Rouzs atgriežas Klīvlendā un plāno turpināt karjeru

Rouzs atgriežas Klīvlendā un plāno turpināt karjeru

Deriks Rouzs
Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Klīvlendas "Cavaliers" saspēles vadītājs Deriks Rouzs, kurš pusotru nedēļu apdomāja iespēju par karjeras beigšanu daudzo savainojumu dēļ, atgriezies pie komandas.

29 gadus vecais Deriks Rouzs pirmdien atgriezās Klīvlendā un plāno doties uz "Cavaliers" arēnu, lai tiktos ar kluba vadību un runātu par atgriešanos komandā, kuru pameta pirms pusotras nedēļas. Sestdien galvenais treneris Tairons Lū atklāja, ka starp organizāciju un Rouzu bijušas iedrošinošanas sarunas.

Pašlaik Rouzs cīnās ar izmežģītu potīti, un viņš prom devās, lai apdomātu vēlmi atgriezties laukumā un turpināt karjeru. Daudzie savainojumi likuši saspēles vadītājam šaubīties par vēlmi turpināt spēlēt basketbolu, un lielākā problēma esot nevis fiziskā kondīcija, bet gan Rouzs psiholoģiskais stāvoklis.

Viņš izlaidis 16 no Klīvlendas "Cavaliers" 23 mačiem šajā sezonā, ieskaitot pēdējās 12 spēles. Komanda izcīnījusi 11 uzvaras pēc kārtas, lai gan sezonas ievadā nerādīja labāko sniegumu. Rouzs vidēji iemetis 14,3 punktus, izcīnījis 2,6 atlēkušās bumbas un izdarījis 1,7 rezultatīvas piespēles. Pirms sezonas viņš parakstīja līgumu uz vienu gadu par 2,1 miljonu dolāru.

Pagājušajā sezonā Rouzs pārstāvēja Ņujorkas "Knicks" un spēlēja kopā ar Kristapu Porziņģi. Sezonas laikā viņš uz vienu dienu pazuda un nebija sazvanāms, taču nākamajā dienā atgriezās, saņēma sodu un atvainojās komandas biedriem. Klīvlendas "Cavaliers" pauda, ka šī situācija ir citāda, jo Rouzs ir savainots spēlētājs, kurš tāpat nevarētu palīdzēt komandai, plus pastāvīgi tika saglabāta komunikācija.

2011. gadā Rouzs kļuva par līgas vēsturē jaunāko MVP. Viņš piedalījās 81 spēlē, iemetot 25 punktus, izcīnot 4,1 atlēkušo bumbu un izdarot 7,7 rezultatīvas piespēles. Taču divās nākamajās sezonās kopā Rouzs piedalījās tikai 49 spēlēs, un cīņa ar savainojumiem vajājusi viņu arī turpinājumā.

Izmantotie resursi:
Derrick Rose planning to return to Cleveland...

  +3 [+] [-]

, 2017-12-04 17:16, pirms 4 mēnešiem
Negrib zaudēt 80 miljonus no Adidas

     [+] [-]

, 2017-12-04 17:34, pirms 4 mēnešiem
Tad jau tūdaļ CAVS win streak pārtrūks..

  +1 [+] [-]

, 2017-12-04 17:36, pirms 4 mēnešiem
lai nodzen matus moš spēle aizies !!!!

     [+] [-]

, 2017-12-04 17:49, pirms 4 mēnešiem
eevelee rakstīja: Tad jau tūdaļ CAVS win streak pārtrūks..
Jā tieši to pašu iedomājos, sačakarēs visu komandas spēli.

     [+] [-]

, 2017-12-04 19:15, pirms 4 mēnešiem
Labu laiku atpakaļ rakstīju, ja ir jāpārprofilējas uz SG pozīciju, kur atbrīvojoties saņem bumbu un met. Nekāda saspēlē, nekādi ubermanevri, vai vēl kaut kas, tikai un vienīgi standarta situācijas un metiens.
Piemērs. MJ arī pēc smagas traumas kļuva prātīgāks un centās nevis uberkruti apspēlēt, bet gan pēc iespējas vienkāršākā veidā gūt punktus.

     [+] [-]

, 2017-12-04 19:24, pirms 4 mēnešiem
archdevil rakstīja: Labu laiku atpakaļ rakstīju, ja ir jāpārprofilējas uz SG pozīciju, kur atbrīvojoties saņem bumbu un met. Nekāda saspēlē, nekādi ubermanevri, vai vēl kaut kas, tikai un vienīgi standarta situācijas un metiens.
Piemērs. MJ arī pēc smagas traumas kļuva prātīgāks un centās nevis uberkruti apspēlēt, bet gan pēc iespējas vienkāršākā veidā gūt punktus.
Ja attēls nemelo

https://pippenainteasy.com/wp-conte...

Tad viņš nav tāds šūteris, lai spēlētu tādu lomu. Un bez bumbas viņam nepatīk skraidīt, kā dara labie šūteri (Korvers)

     [+] [-]

, 2017-12-04 19:33, pirms 4 mēnešiem
Lai veicās!

Tev jābūt autorizētam,