Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Viljamss: "Varēju pieņemt labākus lēmumus, atrodoties ārpus burbuļa"

Pauls Mots
Pauls Mots

Viljamss: "Varēju pieņemt labākus lēmumus, atrodoties ārpus burbuļa"
Lū Viljamss. Foto: AFP/Scanpix

Lū Viljamss, kurš pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Losandželosas "Clipeprs", atklāja, ko darījis, kamēr 10 dienas nācās pavadīt karantīnā. Tāpat līgas veterāns atzina, ka, ņemot vērā valstī un pasaulē notiekošo, varēja pieņemt labākus lēmumus, uzturoties ārpus NBA "burbuļa".

"Es biju naivs," 33 gadus vecais basketbolists teica. "Tagad, izvērtējot visu, kas notiek ASV un citur, saprotu, ka varēju rīkoties savādāk un pieņemt labākus lēmumus, atrodoties ārpus burbuļa."

Viljamsam tika atļauts atstāt Orlando bāzēto "Disnejlendas" sporta kompleksu personīgu iemeslu dēļ, bet spēlētājs šajā laika posmā bija manīts kādā bārā. Ar pilnu pārliecību spēlētājs atzina, ka tur devās, lai paēstu, bet kluba darbinieks publicēja informāciju, ka spēlētājs klubā izklaidējies.

Viljamss arī atklāja, ko darījis, dzīvojot 10 dienu karantīnā: "Es izlasīju pāris grāmatas, minēju krustvārdu mīklas. Regulāri sekoju līdzi komandas treniņiem programmā "Zoom", kā arī katru dienu man bija 30 minūšu garš treniņš."
Viens no labākajiem šīs sezonas rezervistiem mačā pret Fīniksas "Suns" spēlēja ierobežotu laiku. Nepilnā 21 minūtē viņš guva septiņus punktus un atdeva sešas piespēles un savāca sešas atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:
https://nba.nbcsports.com/2020/08/0...