Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Uz pēdējām četrām spēlēm "Valmierai/Ordo" pievienojas 15 gadus vecs basketbolists

Uz pēdējām četrām spēlēm "Valmierai/Ordo" pievienojas 15 gadus vecs basketbolists
Tomass Rozenbergs
Foto: Edgars Vaivads

"Olybet" Latvijas Basketbola līgā vairākas komandas turpina cīņu vietu iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, taču aiz strīpas pavisam noteikti paliks "Valmiera/Ordo", kura sezonas noslēgumā sastāvam piesaistījusi vēl vienu gados ļoti jaunu basketbolistu.

"Valmieras/Ordo" sastāvā līdz sezonas beigām, līdz kurām atlikušas vairs tikai četras spēles, trenēsies un spēlēs 15 gadus vecais Valmieras Bērnu sporta skolas basketbolists Tomass Rozenbergs. 190 cm garais spēlētājs var darboties uzbrūkošā aizsarga un vieglā uzbrucēja pozīcijās. Šosezon Rozenbergs pārstāvējis Valmieras komandu Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U16 vecuma 2. divīzijas Austrumu grupā, kur vidēji mačā sakrājis 19.3 punktus.

Ojārs Melderis: "Šosezon lielu uzsvaru esam likuši uz komandas gados jauno basketbolistu attīstību un viņu progresu, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu līdz sezonas beigām sastāvā iesaistīt vēl vienu jauno spēlētāju, šoreiz priekšroku dodot Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknim - Tomasam Rozenbergam. Tomass sevi labi pieteicis sava vecuma komandā, tāpēc vēlam viņam izdošanos sevi pierādīt jau lielās komandas treniņos un, iespējams, arī doties laukumā kādā no mūsu šīs sezonas atlikušajām četrām spēlēm."

Tikai divus gadus pēc Valmieras basketbola lielākā sasnieguma - čempionu titula Latvijas Basketbola līgā, šosezon bija gaidāma ļoti sarežģīta sezona. Finansiāli sarežģītos apstākļos "Valmierai/Ordo" izdevās nokomplektēt komandu ar trīs pieredzējušiem Valmieras basketbolistiem Kaufmani, Elksni un Iļjinu, pārējo komandu veidojot no Valmieras sporta skolas un "VEF skolas" gados jauniem spēlētājiem. Rezultātā komandai vieta turnīra tabulas pēdējā pozīcijā, kur Valmieras basketbols nav bijis kopš šīs tūkstošgades sākuma.

Jau pagājušā mēneša otrajā pusē "Valmierai/Ordo" pievienojās 16 gadus vecais "Rīdzenes" saspēles vadītājs Toms Skuja, kurš jau devies laukumā savās pirmajās divās LBL čempionāta spēlēs.

Izmantotie resursi:
Valmiera/ORDO

  +6 [+] [-]

, 2018-03-13 14:45, pirms 9 mēnešiem
Prieks, ka jaunajiem dod iespeju. Tads Dinamo kuro sezonu kulas pa pedejam vietam un tik dod visadiem Meijam un Cipuliem savos 30+ gados spelet.

  +4 [+] [-]

, 2018-03-13 15:24, pirms 9 mēnešiem
Un pareizi dara, lai tik spēlē jaunie, ar skatu uz nākamajām sezonām.. Paskaties uz Ojāra Bērziņa progresu pēdējā laikā.. Jā šosezon nebūs sportiskais rezultāts, bet būs progresējuši jaunie (Vīksne,Ojārs,Miška, Gersons) un nākamgad jau klubs būs daudz spēcīgāks

  +1 [+] [-]

, 2018-03-13 15:29, pirms 9 mēnešiem
Kāposts un Zadvornijs cerības neattaisnoja?

