Nākamā lapa

Robinsons: "VEF nometnē situācija nostabilizējusies, manāmi uzlabojumi" (7) 16.04.2014 09:10

"Kad notiek cīņa par čempionu titulu, nav svarīgi pret ko tiek spēlēts – tas būs pēdējais solis, tāpēc komandas atdos visu, kas tām ir, lai cīnītos par to," intervijā kluba mājaslapā saka Rīgas VEF amerikāņu uzbrucējs Entuāns Robinsons.

"Ventspils" otrajā pārbaudes mačā piekāpjas "Spartak" (2) 15.04.2014 22:54

Latvijas basketbola klubs "Ventspils" otrajā pārbaudes spēlē ar 67:71 atzina Gundara Vētras trenētā Sanktpēterburgas "Spartak" pārākumu. 17 punktus ventspilnieku labā guva Lorenco Viljamss.

"Liepāja" asā izbraukuma spēlē sakauj "Jēkabpili" (28) 15.04.2014 21:20

Ar uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālu šodien sāka ''Liepāja/Triobet'', kas izbraukumā asumiem bagātā spēlē prata pārspēt ''Jēkabpili'' - 65:57. Par ''lūšu'' galveno kapraci kļuva amerikāņu aizsargs Pīdžejs Hils, kurš pamatlaika beigās vienatnē guva desmit punktus pēc kārtas. Sērijā līdz trim uzvarām liepājnieki izvirzījušies vadībā ar 1-0.

Dilevkas tālmetiens izrauj uzvaru "Jūrmalai/Fēniksam" (51) 15.04.2014 20:28

Latvijas Basketbola līgā (LBL) šodien startē izslēgšanas spēles. Pirmajā ceturtdaļfināla mačā BK "Valmiera" savā laukumā ar 65:67 piekāpās "Jūrmalai/Fēniksam".

Šovakar Valmierā un Jēkabpilī sākas LBL "play-off" cīņas (18) 15.04.2014 10:15

Šovakar Valmierā un Jēkabpilī sāksies Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēles, kuru pirmajā kārtā sērijās līdz trim uzvarām tiks noskaidroti divi atlikušie pusfinālisti. „Valmieras” un „Jūrmalas/Fēniks” spēle sāksies 18:40 un to varēs vērot arī Sportacentrs.com TV, bet „Jēkabpils”- „Liepāja/Triobet” duelis sāksies 19:30.

"Ventspils Augstskola" iekļūst LBL2 finālā 14.04.2014 21:48

Šodien noslēgusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) pirmā pusfināla sērija. Izšķirošajā trešajā spēlē Ventspilī "Ventspils Augstskola" ar rezultātu 82:64 pārspēja "Mārupi" un iekļuva finālā.

Ventspils pārbaudes spēlē uzvar Vētras un Zībarta "Spartak" (3) 14.04.2014 20:32

Basketbola klubs "Ventspils" pirmdien, 14. aprīlī, pārbaudes spēlē savā laukumā uzvarēja Gundara Vētras un Mārtiņa Zībarta trenēto Sanktpēterburgas klubu "Spartak" ar rezultātu 91:87.

LBL regulārā sezona noslēdzas ar LU uzvaru (7) 13.04.2014 21:49

Šodien noslēdzās Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā sezona. Pēdējā spēlē "Latvijas Universitāte" savā laukumā uzņēma "Jēkabpili", otro reizi šosezon to savā laukumā apspēlējot ar rezultātu 81:64.

"VEF Rīga" slēgtajā pārbaudes spēlē piekāpjas "Khimki" (10) 13.04.2014 19:42

Basketbola klubs „VEF Rīga” svētdien aizvadīja otro pārbaudes spēli pret „Khimki” , piedzīvojot zaudējumu (78:81). Šī spēle Olimpiskajā sporta centrā tika aizvadīta bez skatītāju klātbūtnes.

LBL2: "Mārupe" uzvar VeA, finālists tiks noskaidrots Ventspilī 13.04.2014 18:30

Šodien aizvadīta Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) pusfināla sērijas otrā spēle starp "Ventspils Augstskolas" un "Mārupes" komandām. "Mārupe" savā laukumā spēja izcīnīt uzvaru ar 78:69, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz divām uzvarām (1-1).

