Porziņģis: "Cerams, ka Rouzam un viņa ģimenei viss ir kārtībā"

Porziņģis: "Cerams, ka Rouzam un viņa ģimenei viss ir kārtībā"

Kristaps Porziņģis un Žoakims Noā
Foto: AP/Scanpix

'Lai kam viņš ietu cauri, mums tas jāciena. Nekādu citu komentāru par šo tēmu nebūs," pēc zaudējuma "Pelicans" Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Ņujorkas "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornačeks atzina, ka plašākus komentārus par Derika Rouza neierašanos uz spēli pagaidām nesniegs.

"Nezinām, kas notiek. Cerams, ka viņam un viņa ģimenei viss ir kārtībā," pēc spēles sacīja Kristaps Porziņģis, vaicāts par to, kāpēc uz spēli nebija ieradies Deriks Rouzs. Pēc zaudējuma "Pelicans" tieši jautājums par Rouza neesamību mačā bija visaktuālākais. Lai gan komanda vēl pēc mača nebija absolūtā skaidrībā par sava kolēģa neierašanās iemesliem, klubs izplatīja informāciju par to, ka Rouzs nav ieradies ģimenes apstākļu dēļ.

"Negribu par to pat pārāk daudz runāt, jo nemaz nezinu, kāda ir situācija," pēc mača izvarīgs bija arī Rouza ilggadējs komandas biedrs Čikāgas "Bulls" rindās Žoakim Noā. "Protams, Deriks ir viens no mūsu labākajiem spēlētājiem. Kad viņš nav ar mums, ir grūti [spēlēt]. Bet esmu priecīgs, ka ar viņu viss ir kārtībā. Jā, [ar viņa veselību] viss ir labi. Domāju, ka tas mums ir liels atvieglojums."

"Šobrīd mums nav pietiekami daudz informācijas, ko nodot jums," pēcspēles preses konferencē sacīja "Knicks" galvenais treneris Džefs Hornačeks. "Būs jāpagaida līdz dzirdēsim kaut ko no paša Derika. Viss noskaidrosies mazliet vēlāk. Lai kam viņš ietu cauri, mums tas jāciena. Nekādu citu komentāru par šo tēmu nebūs."

"Mums pietrūka enerģijas jau no paša sākuma, pretinieki mūs uzveica cīņā. Puslaikā bija tikai mīnus 12, kas šajā spēlē nav nekas traks. Tomēr puiši nevarēja aizķerties spēlē, aizmeta garām dažus svarīgus metienus," par spēli sacīja treneris. Tāpat Hornačeks komentēja Karmelo Entonija un Kaila O'Kvina izraidīšanas no spēles: "Domāju, ka tas saistīts arī ar puišu uzskatiem, ka netiek fiksēti pārkāpumi pret viņiem. Līdzīgi ir arī ar treneriem. Spēlētāji pirms mačiem runā par to, kā tikt pāri šai situācijai, un mums vajadzētu atkal tādu atdevi kā pret "Bucks", bet šobrīd ir grūti."

Izmantotie resursi:
ESPN
NBA.com

  +3 [+] [-]

, 2017-01-10 10:32, pirms 9 mēnešiem
Tīrākā necieņa pret darba devēju un komandas biedriem. Es Hornačeka vietā aizsūtītu šo uz D-league padomāt par dzīvi un nav šeit nekas jāciena - piezvanīt var jebkurā situācijā.

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 10:34, pirms 9 mēnešiem
Nez, jau pēc intervijām Rouzs licies diezgan tups cilvēks
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2017-01-10 11:41, pirms 9 mēnešiem
IEmesli vai ne, bet neko nesakot uzmest komandu, par šito lai pasēž uz soliņa!!

Būtu pateicis, kas vainas, domāju, neviens nepārmestu čalim.

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 11:44, pirms 9 mēnešiem
Varbūt NLO? Paralēlās pasaules? Orgānu tirgotāji ? Ir daudz dzirdēti gadījumi, kad cilvēki neizskaidrojami pazūd.

     [+] [-]

, 2017-01-10 11:51, pirms 9 mēnešiem
Jehovieši sazāļoja

  +3 [+] [-]

, 2017-01-10 11:57, pirms 9 mēnešiem
Cmon, nevajag uzpūst te ziloni. Ja nu patiešām džekam kāda nelaime ģimenē, tad pieļauju, ka daudziem būtu pofig par daudz ko. Viss ir savādāk, ja viņš bez baigi svarīgā iemesla pametis komandu.

