Nākamā lapa

"Ogre" uzvar un izlīdzina sēriju, LBL2 čempions tiks noskaidrots piektajā mačā (3) 27.04.2015 21:20

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) uzvarētājs tiks noskaidrots piektajā spēlē, jo šodien "Ogre" savā laukumā aizvadīja ļoti labu ceturto ceturtdaļu, kas ļāva izcīnīt uzvaru pret "Rīgas Stradiņa universitāti" ar rezultātu 67:63. Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2.

Kambala un hokeja kauslis Jablonskis cīnīsies boksa mačā (52) 27.04.2015 18:11

Latvijas basketbola izlases bijušais spēka centrs Kaspars Kambala un Kontinentālās hokeja līgas kādreizējais policists Džeremijs Jablonskis sacentīsies boksa mačā, šodien informē Kazaņas "Tatneft Arena".

"Jēkabpils" salauž "Jūrmalu/Fēnikss" un iekļūst LBL pusfinālā (50) 26.04.2015 17:54

Šodien Lapmežciemā noskaidrojās Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtā pusfināliste. Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā piektajā spēlē "Jēkabpils" spēja apspēlēt "Jūrmalu/Fēnikss" ar rezultātu 99:74 un triumēt sērijā ar 3-2. Otro gadu pēc kārtas "Jēkabpilij" pusfinālā būs jāspēkojas ar "Ventspils" basketbolistiem.

"Jēkabpils" un "Jūrmala/Fēnikss" noskaidros "Ventspils" pretinieku pusfinālā (11) 26.04.2015 10:49

Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla izšķirošajā – piektajā – spēlē šodien tiksies "Jūrmala/Fēnikss" un "Jēkabpils", lai noskaidrotu čempiones "Ventspils" pretinieci turnīra pusfinālā. Spēles sākums – plkst. 16:00.

"Jūrmala/Fēnikss" atspēlējas no -16 un izrauj izšķirošo piekto spēli (27) 24.04.2015 20:21

Latvijas Basketbola līgā ceturtdaļfināla sērijā "Jūrmala/Fēnikss" mača gaitā atspēlējās no 16 punktu deficīta pret "Jēkabpili" un prata uzvarēt ar 59:57, panākot sērijā no 0:2 neizšķirtu 2:2. Sērijas uzvarētājs un "Ventspils" pretinieks pusfinālā līdz ar to tiks noskaidrots izšķirošajā spēlē svētdien.

RSU nonāk uzvaras attālumā no LBL2 čempionu titula (4) 23.04.2015 21:20

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) finālsērijā šovakar vadībā izvirzījās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komanda, kas Hanzas vidusskolas zālē ar 76:74 uzvarēja "Ogri". Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2:1 RSU labā.

"Pārdaugava/LU" pārsteidzoši izglābjas un izcīna LBL2 bronzu (1) 22.04.2015 21:48

Ar dramatisku atspēlēšanos pēdējā minūtē noslēgusies cīņa par Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas bronzas godalgām. "Mārupes SC" savā laukumā vēl pusotru minūti līdz pamatlaika beigām atradās astoņus punktus priekšā "Pārdaugavai/LU", bet viesi parādīja lielisku sniegumu un galu galā izcīnīja pārsteidzošu uzvaru ar rezultātu 76:74, tiekot pie kārotajām medaļām.

Vēl viens trilleris Lapmežciemā, šoreiz uzvara "Jūrmalai/Fēnikss" (14) 22.04.2015 21:08

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas starp Jūrmalas un Jēkabpils komandām arī trešā spēle bija trillera cienīga. Šodien Lapmežciemā, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams pagarinājums, kurā piecu punktu deficītu atspēlēja "Jūrmala/Fēnikss", svinot uzvaru ar rezultātu 74:70 un sērijā panākot 1-2.

"Liepāja/Triobet" izslēdz "Baronu/LDz" un iekļūst LBL pusfinālā (50) 21.04.2015 21:03

Šodien Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) noskaidrojās pirmais pusfināla pāris. Ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē starp "Liepājas/Triobet" un "Barons/LDz" komandām stabilu sniegumu savā laukumā demonstrēja liepājnieki, svinot uzvaru ar rezultātu 80:60 un triumfējot sērijā ar 3-0. Līdz ar to LBL pusfinālā "Liepāja/Triobet" cīnīsies pret "VEF Rīga".