  -2 [+] [-]

, 2018-03-13 15:30, pirms 9 mēnešiem
Šāds cirks ko izpilda Valmiera šogad, nav bijis nevienā no 26 LBL sezonām. Neatstāj arī sajūta, ka LBS ir sapuvis, jo nu reputācija ar Šnepa un Jucmana darbībām smagi iedragā basketbolu, tad Latvijas Čepionāta organizēšana nevienu vairs laikam neintersē. Spēcīgākais nacionālais čempionāts Latvijā ir kļuvis par apsmieklu objektu pat pašu basketbolistu un tuvumā esošu cilvēku lokā, kuri no basketbola tomēr kaut saprot. Jo nekā savādāk nevar šo visu nosaukt.

  -1 [+] [-]

, 2018-03-13 15:40, pirms 9 mēnešiem
Un divi septiņgadīgie no 1c.

  -2 [+] [-]

, 2018-03-13 15:49, pirms 9 mēnešiem
iversons rakstīja: Šāds cirks ko izpilda Valmiera šogad, nav bijis nevienā no 26 LBL sezonām. Neatstāj arī sajūta, ka LBS ir sapuvis, jo nu reputācija ar Šnepa un Jucmana darbībām smagi iedragā basketbolu, tad Latvijas Čepionāta organizēšana nevienu vairs laikam neintersē. Spēcīgākais nacionālais čempionāts Latvijā ir kļuvis par apsmieklu objektu pat pašu basketbolistu un tuvumā esošu cilvēku lokā, kuri no basketbola tomēr kaut saprot. Jo nekā savādāk nevar šo visu nosaukt.
Spēcīgais čempionāts ir kļuvis tāds dēļ nodokļu reformas, nevis LBS vainas dēļ.
Nu un protams ģeniālais līgums ar B4S.

  -1 [+] [-]

, 2018-03-13 15:59, pirms 9 mēnešiem
Valmieras pašvaldība šogad klubam piešķīrusi gandrīz 200 000 euro. Tad ir jautājums, kādas shēmas tiek zīmētas, redzot kāda ir komanda. 80% no komandas spēlē par brīvu. Kur tad tā nauda ir palikusi interesanti?

     [+] [-]

, 2018-03-13 16:01, pirms 9 mēnešiem
iversons rakstīja: Šāds cirks ko izpilda Valmiera šogad, nav bijis nevienā no 26 LBL sezonām. Neatstāj arī sajūta, ka LBS ir sapuvis, jo nu reputācija ar Šnepa un Jucmana darbībām smagi iedragā basketbolu, tad Latvijas Čepionāta organizēšana nevienu vairs laikam neintersē. Spēcīgākais nacionālais čempionāts Latvijā ir kļuvis par apsmieklu objektu pat pašu basketbolistu un tuvumā esošu cilvēku lokā, kuri no basketbola tomēr kaut saprot. Jo nekā savādāk nevar šo visu nosaukt.
Sezonas sākumā jau teicu, ka LBS pat reglamentu mainīja, lai Valmiera spēlēt varētu

  +4 [+] [-]

, 2018-03-13 16:02, pirms 9 mēnešiem
bundža rakstīja: Valmieras pašvaldība šogad klubam piešķīrusi gandrīz 200 000 euro. Tad ir jautājums, kādas shēmas tiek zīmētas, redzot kāda ir komanda. 80% no komandas spēlē par brīvu. Kur tad tā nauda ir palikusi interesanti?
Parādos, viņiem bija ļoti lielas parādsaistības no pērnās sezonas

     [+] [-]

, 2018-03-13 16:14, pirms 9 mēnešiem
Neviens 12gadigais nav padomã?

