, vai drafta izvēles tiesībām?).
Var jau arī būt tāds scenārijs, ka Porziņģis tiek atdots uz Mavericks, jo skaidrs, ka Novickis beigs karjeru un pats Mavs īpašnieks ir teicis, ka vēlētos Porziņģi Novicka vietā un būtu gatavs maksāt jebkādu summu par šādu darījumu, bet Knicks dabūtu Mavericks pirmās kārtas drafta izvēles tiesības, kas visticamāk būs 1 vai 2 drafta nr. (lai arī domāju, ka KP paliks visticamāk Knicks)!

  +3 [+] [-]

, 2017-01-12 13:18, pirms gada
Vainot KP pie zaudējuma var tie kuri šorīt izlasīja virsrakstus nevis tie kuri skatījās spēli. Ar Kp laukumā izveidoja +10 un vajadzēja turpināt spēlēt, nevis pēdējās minūtēs driblet un novest spēli līdz nervozai galotnei.
Hornaceks laikam bijis citā spēlē!

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 13:31, pirms gada
No Porziņģa viedokļa viss ir ideāli. Paliek uz ilgiem laikiem Big Apple. Neviens neveiksmēs viņu nevaino (vismaz pagaidām}. A kāda starpība - tiek 8niekā, netiek? Tas ir Big Apple, viņiem primārais ir bizness, nevis tik svarīgi tikt playoffā!
Saprotiet jel to - neviens neko pārbūvēt tur netaisās, pēc Rose skandāla Rose un CarMelo krekli pārdoti tiks vēl labāk kā jebkad!

     [+] [-]

, 2017-01-12 13:33, pirms gada
Ambrē rakstīja: varbūt Fils arī tagad tā darītu, bet ir viena milzīga problēma - kura komanda būtu gatava savākt pie sevis Žoakimu Nao ar tādu līgumu un tik zemu statistiku? Problēma ir tajā, ka dažiem spēlētājiem ir astranomiskas algas līgumos, bet aizmainīt viņus nav tik vienkārši, jo nevienam tādus spēlētājus par attiecīgo summu nevajag - augšgala komandām nekādu papildinājumu īpašo nevajag, bet lejasgala komandas to vien gaida kad varēs atkal savākt Top 10 drafta spēlētājus.
Dažām komandām ir specifiska stratēģija veidojot komandu - piemēram tas pats 76ers savācies spēlētājsu ar augstiem drafta nr., bet nu jau ir visiem skaidrs, ka Okaforu jau gatavojs mainīt projām (jautājums ir tikai pret ko? citu spēlētāju, vai drafta izvēles tiesībām?).
Var jau arī būt tāds scenārijs, ka Porziņģis tiek atdots uz Mavericks, jo skaidrs, ka Novickis beigs karjeru un pats Mavs īpašnieks ir teicis, ka vēlētos Porziņģi Novicka vietā un būtu gatavs maksāt jebkādu summu par šādu darījumu, bet Knicks dabūtu Mavericks pirmās kārtas drafta izvēles tiesības, kas visticamāk būs 1 vai 2 drafta nr. (lai arī domāju, ka KP paliks visticamāk Knicks)!
Rouzu gan varētu aizmainīt jau šobrīd un dabūt piemēram Dragichu. Nākamais gājiens ir ar Melo, kuram vecums nāk virsū un titulu gribās, tāpēc iespējams viņš varētu iet pie čoma Lebja vai CP3, bet šiem nav diez ko daudz variantu, ko dot pretī. Cavs varētu dot TT+drafts+Smits pret Melo+Gomes vai Okvins Tas ir ar noteikumu, ja knicks turpina izgāzt sezonu un Cavs nav čempioni!

     [+] [-]

, 2017-01-12 13:47, pirms gada
Nesaprotu, Melo ar Rouzu aizsardzībā vispār nespēlē? Abiem kopā -34 wtf.
Kā tur vispār Porziņgi var vainot. Tā besī tie, kas slavina šos abus, it īpaši Knicks facebook lapā. Tad jau tiešām Eirolīgā labāks pasketbols nekā šis.