"Ogre" ar stabilu spēli panāk izlīdzinājumu LBL2 finālsērijā (2) 20.04.2015 21:32

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL) aizvadīta finālsērijas otrā spēle starp "Ogres" un "Rīgas Stradiņa universitātes" komandām. "Ogre" savā laukumā prata nospēlēt pietiekami stabili, lai nosargātu pārsvaru un ceturtajā ceturtdaļā veiktu izšķirošo izrāvienu - 81:66. Līdz ar to rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām kļuvis neizšķirts 1-1.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” meklē jaunos basketbola talantus 20.04.2015 08:47

Basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, noslēdzot savu LBL2 un LBL3 sezonu, meklē jaunus kandidātus 2015./2016.gada sezonai, kas pēc vidusskolas beigām meklē iespējas turpināt savu basketbolista karjeru, ko iespējams apvienot ar studijām Vidzemes Augstskolā.

"Jēkabpils" nosargā uzvaru pret "Jūrmalu/Fēnikss", sērijā 2-0 (18) 19.04.2015 18:59

Otro uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā izcīnījusi "Jēkbapils" vienība, kas savā laukumā apspēlēja Jūrmalas komandu. Jēkabpilieši, pateicoties Pāvela Veselova rezultativitātei, jau pirmajā puslaikā iekrāja drošu pārsvaru, kuru ar grūtībām noturēja mača izskaņā - 83:79. Līdz ar to "Jēkabpils" nonākusi vienas uzvaras attālumā no LBL pusfināla.

"Pārdaugava/LU" atspēlējas pret "Mārupi" un panāk trešo spēli (1) 19.04.2015 16:10

Cīņā par Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas bronzas godalgām būs nepieciešama trešā spēle starp "Mārupes" un "Pārdaugavas/LU" komandām. "Pārdaugava/LU" šodien savā laukumā spēja atspēlēt 16 punktu deficītu un otrajā puslaikā sagraut "Mārupi" ar rezultātu 93:62.

Mažutis pēdējā sekundē izrauj Liepājas otro uzvaru pār "Baronu/LDz" (56) 18.04.2015 20:18

Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijā "Liepāja/Triobet" panāca 2:0 pārsvaru pār "Barons/LDz", izraujot saspringtu uzvaru 67:64. Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā Barons bija vadībā ar +13, taču Liepāja atspēlējās un pēdējā sekundē uzvaras tālmetienu iemeta Lietuvas leģionārs Andrius Mažutis.

"Barons/LDz" centīsies atgūties pēc -18 sērijas pirmajā spēlē Liepājā (22) 18.04.2015 12:40

Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā starp "Liepāja/Triobet" un "Barons/LDz" komandām šovakar, plkst. 18.30 Mārupes sporta centrā tiks aizvadīta sērijas otrā spēle.

LBL2 finālsērija sākas ar RSU uzvaru (15) 16.04.2015 21:20

Šodien Rīgā sākās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) finālsērija starp "Rīgas Stradiņa universitāti" un "Ogri". Sēriju līdz trīs uzvarām ar panākumu sāka RSU, kas sīvā cīņā apspēlēja "Ogri" ar rezultātu 70:64.

Teilors triec no augšas pēdējā sekundē, "Jēkabpils" svin uzvaru (32) 16.04.2015 20:58

Uzvaru dramatiskā cīņā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē izcīnījusi "Jēkabpils" vienība, kas izbraukumā pēdējā sekundē spēja izraut uzvaru pret "Jūrmalu/Fēnikss" - 70:69. Līdz ar to "Jēkabpils" izvirzījās vadībā sērijā līdz trīs uzvarām ar 1-0.

Cīņu par LBL pusfinālu sāks arī "Jūrmala" un "Jēkabpils" (9) 16.04.2015 13:03

Šovakar "Aldara" Latvijas Basketbola līgā ar spēli Lapmežciemā sāksies vēl viena ceturtdaļfināla sērija – "Jūrmala"/"Fēnikss" pret "Jēkabpili". Pirms gada abas komandas cīnījās par bronzu, un toreiz četrās spēlēs pārāka bija "Jēkabpils" (3-1). Spēles sākums paredzēts plkst. 19:00.

Cīņa par LBL2 bronzu sākas ar "Mārupes SC" uzvaru (1) 15.04.2015 22:18

Ar "Mārupes SC" komandas uzvaru (75:69) pār "BJBS Rīga/Pārdaugava/LU" šovakar startēja sērija par Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) bronzas medaļām.

Timma: "Pierādījām, ka spējam cīnīties līdz galam" (2) 15.04.2015 22:16

"Gan mums, gan Astanai tikai uzvaras pēdējās divās spēlēs var garantēt iekļūšanu izslēgšanas spēlēs," izcīnot divpadsmito uzvaru VTB līgā, nākotnē lūkojās basketbola kluba "VEF Rīga" galvenais treneris Nikolajs Mazurs.