Iļja Gromovs pieteiksies 2014. gada NBA draftam (32) 12.04.2014 23:05

Eiropas jaunatnes vicečempions, basketbola kluba "Jūrmala/Fēnikss" centra spēlētājs Iļja Gromovs (207/04.08.1994) pieteiksies 2014. gada NBA draftam, telefonsarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja sportista aģents Artūrs Kalnītis. Jauno spēlētāju atlases ceremonija notiks jūnija beigās Ņujorkā.

BTS izglābjas pamatlaika pēdējā sekundē un izlīdzina sēriju pret Ogri (17) 11.04.2014 22:02

Kārlis Pauls Lasmanis pamatlaika pēdējā sekundē realizēja tālmteinu, glābdams BTS komandu no sakāves pret Ogres BS un iegūdams tiesības uz papildlaiku, kurā BTS uzvarēja (105:100), LBL2 pusfināla sērijā panākot neizšķirtu 1:1.

"Valmiera" pieveic "Jelgavu" un iegūst trešo vietu (13) 11.04.2014 20:12

Latvijas Basketbola līgā trešo vietu regulārajā sezonā nodrošinājusi „Valmiera”, ar 101:96 pieveicot „Jelgavu”. Uzvarētāju rindās 23 punktus guva Kristaps Dārgais, realizējot visus deviņus izmestos divpunktu metienus.

Kuksikam un Jahovičam pa 11 punktiem, VEF zaudē "Khimki" (4) 10.04.2014 21:20

Latvijas basketbola čempione Rīgas VEF savā laukumā aizvadīja pārbaudes spēli pret Rima Kurtinaiša trenēto Krievijas klubu "Khimki" un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 77:89, vēsta kluba Twitter konts.

Senākā Latvijas sporta biedrība svētdien svinēs 85 gadu jubileju (2) 10.04.2014 14:28

Šogad savu 85 gadu jubileju atzīmē senākā Latvijas sporta biedrība - "Universitātes Sports" (US). Dzimšanas dienas svinības notiks svētdien, 13. aprīlī, plkst. 16.00 Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā, Raiņa bulv. 19, bet plkst. 20.00 Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6 b, tiks aizvadīta basketbola spēle LU pret BK "Jēkabpils", informē augstskola.

LBL2 pusfinālu ar uzvaru sāk VeA 09.04.2014 22:35

Šodien Ventspilī tika aizvadīta Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) otra pusfināla pāra pirmā spēle starp "Ventspils Augstskolu" un "Mārupi". Pārliecinošu uzvaru šajā mačā izcīnīja ventspilnieki - 84:69.

"Valmiera" svarīgā cīņā par trešo vietu uzveic "Jēkabpili" (19) 09.04.2014 21:28

Latvijas Basketbola līgā (LBL) ļoti tuvu trešajai vietai regulārās sezonas kopvērtējumā šodien nokļuva "Valmieras" basketbolisti, kas savā laukumā ar 75:62 pārspēja "Jēkabpili".

"VEF Rīga" 10. un 13. aprīlī treniņspēlēs uzņems Kurtinaiša "Himkus" (7) 09.04.2014 13:17

Basketbola klubs "VEF Rīga" 10. un 13. aprīlī Olimpiskajā sporta centrā aizvadīs divas treniņspēles pret Rima Kurtinaiša trenēto Maskavas apgabala "Himki" vienību. Abas spēles varēs apmeklēt skatītāji. Ieejas maksa – 2 eiro.

LBL2 pusfināla startā Ogre uzvar BTS 08.04.2014 22:20

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) izslēgšanas spēlēs šodien startēja pusfināla kārta. Pirmajā mačā Ventspilī "Baltijas Tranzīta serviss" ar 88:93 piekāpās "Ogres Basketbola skolai".

"Jelgava" uzveic baronus un nodrošina devīto vietu sezonā (6) 08.04.2014 20:59

Latvijas Basketbola līgas (LBL) vienīgajā šodienas spēlē "Jelgava" savā laukumā ar 77:73 pārspēja "Barons kvartāla" basketbolistus. Jelgavnieki ar šo panākumu garantējuši sev devīto vietu regulārajā sezonā.

Artūrs Strēlnieks noslēdz trīs gadu līgumu ar "VEF Rīga" (49) 08.04.2014 18:18

Aizsargs Artūrs Strēlnieks otrdien, 8. aprīlī, noslēdza trīs gadu līgumu ar trīskārtējiem Latvijas čempioniem basketbolā "VEF Rīga". Jaunā vienošanās paredz, ka Strēlnieks vefiešu sastāvā spēlēs līdz 2017. gada sezonas beigām.