     [+] [-]

, 2017-01-10 12:03, pirms 9 mēnešiem
Man nav īsti saprotama Rozīša rīcība...tā vietā,lai sevi pierādītu no jauna,viņš sāk uzvesties,kā pubertitātes vecuma tīnis. Lai vai kas būtu noticis,īsts vecis par to painformētu savu komandu! ja nu vienīgi Rozītis bija tā nošņaucies kkur kādā bordelī,ka nevarēja atjēgties. Mīzals!

  -2 [+] [-]

, 2017-01-10 12:16, pirms 9 mēnešiem
Varējāt priecāties nabagi, ka vakar viņš nespēlēja, savādāk atkal visu spēli raudātu, ka viņš nedod KP piespēles.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-10 12:44, pirms 9 mēnešiem
NBA Player Power Rankings: B/R's Top 30...

Rozīts tikai 26. PG hierarhijā

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 12:56, pirms 9 mēnešiem
Salduminsh rakstīja: Man nav īsti saprotama Rozīša rīcība...tā vietā,lai sevi pierādītu no jauna,viņš sāk uzvesties,kā pubertitātes vecuma tīnis. Lai vai kas būtu noticis,īsts vecis par to painformētu savu komandu! ja nu vienīgi Rozītis bija tā nošņaucies kkur kādā bordelī,ka nevarēja atjēgties. Mīzals!
Miizal! Pats saproti cik tups esi?

  +1 [+] [-]

, 2017-01-10 12:57, pirms 9 mēnešiem
elgarz rakstīja: Varējāt priecāties nabagi, ka vakar viņš nespēlēja, savādāk atkal visu spēli raudātu, ka viņš nedod KP piespēles.
Pilniigi pareizi..

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 13:57, pirms 9 mēnešiem
M8archa rakstīja: IEmesli vai ne, bet neko nesakot uzmest komandu, par šito lai pasēž uz soliņa!!

Būtu pateicis, kas vainas, domāju, neviens nepārmestu čalim.
Kāpēc Jūs domājat, ka viņš komandai neko neteica? Tas, ka Rose staeidzīgi aizbrauca uz Čikāgu pie ģimenes, pie dēla, bija zināms. Taču neviens vairāk nekomentē un cauri. Kas ir tikai normāli, ja nezina detaļas.

     [+] [-]

, 2017-01-10 14:16, pirms 9 mēnešiem
Iemesls ir pavisam noteikti, ja jau viņa dēls neko nepublicē Insatgramā(ko visticamāk uzrauga mamma), līdz šim katru dienu pa vairāk bildēm iepostoja...

     [+] [-]

, 2017-01-10 15:31, pirms 9 mēnešiem
Dalabi 19 rakstīja: Iemesls ir pavisam noteikti, ja jau viņa dēls neko nepublicē Insatgramā(ko visticamāk uzrauga mamma), līdz šim katru dienu pa vairāk bildēm iepostoja...
Mošk nočiepts un tagad no biezā senča prasa piķi, kā nekā Čikāga.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-10 15:59, pirms 9 mēnešiem
Heilijs rakstīja: Kāpēc Jūs domājat, ka viņš komandai neko neteica? Tas, ka Rose staeidzīgi aizbrauca uz Čikāgu pie ģimenes, pie dēla, bija zināms. Taču neviens vairāk nekomentē un cauri. Kas ir tikai normāli, ja nezina detaļas.
Nebija nekas zināms nevienam. Tad kādā sakarā ziņoja, ka komanda pati cenšas sazināties ar Rouzu?

     [+] [-]

, 2017-01-10 17:50, pirms 9 mēnešiem
Kkas tiek saistits ar viņa brālēna nolaupīšanu pret kkadu izpirkuma maksu.

     [+] [-]

, 2017-01-11 02:13, pirms 9 mēnešiem
Katram gadas kadu dienu uz darbu neaiziet,nav jau nekads suns viņš neko sliktu nesaskatu ka zinu nepadeva, nav jau ta ka 4ata uz speli aizbrauca

Tev jābūt autorizētam,