Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Popovičs: "Bija prieks redzēt, kā Pārkers izauga mūsu acu priekšā"

Andrejs Siliņš

Popovičs: "Bija prieks redzēt, kā Pārkers izauga mūsu acu priekšā"
Gregs Popovičs un Tonijs Pārkers
Foto: AFP / Scanpix

"Grūti ielikt vārdos to, cik nozīmīgs Tonijs Pārkers bijis "Spurs" klubam pēdējo divu dekāžu laikā," pēc Tonija Pārkera aiziešanas no Sanantonio "Spurs" sacīja kluba galvenais treneris Gregs Popovičs.

Jau vēstījām, ka 36 gadus vecais Pārkers pēc 17 sezonām "Spurs" klubā šovasar kā brīvais aģents nolēma pamest Teksasas klubu. Pārkers pievienojies Šarlotes "Hornets" vienībai, ar ko noslēdzis līgumu uz divām sezonām par desmit miljoniem dolāru.

"Grūti ielikt vārdos to, cik nozīmīgs Tonijs Pārkers bijis "Spurs" klubam pēdējo divu dekāžu laikā. Jau no savas pirmās spēles 2001. gadā 19 gadu vecumā Tonijs atstāja ietekmi un iedvesmoja - dienu no dienas, spēli pēc spēles, sezonu pēc sezonas - ar savu kaislību pret spēli, atdošanos spēlei un vēlēšanos," Pārkera nozīmi "Spurs" klubam 17 pavadīto sezonu laikā komentēja Popovičs.

"Esam pateicīgi Tonijam par 17 gadu laikā sakrātajām vienreizējām atmiņām. Lai gan četri izcīnītie čempiontituli, sešas dalības Visu zvaigžņu spēlēs un četras reizes iekļaušana simboliskajos sezonas pieciniekos ir spilgtākie ieraksti viņa rezumē, man personīgi lielākais prieks bija iespēja baudīt Toniju izaugam mūsu acu priekšā," turpināja Popovičs.

"Mums visiem "Spurs" organizācijā pietrūks Tonija mūsu programmā. Vēlu viņam un viņa ģimenei visu labāko, viņam turpinot savu ievērojamo karjeru Šarlotē," komentāru ar laba vēlējumu Pārkeram noslēdza Popovičs, kurš bijis "Spurs" treneris visu Pārkera karjeras laiku.

     [+] [-]

, 2018-07-07 14:19, pirms 8 mēnešiem
Cienīgi vārdi! Kaut vēl paliek Manu uz vienu gadu