Ņujorkas mēra vēlēšanās vismaz viena balss nodota par Porziņģi

Ņujorkas mēra vēlēšanās vismaz viena balss nodota par Porziņģi

118:113

Knicks - Hornets

Otrdien notikušajās Ņujorkas mēra vēlēšanās vismaz viens vēlētājs savu balsi nodevis par Ņujorkas basketbola komandas "Knicks" spēlētāju latvieti Kristapu Porziņģi.

Kaut arī līdzšinējam mēram Bilam de Blāzio jau bija vairāki konkurenti - republikāne Nikola Malliotake, Reformu partijas kandidāts Sals Albanīzs un neatkarīgais kandidāts Bo Dītls -, kāds Ņujorkas iedzīvotājs nolēmis rīkoties neordināri un biļetena ailē, kurā katrs vēlētājs var ierakstīt pats savu kandidātu, ierakstījis latviešu basketbolista vārdu.

Telekanāla NBC ziņu nodaļas politikas reportieris Bendžijs Sārlins otrdienas vakarā tviterī publicējis kāda drauga atsūtītu fotogrāfiju, kurā redzams Ņujorkas mēra vēlēšanu biļetens, un tajā pašu balsotāju izraudzīto kandidātu ailē ierakstīts Kristapa Porziņģa vārds.

"Tajā pat laikā Ņujorkas pilsētas mēra vēlēšanās - kāds draugs man atsūtīja attēlu ar viņu protesta biļetenu," tvītā paskaidroja Sārlins.

"Diemžēl ir maz ticams, ka Porziņģis būs savācis pietiekami daudz ierakstu, lai kļūtu par konkurētspējīgu kandidātu," atzīst Ņujorkas laikraksts "Daily News". "De Blāzio otrdienas vakarā tika ievēlēts uz otro amata termiņu, sakaujot Malliotaki, Albanīzu, Dītlu ... un Porziņģi," konstatē laikraksts.

"Ja arī 22 gadus vecs latvietis tuvākajā laikā nekļūs par mēru, viņš turpina dominēt spēles laukumā," mierina laikraksts, atgādinot par Porziņģa lielisko veikumu otrdienas vakara spēlē.

De Blāzio kļuvis par pirmo Demokrātu partijas politiķi 32 gadu laikā, kas atkārtoti ievēlēts par ASV lielākās pilsētas mēru.

Izmantotie resursi:
LETA

  +4 [+] [-]

, 2017-11-08 12:51, pirms 4 mēnešiem
Labs prikols.
Labi norukāt NY Knicks, kas zina, varbūt pēc karjeras arī būs mērs.

  +6 [+] [-]

, 2017-11-08 16:07, pirms 4 mēnešiem
Izbaudam publicitāti Iespējams Latvijai tā ir kā svētība, ka viņš nonāca tieši Ņujorkā un ir uzmanības centrā

  +2 [+] [-]

, 2017-11-08 16:51, pirms 4 mēnešiem
Visvairāk jau pārsteidz tas, ka reāli pareizi (pēc angļu valodas atveides) uzrakstīts vārds un uzvārds. Sociālajos tīklos, piemēram, reti izdodas to redzēt. Labākajā gadījumā Porzingod

  +1 [+] [-]

, 2017-11-08 17:05, pirms 4 mēnešiem
Jigsaw rakstīja: Visvairāk jau pārsteidz tas, ka reāli pareizi (pēc angļu valodas atveides) uzrakstīts vārds un uzvārds. Sociālajos tīklos, piemēram, reti izdodas to redzēt. Labākajā gadījumā Porzingod
Šis mani vairs nepārsteidz - daudzi nezin Latviju, bet kad pasaka, ka no Vienradža zemes, visiem viss skaidrs Pat Knicks fani-veterāni nav bijuši tik patīkami satraukti kā tagad

  +1 [+] [-]

, 2017-11-08 17:58, pirms 4 mēnešiem
Par Rīgas mēru varētu kļūt Ansi Salmela.

     [+] [-]

, 2017-11-08 20:42, pirms 4 mēnešiem
Jigsaw rakstīja: Visvairāk jau pārsteidz tas, ka reāli pareizi (pēc angļu valodas atveides) uzrakstīts vārds un uzvārds. Sociālajos tīklos, piemēram, reti izdodas to redzēt. Labākajā gadījumā Porzingod
Ņujorkā jau dzīvo arī latvieši.

     [+] [-]

, 2017-11-09 02:05, pirms 4 mēnešiem
M rakstīja: Par Rīgas mēru varētu kļūt Ansi Salmela.
Kas tas tāds?

     [+] [-]

, 2017-11-09 08:10, pirms 4 mēnešiem
Swordsman rakstīja: Kas tas tāds?
DR somu hokejists.

Tev jābūt autorizētam,