Nākamā lapa

LU basketbolisti jauno treneru vadībā gatavojas LBL sezonai (2) 12.08.2016 10:23

Jau otro nedēļu Elektrum Olimpiskajā centrā un Diagnostikas centra sporta kompleksā BK Latvijas Universitāte aizvada aktīvu gatavošanos treniņu ciklu jaunajai LBL sezonai, kopīgajos treniņus teju 20 spēlētāju sastāvā strādājot kā fiziskās sagatavotības trenera Ivara Ikstena vadībā, tā arī basketbola zālē savu potenciālu apliecinot komandas jaunajiem treneriem Guntim Endzelam un Edgaram Surakam.

Čempioni "Valmiera/Ordo" uzsāk treniņus un paziņo komandas mērķus (4) 04.08.2016 12:42 +3

Trešdien, 3. augustā Vidzemes Olimpiskajā centrā komandas pirmo koptreniņu aizvadīja Latvijas Basketbola līgas čempioni "Valmieras/Ordo" basketbolisti, kurus jaunajā sezonā vadīs Uvis Helmanis. Savukārt komandas ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš preses konferencē informēja par komandas mērķiem un sastāva komplektāciju.

Ošenieks par karjeras beigšanu, NCAA basketbolu, dzīvi ASV (5) 27.06.2016 13:21 +7

2012. gada vasarā Latvijas valstsvienības kandidātu sarakstā parādījās Oto Ošenieka vārds. Divus gadus vēlāk ārstu slēdziens bija skarbs un tiešs: "Ja pēc pieciem gadiem gribi normāli staigāt, nespēlē!" Šodien 26 gadu vecumā Oto joprojām dzīvo ASV, apgūst trenera arodu un sarunā ar Andreju Siliņu atceras savas gaitas Amerikas studentu basketbolā.

Sarunas ilgums: 70 minūtes

A.Bērziņš: "Februārī bija brīdis, kad nevarēju pacelt kafijas krūzīti" (23) 14.06.2016 16:52 +8

Maija izskaņā pirmo reizi vēsturē par Latvijas čempionvienību basketbolā kļuva "Valmieras/Ordo" komanda, kas septiņu spēļu finālsērijā apspēlēja "VEF Rīga". Izslēgšanas turnīra vērtīgākais spēlētājs jeb MVP Artūrs Bērziņš, kurš gandrīz visu sezonu spēlēja ar pleca savainojumu, sarunā ar Andreju Siliņu atceras finālsēriju, aizvadīto sezonu un grūtos brīžus tajā, karjeras līkločus Ventspils un VEF komandās, neslēpjot: "Uz Valmieru gāju atgūt basketbola garšu pēc sezonām VEF."

Sarunas ilgums: 49 minūtes

Otrdien noslēdzās "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) 25.sezona un par tās čempioni pirmo reizi vēsturē kļuva "Valmiera/Ordo". Piedāvājam ieskatu spēles atmosfērā un spēles dalībnieku komentārus.

Ventspils uzvar bronzas sērijā (3) 01.06.2016 00:35 +2

Šovakar Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas izšķirošo spēli aizvadīja BK "Ventspils" un "Liepāja/Triobet" vienības. Lielāko spēles laiku komandas punktus guva līdzīgi, taču spēles beigas labākas padevās mājiniekiem, kas ļāva spēli noslēgt sev par labu - 72:66 un izcīnīt bronzas godalgas.
Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Spēles atkārtojumu skaties Sportacentrs TV, 1.jūnijā, plkst 13:00

LBL bronzas sērijā 2:2 31.05.2016 00:45 +2

Latvijas Basketbola līgas (LBL) brozas sērijas ceturtajā spēlē liepājnieki uzņēma viesus no Ventspils. Spēles pirmo ceturtdaļu labāk aizvadījā mājinieki, taču otrās ceturdaļas sākumā Ventspilniekiem padevās 16:0 izrāviens, kas ļāva spēles otro puslaiku iesākt ar minimālu Liepājas pārākumu. Otrais puslaiks labāk padevās viesiem, kas pusotru minūti līdz spēles beigām atradās konfortablā vadībā ar +10. Liepājniekiem kopīgiem spēkiem izdevās pietuvoties līdz viena metiena attālumam, taču nerezultatīvs uzbrukums, piezīme pret Arti Ati un neveiksmīga pēdējā bumbas izspēle liedza Liepājniekiem iespēju izraut pagarinājumu.

Piekto un izšķirošo bronzas spēli skaties Sportacentrs TV, jau rīt, plkst 19:00

Kaufmanis: "Valmierā gaidu pārpildītas tribīnes" (20) 29.05.2016 21:43 +5

Pēc "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) sestās finālsērijas spēles, kurā "Valmiera/Ordo" ar rezultātu 58:56 apspēlēja "VEF Rīga", iespaidos par maču dalījās spēles dalībnieki.

