Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:698, Did:0, useCase: 0
 • Babkinai uzvara Salamankā un 1-0 Spānijas finālā
  19.apr. Babkinai uzvara Salamankā un 1-0 Spānijas finālā(4)
  Latvijas basketbolistes sestdien, 18. aprīlī, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. Elīnas Babkinas pārstāvētais katalāņu klubs "Spar Citylift Girona" svinēja uzvaru Spānijas čempionāta pirmajā finālspēlē.
 • Video: Aldaris LBL: Turība - LU. Pilna spēle
  24.nov. Video: Aldaris LBL: Turība - LU. Pilna spēle(1)
  24.11.2012 Aldaris LBL: Turība - LU. Pilna spēle
 • Video: LBL: LU - U18. 1.puslaiks
 • Video: Priede izglābj komandu no zaudējuma un pagarinājumā izrauj uzvaru
  26.feb. Video: Priede izglābj komandu no zaudējuma un pagarinājumā izrauj uzvaru(4)
  Aizvadītajā naktī lielisku spēli NCAA pirmajā divīzijā aizvadīja latviešu basketboliste Liene Priede, kura 2,6 sekundes pirms pamatlaika beigām ar precīzu tālmetienu izglāba "Missouri University Tigers" no zaudējuma un pagarinājumā ar sekmīgu divpunktu metienu atnesa savai komandai uzvaru pār ''Kansas State'', rezultāts - 61:56. Kopumā Priede šajā mačā guva 11 punktus.
 • Arī LBL ekspertu duelī intriga: Keisels vai Caune?
  28.mai. Arī LBL ekspertu duelī intriga: Keisels vai Caune?(12)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp VEF un ''Barons'' septītās spēles iznākumu un jaunā čempiona vārdu.
 • LBL eksperti: Finālsērijā būs nepieciešama septītā spēle
  24.mai. LBL eksperti: Finālsērijā būs nepieciešama septītā spēle(30)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp "VEF" un ''Barons'' sestās spēles iznākumu un paredz, ka sērijā būs nepieciešama septītā spēle.
 • Četri no pieciem ekspertiem prognozē VEF uzvaru, izņēmums Caune
  21.mai. Četri no pieciem ekspertiem prognozē VEF uzvaru, izņēmums Caune(6)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp VEF un ''Barons'' piektās spēles iznākumu.
 • Visi kā viens - eksperti prognozē VEF uzvaru
  18.mai. Visi kā viens - eksperti prognozē VEF uzvaru(17)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp VEF un ''Barons'' ceturtās spēles iznākumu.
 • Četri no pieciem ekspertiem prognozē VEF uzvaru
  15.mai. Četri no pieciem ekspertiem prognozē VEF uzvaru(13)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp VEF un ''Barons'' trešās spēles iznākumu.
 • LBL eksperti: šovakar "Ventspils" izcīnīs bronzu
  13.mai. LBL eksperti: šovakar "Ventspils" izcīnīs bronzu(3)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē bronzas sērijas starp "Ventspils" un ''Valmiera'' trešās spēles iznākumu.
 • Basketbola ekspertu domas dalās
  11.mai. Basketbola ekspertu domas dalās(2)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē finālsērijas starp VEF un ''Barons'' otrās spēles iznākumu.
 • LBL eksperti paredz "Ventspils" uzvaru arī šodien
  09.mai. LBL eksperti paredz "Ventspils" uzvaru arī šodien(2)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Valmieras" un "Ventspils" otrās bronzas sērijas mača iznākumu.
 • Četri no pieciem LBL ekspertiem paredz "VEF" uzvaru
  07.mai. Četri no pieciem LBL ekspertiem paredz "VEF" uzvaru(8)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Barons" un "VEF" pirmās finālsērijas mača iznākumu.
 • LBL eksperti: bronzas sēriju ar uzvaru sāks "Ventspils"
  06.mai. LBL eksperti: bronzas sēriju ar uzvaru sāks "Ventspils"(11)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Ventspils" un "Valmiera" pirmās spēles rezultātu sērijā par trešo vietu.
 • LBL eksperti prognozē "Ventspils" iekļūšanu finālā
  04.mai. LBL eksperti prognozē "Ventspils" iekļūšanu finālā(16)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Ventspils" un VEF izšķirošās piektās pusfināla spēles rezultātus.
 • LBL eksperti prognozē rezultātus
  01.mai. LBL eksperti prognozē rezultātus(4)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Ventspils" un VEF ceturtās pusfināla spēles rezultātus.
 • LBL ekspertu domas dalās
  28.apr. LBL ekspertu domas dalās(6)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē Rīgas VEF – "Ventspils" trešās pusfināla spēles rezultātus.
 • LBL eksperti: "Barons" jau šovakar iekļūs finālā
  27.apr. LBL eksperti: "Barons" jau šovakar iekļūs finālā(6)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē "Barons" – "Valmiera" trešās pusfināla spēles rezultātus.
 • LBL eksperti prognozē "Barons" uzvaru
  20.apr. LBL eksperti prognozē "Barons" uzvaru(14)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā pieciem sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Pēc trim kārtām vadībā izvirzījies žurnālists Guntis Keisels, bet šodien eksperti prognozē "Barons" – "Valmiera" otrā pusfināla rezultātus.
 • LBL eksperti prognozē rezultātus (papildināts)
  18.apr. LBL eksperti prognozē rezultātus (papildināts)(7)
  LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā pieciem sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Pēc divām kārtām vadībā ir hokejists Oļegs Sorokins un autosportists Krišjānis Caune.
 • lasīt vairāk