"Valmierai" sāpīgs zaudējums pret Latvijas Universitāti (20) 05.04.2014 20:52

Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē zaudējumu piedzīvoja trešās vietas pretendente "Valmiera", kas izbraukumā ar 72:74 piekāpās Latvijas Universitātes komandai. Citā mačā "Barons kvartāls" ar 82:64 pārspēja "Jūrmalu/Fēniksu".

"Ventspils" regulāro sezonu noslēdz ar "Turības" sagrāvi, Liepāja paliek 5.vietā (6) 05.04.2014 20:12

Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulāro sezonu ar pārliecinošu uzvaru noslēdza BK "Ventspils", kas savā laukumā ar 110:64 pārspēja "Turības" basketbolistus. Astoņi basketbolisti uzvarētāju sastāvā guva deviņus un vairāk punktus.

LBL2 pusfinālā iekļūst "Mārupe", BTS, un Ogres BS (2) 03.04.2014 21:07

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā pusfinālā iekļuvušas "Mārupes" un Ogres BS komandas, kuras attiecīgi no izslēgšanas spēlēm izslēdza RSU un Valmieras basketbolistus. Otro uzvaru guva arī Baltijas Tranzīta serviss (99:79 pret "VEF kadetiem".

Aldaris LBL Marta spēlētājs – Artis Ate (3) 03.04.2014 17:26

24 gadus vecais „Liepāja/Triobet” aizsargs martā palīdzēja komandai uzvarēt sešās spēlēs no septiņām, vidēji katrā laukumā pavadot 29 minūtes 11 sekundes, gūstot 14 punktus, izcīnot 4,6 atlēkušās bumbas, 3,4 reizes pārķerot bumbu, izdarot 2 rezultatīvās piespēles un sakrājot vidējo efektivitātes koeficientu 16. Šosezon Aldaris LBL mēneša spēlētāja titulus izpelnījušies arī BK „Jēkabpils” uzbrucējs Mihals Hlebovickis (oktobrī), BK „Valmiera” saspēles vadītājs Raimonds Gabrāns (novembrī), „BA Turība” uzbrucējs Jānis Antrops (decembrī), „Jūrmala/Fēnikss” aizsargs Aigars Šķēle (janvārī) un BK „Ventspils” centrs Ronalds Zaķis (februārī).

LBL2: "Ventspils Augstskola" iekļūst pusfinālā, "Mārupe" izglābjas ar +1 02.04.2014 22:20

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) izslēgšanas spēlēs šodien tika noskaidroti pirmie pusfināla dalībnieki. Par tiem kļuva "Ventspils Augstskolas" basketbolisti, kas arī otrajā sērijas spēlē uzveica "Pārdaugavu/LU" (81:74).

"Liepāja/Triobet" izbraukumā uzveic "Turību", baroni pārspēj "Saldu" (2) 02.04.2014 21:21

Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačā pie panākuma šodien tika "Liepājas/Triobet" basketbolisti, kas izbraukumā ar 83:62 pārspēja "Turību". Citā mačā "Barons kvartāls" ar 78:64 uzveica "Saldus" vienību.

VEF atspēlējas no -15 un uzvar "Jēkabpili" (55) 02.04.2014 21:10

Šodien uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra noslēdzošajā spēlē izcīnīja valsts čempionvienība ''VEF Rīga'', kas izbraukuma mačā Jēkabpilī pirmajā puslaikā bija iedzinējos ar 15 punktu deficītu, tomēr beigās prata izcīnīt panākumu ar 83:68. Šis panākums ļaus Rīgas lielklubam LBL regulāro turnīru noslēgt otrajā vietā.

"Valmierai" bez Gabrāna +31 pret "Jūrmalu" (19) 02.04.2014 20:10

Šodien pārliecinošu uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra spēlē izcīnīja BK ''Valmiera'', kas savā laukumā aizvadīja lielisku otro puslaiku un ar rezultātu 87:56 apspēlēja "Jūrmala/Fēnikss". Šis zaudējums nozīmē, ka jūrmalnieki augstāk par sesto vietu turnīra tabulā vairs nevar pakāpties, bet "Valmiera" joprojām saglabā reālas izredzes uz trešo pozīciju.

"Ventspils" uzvar ar +60 un garantē pirmo vietu LBL regulārajā sezonā (18) 01.04.2014 20:34

Šodien tika aizvadīta viena spēle Latvijas Basketbola līgā (LBL), kurā spēkiem mērojās Jelgavas un Ventspils komandas. "Ventspils" basketbolisti sagrāva pretiniekus ar rezultātu 112:52 un garantēja uzvaru LBL regulārajā čempionātā.