  -2 [+] [-]

, 2017-01-12 13:49, pirms gada
Kāpēc nav ielikts dienas top10? Porziņģis 1vietā

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 13:53, pirms gada
chubaki rakstīja: Rouzu gan varētu aizmainīt jau šobrīd un dabūt piemēram Dragichu. Nākamais gājiens ir ar Melo, kuram vecums nāk virsū un titulu gribās, tāpēc iespējams viņš varētu iet pie čoma Lebja vai CP3, bet šiem nav diez ko daudz variantu, ko dot pretī. Cavs varētu dot TT+drafts+Smits pret Melo+Gomes vai Okvins Tas ir ar noteikumu, ja knicks turpina izgāzt sezonu un Cavs nav čempioni!
Šajā argumentā vājā vieta ir tā, ka "Melo vēlas titulu" - neko viņš nevēlas. Kāpēc lai vēlētos? Tikai tāpēc, ka citi iedomājušies, ka "viņš vēlas"? Nevienā intervijā neatrodam atsauces uz to, ka CarMelo vēlas titulu. Atšķirībā no daudziem citiem spēlmaņiem.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 13:54, pirms gada
blondais18 rakstīja: ņergu komanda.. kas prasās pēc konkrētas tīrīšanas..

sākot ar treneri,kurš galīgs lohs, turpinot ar visiem Entonijiem, Roziem un Noā...
Pilnīgi žēl, ka KP ir tieši šajā komandā, kas šķiet šobrīd ir visneskatāmākā un problēmām bagātākā komanda visā līgā.
kāpēc ne GM, kurš šo visu ir savārijis?

     [+] [-]

, 2017-01-12 13:56, pirms gada
satann rakstīja: DainixDT Leitis Kuzminskis Labs
Ir normāls, bet vecums nav rokija

     [+] [-]

, 2017-01-12 13:59, pirms gada
Skudriniekss rakstīja: Šajā argumentā vājā vieta ir tā, ka "Melo vēlas titulu" - neko viņš nevēlas. Kāpēc lai vēlētos? Tikai tāpēc, ka citi iedomājušies, ka "viņš vēlas"? Nevienā intervijā neatrodam atsauces uz to, ka CarMelo vēlas titulu. Atšķirībā no daudziem citiem spēlmaņiem.
Šajā argumentā vājā vieta ir tā, ka tu ņifigā nezini, ko Carmelo grib
Tie trīs olimpiskie tituli jau arī viņam nebija vajadzīgi..pareizi saprotu?
Sportistiem jau vispār uzvara nav galvenais. Galvenais ir piedalīties!

     [+] [-]

, 2017-01-12 14:07, pirms gada
Ambrē rakstīja: Nē, nē... Porziņģim nevar neko pārmest, ja nu vienīgi to, ka netrāpīja, bet ne jau viņš vienīgais šāva vakar garām savus metienus. Pēdējais Knicks uzbrukums vispār bija nesaprotams un tur es drīzāk visu norakstītu uz treneri, jo komanda bija vadībā ar +1, bet izspēlē bija perfekti redzams, ka Knicks ir dots uzdevums gūt 3 punktus, bet Hornačeks riskēja un gribēja 100% garantiju uzvarai 4-5 sekundes līdz spēles beigām, kas pēc tālmetiena nozīmētu Knicks komandai +4, bet vajadzēja iet uz grozu un varbūt pat izcīnīt piezīmi un sodametienus, kas varbūt nessumētos ar vajadzīgo punktu skaitu, lai 100% nodrošinātu uzvaru uzreiz. Tā, ka tas ir trenera norādījums riskēt un iet uz 3 pts un dabūt +4, vai neriskēt, bet dabūt 2 pts, bet tad būtu tikai +3 un 76ers būtu pietiekams laiks vienam precīzam tālmetienam, lai spēli novestu līdz pagarinājumam!
Porziņģim neko nevar pārmest, jo cik saprotu tad medicīniskais personāls viņam iesaka netrakot un sadziedēt savu savainojumu tāpēc nav jābrīnās, ka pēdējās divās spēlēs viņš kopā ir guvis tikai 16 punktus.
Turklāt pie +3 kādas 2 sekundes pirms beigām puslīdz droši varētu sist sodu...
1 2 61 komentārs

Tev jābūt autorizētam,