"Liepāja/Triobet" dominē aizsardzībā un apspēlē "Baronu/LDz" (57) 15.04.2015 21:05

Ar "Liepājas/Triobet" un "Barona/LDz" dueli šodien tika ievadītas Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēles. Šo ceturtdaļfināla cīņu ar uzvaru sāka "Liepāja/Triobet", kas mazrezultatīvā mačā apspēlēja rīdziniekus ar rezultātu 65:47, izvirzoties vadībā sērijā līdz trīs uzvarām ar 1-0.

Aldaris LBL izslēgšanas spēļu ievadā "Barona/LDz" vizīte Liepājā (10) 15.04.2015 10:07

Šovakar 19:30 ar "Liepājas/Triobet" un "Barons/LDz" dueli sāksies Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēles. Otrā ceturtdaļfināla sērija, kurā tiksies "Jūrmala/Fēnikss" un "Jēkabpils", sāksies rīt.

Nikolajs Mazurs: "Joprojām varam atgūt visu zaudēto" (3) 12.04.2015 19:37

"Būt ar muguru pret sienu – manā dzīvē tas nav nekas jauns, savukārt basketbola komandai tā ir laba situācija," izcīnot vienpadsmito uzvaru VTB līgā, teica basketbola kluba "VEF Rīga" aizsargs Roberts Lauerijs.

"Saldus" pieveic Liepāju, "Valmiera" sezonu noslēdz ar Baronu sagrāvi (35) 11.04.2015 18:46

"Aldaris" LBL regulārā sezona noslēgusies ar četrām vienlaikus aizvadītām spēlēm, kurās pārliecinošu uzvaru guva un sezonu noslēdza "Valmiera", ar +24 sakaujot "Baronu/LDz", bet "Liepāja/Triobet" cieta otro zaudējumu pēc kārtas, atzīstot "Saldus" pārākumu ar 88:92.

"Ogrei" LBL2 finālā pievienojas RSU 10.04.2015 21:48

Šodien Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) noskaidrojās otra fināliste. Par to kļuva "Rīgas Stradiņa universitāte", kas savā laukumā izšķirošajā pusfināla sērijas spēlē ar rezultātu 66:59 pārspēja "Pārdaugavu/LU", uzvarot sērijā ar 2-1.

Blaus pret Kambalu: zināms LBL "play-off” kalendārs (10) 10.04.2015 19:39

Latvijas Basketbola līgas 2015. gada sezonas izslēgšanas spēles sāksies 15. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā. Ceturtdaļfināli notiks sērijās līdz trīs uzvarām.

Vairogam rokas lūzums spēlē pret "Liepāju/Triobet" (14) 09.04.2015 16:39

Latvijas basketbola čempionvienībai "Ventspilij" atlikušo sezonas daļu, visticamāk, nāksies iztikt bez komandas kapteiņa Akseļa Vairoga, kurš vakardienas spēlē pret "Liepāju/Triobet" lauzis roku, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

"Ogre" iekļūst LBL2 finālā (5) 08.04.2015 21:43

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) noskaidrota pirmā fināliste. Par to kļuvisi "Ogres" komanda, kas šodien pusfināla sērijas otrajā mačā savā laukumā pārspēja "Mārupes SC" basketbolistus ar rezultātu 68:57.

"Ventspils" salauž "Liepājas" pretestību un izcīna pirmo vietu (64) 08.04.2015 21:27

Šodien Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) noslēdzās cīņa par uzvaru regulārajā sezonā. Šī cīņa risinājās Liepājā, kur vietējā komanda uzņēma "Ventspils" basketbolistus. Ventspilnieki vien ceturtajā ceturtdaļā salauza sīkstos liepājniekus, revanšējoties par zaudējumu savā laukumā un garantējot pirmo vietu LBL regulārājā sezonā - 77:68.

VEF zaudē Sanktpēterburgā un attālinās no "play-off" (28) 08.04.2015 20:37

Basketbola klubs "VEF Rīga" (10-16) sestdien, 8. aprīlī, VTB līgas izbraukuma cīņā Sanktpēterburgā atspēlēja 12 punktu starpību, taču neveiksmīgi aizvadīja pēdējās desmit minūtes un zaudēja "Zenit" ar rezultātu 81:88. Rīdzinieku izredzes kvalificēties izslēgšanas spēlēm vēl vairāk iedragāja Saratovas "Avtodor" uzvara pār Krasnojarskas "Enisey" ar 98:97.