LBL2: "Ogres BS" ceturtdaļfinālu sāk ar graujošu uzvaru (1) 01.04.2014 11:48

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) ceturtdaļfināla spēļu pirmo apli noslēdza "Ogres BS" un "Valmieras/VBSS" duelis. Sīva cīņa šajā mačā izpalika, Ogres komandai savā laukumā esot pārākai ar rezultātu 91:54. Sērija ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām.

Liepāja atspēlējas pret LU, "Barons kvartāls" sagrauj LMT BA (6) 30.03.2014 18:34

Aizvadītas divas spēles Latvijas Basketbola līgā (LBL). Pirmajā no tām tikās "LMT Basketbola Akadēmija" jeb Latvijas U18 izlase un "Barons kvartāls". Latvijas jaunie basketbolisti savā pēdējā spēlē šosezon pēc sīvas cīņas pirmajā puslaikā kapitulēja pieredzējušo pretinieku priekšā ar rezultātu 54:93. Tikmēr "Latvijas Universitāte" savā laukumā izlaida 14 punktu pārsvaru un piekāpās "Liepāja/Triobet" (73:82)

LBL2: BTS atspēlējas un pieveic "VEF kadetus" 29.03.2014 22:41

Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē regulārā turnīra uzvarētāja "Baltijas Tranzīta Serviss" (BTS) savā laukumā Ventspilī ar rezultātu 80:68 apspēlēja "VEF kadetus", lai gan maču sāka ļoti nepārliecinoši.

25:0 izrāviens un "Jēkabpils" grauj "Jūrmalu/Fēnikss" (19) 29.03.2014 18:45

Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē šodien "Turības" basketbolisti ar 85:70 pārspēja "Jelgavu", tādējādi saasinot cīņu par priekšpēdējo vietu regulārajā sezonā. Otrā dienas spēlē "Jēkabpils" viesos ar rezultātu 101:62 apspēlēja "Jūrmalu.Fēnikss", izcīnot sesto panākumu pēc kārtas.

LBL2: "Ventspils Augstskola" ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru 29.03.2014 16:02

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ceturtdaļfināla sēriju ar uzvaru sākuši "Ventspils Augstskolas" basketbolisti, kas savā laukumā ar 81:76 pieveica "Pārdaugavu/LU". Pusfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divās spēlēs.

RSU ceturtajā ceturtdaļā ielaiž trīs punktus un izrauj uzvaru pret "Mārupi" (1) 28.03.2014 20:05

Ar "Rīgas Stradiņa universitātes" un "Mārupes" dueli sākušies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) ceturtdaļfināli. RSU spēja atspēlēt 16 punktu deficītu, aizvadīja lielisku ceturto ceturtdaļu un uzvarēja pretinieku ar rezultātu 76:68. Sērija ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām.

VEF nepaturēs sastāvā Kristianu Polku (39) 28.03.2014 17:52

Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempiontitula aizstāvētājas Rīgas VEF kluba vadība nolēmusi pēc aizvadītā pārbaudes laika neturpināt sadarbību ar amerikāņu aizsargu Kristianu Polku, kurš komandai pievienojās februāra beigās.

Iekļūstot LBL finālā, VEF mājas spēles aizvadīs Rīgā (34) 28.03.2014 15:12

Latvijas čempionvienība basketbolā Rīgas VEF Latvijas Basketbola līgas (LBL) visu finālsēriju, ja tajā iekļūs, aizvadīs savā starptautiskās sezonas mājvietā Arēnā Rīga, portālam Sportacentrs.com apstiprināja kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Engeram 30 punkti, "Valmiera/VBSS" iesoļo LBL2 ceturtdaļfinālā 27.03.2014 20:19

Šovakar noskaidrojusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) pēdējā ceturtdaļfināliste. Par šo vietu Valmierā cīnījās vietējā "Valmiera/VBSS" un "VEF skola", pārākiem esot valmieriešiem - 78:44.

LBL2: "VEF kadeti" ar +1 pārspēj ViA un iekļūst ceturtdaļfinālā (2) 26.03.2014 21:55

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) ceturtdaļfinālu sasniedza "VEF kadeti", kas izbraukumā ar 76:75 pārspēja "Vidzemes Augstskolas" basketbolistus.