Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA spēlētāji dīkstāves laikā televīzijā varētu sacensties pagalma mīnusos

Agris Suveizda

NBA spēlētāji dīkstāves laikā televīzijā varētu sacensties pagalma mīnusos
Jannis Adetokunbo un Lebrons Džeimss. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Nacionālā basketbola asociācija, Spēlētāju arodbiedrība un ESPN uzsākušas pārrunas par izklaides sāncensības pārraidīšanu televīzijā Covid-19 pandēmijas izraisītās dīkstāves laikā.

Spēlētāju varētu sacensties mīnusos, jeb H-O-R-S-E spēlē, kurā līdz pirmajai kļūdai jāatkārto metieni no konkrētas pirmā spēlētāja izvēlētās pozīcijas un izvēlētajā veidā. Spēlētājs, kurš kļūdās un izkrīt, saņem vienu burtu, un spēlētāji nedrīkst sakrāt pilnu vārdu. Uzvar pēdējais palikušais spēlētājs.

Tā kā spēlēt vienā laukumā pašlaik ir aizliegts, spēlētāji varētu metienus izdarīt katrs savā mājas zālē un pasākums risinātos tiešsaistes video veidā. Starp dalībniekiem varētu būt arī vairākas līgas zvaigznes. Sacensību iespējamās detaļas, kalendārs un dalībnieku sastāvs vēl tiek veidots.

Nacionālā basketbola asociācija pēc Jūtas "Jazz" pamatcentra Rudī Gobēra saslimšanas kļuva par pirmo Ziemeļamerikas lielo līgu, kas tika apturēta Covid-19 dēļ. Tas notika pirms vairāk nekā trim nedēļām – 12. martā. ASV prezidents Donalds Tramps vakar izteicis cerību, ka profesionālās līgas varētu atsākties augustā vai septembrī, tiesa gan, šai cerībai neesot pamatota rakstura jeb veselības dienestu atzinuma.

Trampa konferenču zvanā ar lielo līgu vadītājiem NBA komisārs Edams Silvers sacīja, ka profesionālais sports bija pirmais, kas ASV aizvērās, un aicināja līgas būt arī pirmajām, kas atsāks ikdienas dzīvi un atdzīvinās ekonomiku, kad tas būs iespējams.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...