"Barons/LDz" pieveic jūrmalniekus un garantē vietu "play off" (19) 08.04.2015 20:10

Šodien Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) noskaidrojās pēdējā komanda, kas piedalīsies izslēgšanas spēlēs. Šo vietu nodrošināja "Barons/LDz", kas savā laukumā ar rezultātu 85:74 pieveica "Jūrmalu/Fēnikss", izdzēšot "Valmieras" cerības uz vietu "play off".

Liepājas un Ventspils cīņa par uzvaru LBL regulārajā sezonā (51) 08.04.2015 11:52

Šovakar 19:30 tiks uzsākta Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas, visticamāk, svarīgākā spēle, jo tajā „Liepāja/Triobet” savā laukumā uzņems valsts čempioni „Ventspili” un centīsies atņemt pirmo vietu kopvērtējumā. Savukārt 18:30 „Barons/LDz” centīsies pierādīt savu vietu izslēgšanas spēlēs, cīnoties ar „Jūrmalu/Fēnikss”.

LBL2: Niedra papildlaikā izrauj ''Pārdaugavas/LU'' uzvaru, sērijā 1:1 (2) 07.04.2015 21:53

Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) pusfināla spēlē ''BJBS Rīga/Pārdaugava/LU'' papildlaikā ar rezultātu 76:74 pārspēja RSU, tādējādi panākot pusfināla sērijā līdz divām uzvarām neižšķirtu 1:1. Izšķirošo divpunktu metienu papildlaika pēdējā sekundē realizēja Roberts Niedra.

"VEF skola" Francijas turnīra finālā zaudē Mežniekam un Prāgai (14) 06.04.2015 19:10

"VEF skolas" U19 vecuma komanda pirmdien, otrajās Lieldienās, Francijas pilsētā Šolē notiekošā prestižā turnīra "Cholet Mondial Basketball" finālā atzina čehu "GBA Prague" pārākumu - 60:69. Uzvarētāju labā latviešu uzbrucējs Ervīns Mežnieks izcēlās ar "double-double".

"Ventspilij" 30 rezultatīvas piespēles uzvarā pār LU (4) 05.04.2015 19:59

Basketbola klubs "Ventspils" šovakar viesos ar 93:65 izvairījās no sensācijām pret "Latvijas Universitātes" komandu. Vismaz 16 punktus uzvarētāju sastāvā guva četri spēlētāji - Akselis Vairogs, Mārtiņš Meiers, Trojs Bārnīss un Hārvejs Grants.

"Valmiera" uzvar "Jelgavu" un saglabā cerības uz play-off (34) 04.04.2015 20:32

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas regulārā čempionāta mačā šodien BK "Valmiera" savā laukumā ar 79:74 pārspēja BK "Jelgava", saglabājot cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Nikolajs Mazurs: "Otrajā puslaikā nospēlējām slikti" (8) 04.04.2015 19:36

"Rolands Freimanis mūsu sastāvā bija lielisks, taču neteiktu, ka viņam bija galvenie nopelni mūsu sekmēs VTB līgā," izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas, teica Tallinas basketbola kluba "Kalev/Cramo" galvenais treneris Alars Varraks.

"Barons/LDz" zaudē Saldū un attālinās no play-off (24) 04.04.2015 19:00

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas regulārā čempionāta mačā šodien BK "Saldus" komanda savā laukumā ar 81:77 papildlaikā pieveica "Barons/LDz" basketbolistus, kuriem ceturtais zaudējums pēc kārtas ievērojami sarežģījis izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Veidemans, Mačado saplosa VEF aizsardzību un "play-off" cerības (109) 04.04.2015 18:55

Basketbola klubs "VEF Rīga" (10-15) sestdien, 4. aprīlī, VTB līgas mājas spēlē iztērēja 13 punktu pārsvaru un zaudēja Igaunijas čempioniem "Kalev/Cramo" (13-14) ar rezultātu 89:95, saglabājot tikai teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 8. aprīlī, viesos sacenšoties pret Sanktpēterburgas "Zenit".

"Liepāja/Triobet" uzveic "Jēkabpili" un turpina misiju (11) 04.04.2015 18:52

Ar rezultātu 78:65 savā laukumā sestdien apspēlējot "Jēkabpils" komandu, "Liepāja/Triobet" turpina misiju uzvarēt Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā sezonā. Priekšā vēl divas spēles, kurās nepieciešamas uzvaras, lai mērķi sasniegtu.