Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Latvijas-Igaunijas basketbola līgai jauns ģenerālsponsors

Agris Suveizda

Latvijas-Igaunijas basketbola līgai jauns ģenerālsponsors
Foto: basket.lv

Latvijas un Igaunijas labāko vīriešu basketbola klubu turnīrs piesaistījis ļoti profesionālu partneri – starptautisko azartspēļu izklaides uzņēmumu "Paf", kas Latvijā zināms ar zīmolu "Pafbet", bet Igaunijā – ar "Paf", ziņo Latvijas Basketbola savienība. 2019./2020. gada sezonā abu valstu 15 komandas spēlēs "Pafbet" Latvijas–Igaunijas basketbola līgas čempionātā. Tas sāksies septembra beigās, bet beigsies 3. un 4. aprīlī ar "Final 4" turnīru.

“Sadarbība ar Latvijas-Igaunijas Basketbola līgu, kuras pirmā sezona dāvāja daudz sportisko intrigu un beidzās ar aizraujošu finālturnīru, mums noteikti ir patīkams izaicinājums. Nevēlamies būt tikai kārtējais kādas līgas atbalstītājs, bet, daloties ar gadu gaitā iekrātajām zināšanām, piešķirt basketbolam aizvien lielāku nozīmi un veicināt basketbola izaugsmi gan spēļu laukumos, gan ārpus tiem,” uzsver Pafbet.lv mārketinga vadītājs Rihards Streiķis.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins: “Apvienojot spēkus ar Igaunijas Basketbola federāciju un klubiem, esam izveidojuši kvalitatīvas sacensības, kas nodrošina labus apstākļus Latvijas komandu un spēlētāju izaugsmei, ir interesantas gan skatītājiem, gan atbalstītājiem. Sadarbība ar starptautiskajā arēnā veiksmīgi strādājošo uzņēmumu Pafbet palīdzēs Latvijas – Igaunijas līgai kļūt stabilākai, stiprākai un populārākai.”

Igaunijas Basketbola federācijas prezidents Jāks Salumets: “Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas attīstība ir pierādījums tam, ka kopā spējam paveikt lielas lietas. Esmu pārliecināts, ka "Paf" iesaistīšanās līgai piešķirs jaunu enerģiju un drīz varēsim baudīt pirmos darba augļus!”

"Pafbet" Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā 2019./2020. gada sezonā piedalīsies 15 komandas. Latviju pārstāvēs BK “Ventspils”, “VEF Rīga”, BK “Jūrmala/Betsafe”, BK “Ogre”, “Latvijas Universitāte”, BK “Liepāja” un “Valmiera Glass”/ Vidzemes Augstskola, Igauniju – Tallinas “Kalev/Cramo”, “Tartu Ulikool”, “Rapla”, “Taltech”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”, “TLU Kalev” un “Rakvere”.

No septembra beigām līdz 2020. gada 22. martam komandas sacentīsies divu apļu turnīrā. Līgas čempionus noskaidros Final 4 turnīrā 3. un 4. aprīlī, pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri. Tuvākajā laikā tiks publiskots "Pafbet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas spēļu kalendārs.

Izmantotie resursi:
https://basket.lv/lbllsbl/pafbet-la...

     [+] [-]

, 2019-08-27 15:28, pirms 3 mēnešiem
Kantoris, kurš atļauj veikt likmes tikai pāris eiro apmērā?