Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Pēc otrā Covid-19 gadījuma "Heat" slēdz treniņzāli

Emils Ozerinskis

Pēc otrā Covid-19 gadījuma "Heat" slēdz treniņzāli
Deriks Džouns. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Jau šajā mēnesī plānota Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas atsākšana 22 līgas komandām Disnejlendā. Taču regulārās koronvīrusa pārbaudes atklāj jaunus saslimšanas gadījumus, aizvien palielinot bažas par sekmīgu sezonas atgriešanos.

Pirms došanās uz Disnejlendu, kur norisināsies NBA sezonas atlikušā daļa ar astoņām regulārās sezonas spēlēm katrai no 22 uzaicinātajām komandām un sezonas turpinājumu play-off formātā, komandu spēlētāji atsākuši treniņus. Taču viss neiet tik gludi kā cerēts. Veicot regulāras Covid-19 pārbaudes, vairākiem spēlētājiem atklāta inficēšanās ar bīstamo slimību. Tādēļ Maiami "Heat" vienībai nācies pievienoties iepriekš pieņemtajam Denveras "Nuggets" un Losnadželosas "Clippers" lēmumam, šobrīd slēgt savu treniņzāli, jo šīs komandas spēlētāju vidū konstatēts otrai Covid-19 saķērušais spēlētājs. Īpaši bažīgus šis fakts dara tādēļ, ka "Heat" bāzējas Floridā, kur paredzēta sezonas atsākšanu. Šajā štatā pēdējās nedēļas strauji augusi infekcijas izplatība.

Par pirmo spēlētāju "Heat" sarakstos, kuram Covid-19 analīzes bijušas pozitīvas kļuva šīs sezonas NBA Zvaigžņu spēles "Slam Dunk" konkursa uzvarētājs Deriks Džonss. Savukārt otrā spēlētāja vārds pagaidām netiek atklāts.

Jau iepriekš ziņots, ka pozitīvas analīzes uzrādījušās 7,1% no NBA basketbolistiem. Pamatīgi skarts Bruklinas "Nets" sastāvs. Komandas spēlētāji savu neapmierinātību pauduši arī sociālajos tīklos, vainojot atgriešanos Ņujorkā, tā vietā lai uzreiz dotos uz NBA atsākšanās lokāciju, kur cilvēku skaits tiks pamatīgi ierobežots.

  +3 [+] [-]

, 2020-07-04 09:45, pirms mēneša
kas vainas tiem profesionālajiem idiņiem?

visās pro līgās džeki saņem lielus miljonus. zināms, ka tuvojas spēļu sākums. varēja sēdēt savās villās un izglītoties (joks), rambāt PS, visu var piegādāt. kur viņi vazājās? striptīzklubos dzīvo?

rezultātā pro līgām būs problēmas un samazināsies ienākumi un spēlētājiem būs jāsamazina algas.

  +1 [+] [-]

, 2020-07-04 12:38, pirms mēneša
Ko vini tur akstas,tad atceliet pavisam un miers!!!

  +1 [+] [-]

, 2020-07-04 14:03, pirms mēneša
Pieņemsim, ka atsàkas sezona - cik dîvaini izskatītos, piemēram, tas, ka uzvarētu čempî Memfisas grizliji, jo viņiem komandà neviens nav inficējies un uz citu “novàjināšanās” šamie uzvar... 🙂

     [+] [-]

, 2020-07-04 14:31, pirms mēneša
poxis15 rakstīja: Pieņemsim, ka atsàkas sezona - cik dîvaini izskatītos, piemēram, tas, ka uzvarētu čempî Memfisas grizliji, jo viņiem komandà neviens nav inficējies un uz citu “novàjināšanās” šamie uzvar... 🙂
Izņemot Gobēru un tagad Dinvidiju nevienam nav nopietns nekas bijis.

     [+] [-]

, 2020-07-05 00:03, pirms mēneša
Daniel rakstīja: kas vainas tiem profesionālajiem idiņiem?

visās pro līgās džeki saņem lielus miljonus. zināms, ka tuvojas spēļu sākums. varēja sēdēt savās villās un izglītoties (joks), rambāt PS, visu var piegādāt. kur viņi vazājās? striptīzklubos dzīvo?

rezultātā pro līgām būs problēmas un samazināsies ienākumi un spēlētājiem būs jāsamazina algas.
ne visi cilvēki ir sliņki. Parasti cilvēkiem sēdēšana mājās ( it īpaši sportistiem ) saistās ar depresiju un ļoti lielu diskomfortu. Ja cilvēks ir pieradis strādāt un būt sabiedrības epicentrā, tad šāda pēkšņa izolācija ir neizturama