Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 0

Strēlnieks nākamsezon spēlēs Eirolīgā?

Strēlnieks nākamsezon spēlēs Eirolīgā?

Jānis Strēlnieks
Foto: bc-spartak.ru

Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks un viņa pārstāvētais Krievijas klubs Sanktpēterburgas "Spartak" nākamajā sezonā, iespējams, iegūs iespēju spēlēt ULEB Eirolīgā, saņemot īpašu rīkotāju ielūgumu jeb t.s. "wild-card".

Eirolīgas nākamās sezonas sastāvs oficiāli kļūs zināms vienīgi pēc Spānijas un Itālijas finālu beigām, bet aptuvenās aprises tiek iezīmētas jau tagad. Tiek pieļauta iespēja, ka nākamsezon Eirolīgā būtu pat trīs Krievijas klubi - Maskavas CSKA, kam pievienotos ULEB Eiropas kausa ieguvēja Maskavas apgabala "Khimki", kā arī Sanktpēterburgas "Spartak". Pēdējā no minētajām tādā gadījumā saņemtu "wild-card", kas Eirolīgā jau nākamajā sezonā ļautu spēlēt arī Latvijas basketbolistam Jānim Strēlniekam, vēsta spāņu basketbola portāls TUBASKET.com.

Savukārt pie A licence, kas līdz šim piederēja Itālijas klubam Romas "Lottomatica", bet slikto rezultātu dēļ tika atņemta, pārietu pie Serbijas kluba Belgradas "Partizan", ko pārstāv cits latviešu spēlētājs Dāvis Bertāns. Iepriekš "Partizan" piederēja B licence, kura tādā gadījumā nonāktu Lietuvā pie Viļņas "Lietuvos Rytas", dodot tai iespēju atgriezties Eirolīgā.

Trešās Krievijas komandas vieta Eirolīgā, kas šajā gadījumā būtu "Spartak", tiktu iegūta uz kādas Spānijas ACB līgas vietas rēķina. Pagājušajā sezonā Eirolīgā bija pa pieciem pārstāvjiem no Spānijas ACB līgas, bet tas notika izņēmuma kārtā, jo spāņiem ir paredzētas četras komandas. Vietu Eirolīgā kā piektā Spānijas komanda bija cerējusi iegūt Valensijas komanda, kas visticamāk nenotiks, jo tas pieļaujams vien gadījumā, ja ACB līgas finālā iekļuvusī komanda ir bez A licences (kā pagājušajā sezonā tas bija ar Bilbao) vai komanda ir uzvarējusi ULEB Eiropas kausā.

Izmantotie resursi:
Portada - tu|Basket
lrytas.lt / Naujienos

     [+] [-]

, 2012-06-08 11:59, pirms 6 gadiem
Birokrātija..pfffffffff

  +1 [+] [-]

, 2012-06-08 12:32, pirms 6 gadiem
Nu būtu jau lieliski, ja šie divi jaunie basketbolisti spēlētu Eirolīgā nākamgad.

     [+] [-]

, 2012-06-08 12:43, pirms 6 gadiem
Palielināt Eirolīgas komandu skaitu+grupu skaitu?

  +1 [+] [-]

, 2012-06-08 13:00, pirms 6 gadiem
Domu_Lasītājs rakstīja: Palielināt Eirolīgas komandu skaitu+grupu skaitu?
lai Vafele uzspēlētu

     [+] [-]

, 2012-06-08 14:01, pirms 6 gadiem
apshalnieks rakstīja: lai Vafele uzspēlētu
vai tad viņi nav VEF'eles ?

Tev jābūt autorizētam,