Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Uģis Pinete: "Vissvarīgākās spēles Jūrmalai vēl priekšā"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Uģis Pinete: "Vissvarīgākās spēles Jūrmalai vēl priekšā"
Divi kapteiņi: Uģis Pinete (Jūrmala) un Mareks Mejeris (VEF)
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"VEF mūs paņēma ar pārliecību un meistarību. Pirmajās minūtēs gribējām viņus no šīs pārliecības izsist un trešo reizi pēc kārtas tas neizdevās," basketbola kluba "Jūrmala" kapteinis Uģis Pinete neslēpa vilšanos par zaudēto "Olybet" LBL pusfināla sēriju un atgādināja, ka komanda vēl var labot pieļautās kļūdas.

Uģis Pinete, BK "Jūrmala" kapteinis

“Sestdien skatījāmies video – spēlējām pārāk mīksti. It kā “play-off” basketbols, taču pēc mūsu snieguma nepateiksi. Pretinieki guva pārāk daudz vieglu punktu, neapturējām viņu ātrās pārejas uzbrukumā.

Šodien, iespējams, bijām izdarījuši secinājumus. Tik un tā – VEF ir meistarīga komanda. Atrada risinājumus, izmētāja mūs un meta ar ļoti augstu procentu. Visi brīvie metieni lidoja grozā, kā profesionālai komandai pienākas.

Nebija tā, ka nenorotējām vai nesamainījāmies – pretinieki meta ar lielu pārliecību. Pirmajās minūtēs gribējām viņus no šīs pārliecības izsist. Nesanāca. Trešo reizi pēc kārtas. Pēc tam VEF mūs ar pārliecību un meistarību paņēma.

Pēc pusfināla rezultātiem spriežot, nosēdāmies. Manuprāt, esam labā fiziskā formā, problēma galvās. Negribas atzīt, ka bijām tik slikti, lai trīs spēlēs pēc kārtas zaudētu ar 20-30 punktu starpību. Varbūt pārdegām, varbūt saskārāmies ar mistisku spiedienu. Pēdējā nebija, taču notikušo izskaidrot grūti. Rezultāts ir bēdīgs.

Visu cieņu Ogrei, taču domāju, ka otrā pusfināla sērija rīt beigsies. Mums vajadzētu pāris dienas, lai atgūtos. Sakārtot galvas. Ja to neizdarīsim, (bronzas sērijā) būs grūti. Ceru, ka džeki sapratīs, izdarīs secinājumus un būs mentāli gatavi.

LBL “play-off” šobrīd esam līdzīgā situācijā kā BBL sezonas noslēgumā – viss bija labi, tikai pagaidām neesam pārgājuši nākamajā līmenī. Neizdarījām tik daudz (cik varējām) un nebijām arī tik slikti, lai divas spēles (BBL finālā) zaudētu ar padsmit punktiem. Pēc Baltijas fināla un Latvijas pusfināla palikusi nepadarīta darba sajūta. Varam labot kļūdas – sezonas vissvarīgākās spēles vēl priekšā.”

Pols Kārters, VEF uzbrucējs

“Šajā brīdī vairāk priecājos par iekļūšanu Latvijas finālā (nekā VTB līgas “play-off”), jo esam nodrošinājuši iespēju cīnīties par titulu. Protams, arī iespēja spēlēt pret Maskavas CSKA ir lieliska – kā parasti, jādomā tikai par nākamo spēli. Skatoties uz veicamo ceļa gabalu, Latvijas tituls ir tuvāk un tas ir super! Teikšu, ka mani priecē abas iespējas.

Katrs VEF spēlētājs šobrīd spēlē labi. Domāju, ka esam sportiski izsalkuši. Mēs gribējām labi aizvadīt pusfināla sēriju – iznākt noskaņojušies no pirmās minūtes, lai varētu laukumu atstāt ar gandarījuma sajūtu. Mēs tiecamies pēc Latvijas titula. Pats gribu sakaut CSKA. Nezinu, kā domā pārējie, taču, paklausies, šis ir “play-off”! Gribu iekost “lielajiem suņiem”.

Ventspils vai Ogre – nav svarīgi, kas mums nāks pretī Latvijas finālā. Spēlēšu pret jebkuru. Esmu no Kalifornijas. Kad ārā ir tik labi laika apstākļi kā tagad, jūtos labāk. Man patīk siltums un saules stari, mans ķermenis jūtas labi. Šis ir mans laiks!”

     [+] [-]

, 2018-05-13 20:59, pirms 11 mēnešiem
Varbūt Gulbis atkal nolēja pusfinālu (pērn - ar Barons kvartāls pret Ventspili), lai paliktu vairāk spēka bronzas sērijai.