2016.05.28 Aldaris LBL. Sērija par 3.vietu: BK Ventspils - Liepāja/Triobet. 3.spēles ieraksts

"Ventspils" izcīna pirmo uzvaru bronzas sērijā (1) 28.05.2016 22:59 +3

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas sērijā BK "Ventspils" savā laukumā uzņēma liepājniekus. Spēli komandas iesāka līdzīgi, taču otro ceturdaļu daudz veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, pirmo puslaiku noslēdzot ar plus +13. Otrajā puslaikā spēles gaita būtiski nemainījās, Ventspils turpināja savu ofensīvu un spēli noslēdza ar +31 - 96:65.

Ričards sarūpē "Liepājai/Triobet" otro uzvaru pār ''Ventspili'' 26.05.2016 18:03

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas sērijā otro uzvaru, pateicoties Krisa Ričardsa 39 gūtajiem punktiem, izcīnījusi "Liepāja/Triobet", kas pieveica "Ventspili" ar 98:90 un nonāca vienas uzvaras attālumā no medaļām.

Aldaris LBL. Sērija par 3.vietu: Liepāja/Triobet - BK Ventspils. 2.spēles ieraksts

VEF iekļūst LBL finālā 20.05.2016 10:36

Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālu septīto gadu pēc kārtas sasniegusi Rīgas VEF, izšķirošajā piektajā pusfinālsērijas mačā viesos saspringtā galotnē pārspējot "Ventspili" - 75:73.

''Ventspils'' uzvar Rīgā un panāk pusfināla izšķirošo spēli 19.05.2016 03:22 +1

BK "Ventspils" otrdien, 17. maijā, izmantoja otro pēdējo iespēju, izbraukumā pārspējot "VEF Rīga" ar 79:71. Sērijā 2-2, izšķirošā spēle 19. maijā Ventspilī.

"Valmiera/ORDO" iekļūst LBL finālā (4) 15.05.2016 01:23 +1

Valmierieši pusfināla sērijas trešajā spēlē ar 97:73 pieveica "Liepāju/Triobet", sērijā uzvarot ar 3 - 0,tādējādi kļūstot par pirmajiem Aldaris Latvijas basketbolas līgas finālistiem.

Spēles atkārtojumu skaties Sportacentrs TV, 15.maijā, plkst 11:15

Aldaris LBL, pusfināla 2. spēle: VEF Rīga - BK Ventspils. Spēles ieraksts.

"VEF" izrauj pagarinājumu un panāk 2 - 0 (3) 14.05.2016 00:45 +3

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla spēle ventspils basketbolisti aizvadīja pagalam neveiksmīgas pēdējās 5 minūtes ceturtajā ceturdaļā un pagarinājumā piekāpās "VEF" komandai. Sērijā 2 - 0 par labu rīdziniekiem.

Kārlis Šiliņš: "DSN vienīgā priekšrocība bija mājas grozi" 13.05.2016 15:19

"VEF skolas" puiši VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) U19 čempionāta finālā uzvarēja Daugavas sporta nama komandu. Pēcspēles komentārus sniedza Eduards Hāzners, Toms Upe, Kārlis Šiliņš, Zigmārs Raimo (visi – VEF skola), Roberts Dembskis un Edgars Barbejs (DSN). Šiliņš nākamos četrus gadus pārstāvēs NCAA pirmās divīzijas komandu "Ole Miss", savukārt Raimo kļūs par trešo Latvijas basketbolistu Havaju salās.

"Valmiera/ORDO" uzvaras attālumā no fināla 13.05.2016 00:49

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla spēlē Liepājas basketbolisti savā laukumā uzņēma valmieriešus. Spēli daudz labāk aizvadīja "Valmiera/ORDO" komanda, izcīnot uzvaru ar 80:71 un visā sērijā izvirzoties vadībā ar 2 - 0.

Spēles atkārtojumu skaties Sportacentrs TV, 13.maijā, plkst. 09:00.

"Ventspils" pusfinālu sāk ar zaudējumu mājās 12.05.2016 00:50

Šovakar Latvijas Basketbola līgas pusfinālu uzsāka "Ventspils" un "VEF" vienības. Spēles otro pusi labāk nospēlēja rīdzinieki, svinot uzvaru ar 76:65, tādējādi izvirzoties sērijas līdz trīs uzvarām vadībā ar 1-0.

Spēli atkārtojumā skaties Sportacentrs TV 12.maijā, 15:45.