  +2 [+] [-]

, 2018-03-13 16:28, pirms 9 mēnešiem
bundža rakstīja: Valmieras pašvaldība šogad klubam piešķīrusi gandrīz 200 000 euro. Tad ir jautājums, kādas shēmas tiek zīmētas, redzot kāda ir komanda. 80% no komandas spēlē par brīvu. Kur tad tā nauda ir palikusi interesanti?
Tavuprát Elksnis, Iljins, Kaufmanis, Adins, Házners pa sviestmaizi spélé? Vai arí treneri abi+fizioterepateiti, fiziskás sagatavotríbas personáls,menederis utt? Tápat arí jaunajiem spéletajiem ir lielas izmaksas, edinasanas izdevumi,viesnicas,nemaz nerunájot par medicínu utt.. Ari sada komandas izmaksa ap 250k sezona+ saistibas no iepriekséjas sezonas..Nemot vera ka no tám klubs drizuma bus ticis vala, tad pavisam noteikti ir piesaistíta arí liela nauda no malas

  +2 [+] [-]

, 2018-03-13 16:30, pirms 9 mēnešiem
host22 rakstīja: Kāposts un Zadvornijs cerības neattaisnoja?
Zadvornijs jau ir pie komandas joprojám cik zinu..

  +1 [+] [-]

, 2018-03-13 16:41, pirms 9 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: Taču šeit arī akmens pašu klubu lauciņā, jo viņiem ir atļauts veidot savas tiešraides, ja spēli netranslē B4S. Tikpat labi klubi varēja saslēgt vienošanos ar Sporta centru utt.
Nolikums paredz, ka klubi var translēt spēles par saviem resursiem basket.lv vai savā komandas mājas lapā. Tādēļ tām komandām, kas būtu gatavas sadarboties ar SC, nolikums tādu iespēju atņēma.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-13 16:46, pirms 9 mēnešiem
EmilS OzerS rakstīja: Nolikums paredz, ka klubi var translēt spēles par saviem resursiem basket.lv vai savā komandas mājas lapā. Tādēļ tām komandām, kas būtu gatavas sadarboties ar SC, nolikums tādu iespēju atņēma.
Tad atvainojos par neprecizitāti, ir nolikums izmainīts uz slikto pusi. Taču tas nemaina tā būtību, ko teicu, ja LU var translēt savas spēles, tad kāpēc, piemēram, BKV, VEF, Ogre nevar savas translēt, ja B4S to nedara?

  +4 [+] [-]

, 2018-03-13 16:53, pirms 9 mēnešiem
Nesaprotu, kāpēc te daži ir lielā neizpratnē. Tas ir tikai normāli, ka klubs kurš vairs nevar iekļūt izslēgšanas turnīrā, dod iespēju vietējās sporta skolas džekiem apbružāties un apostīt gaisu lielajā komandā. Kad tad ne vēl, ja ne šādos brīžos to darīt..Tāpēc veiksmi jaunajam censonim.

  +4 [+] [-]

, 2018-03-13 17:12, pirms 9 mēnešiem
Tas saucas - bērni spēlē pret vīriešiem! Jācer, ka tādā sportā kā basketbols šādi talanti netiks ar rupju spēli sadragāti vai satraumēti. Nav jau gluži Kambalas komplekcijas jaunietis, kurš pats varēja pastāvēt par sevi.

  -2 [+] [-]

, 2018-03-13 17:15, pirms 9 mēnešiem
Skudriniekss rakstīja: Tas saucas - bērni spēlē pret vīriešiem! Jācer, ka tādā sportā kā basketbols šādi talanti netiks ar rupju spēli sadragāti vai satraumēti. Nav jau gluži Kambalas komplekcijas jaunietis, kurš pats varēja pastāvēt par sevi.
Nespēlē jau veči kaulā pret viņiem. Visi pieauguši un saprot savu pārsvaru

  +3 [+] [-]

, 2018-03-13 18:22, pirms 9 mēnešiem
varenais_eksperts rakstīja: Prieks, ka jaunajiem dod iespeju. Tads Dinamo kuro sezonu kulas pa pedejam vietam un tik dod visadiem Meijam un Cipuliem savos 30+ gados spelet.
Kāds Dinamo? Nezinu tādu basketbola klubu Latvijā.

     [+] [-]

, 2018-03-13 19:58, pirms 9 mēnešiem
Puika jauns, lai mēģina. Gan jau par H...u sliktāks nebūs, Valmierā basketbolu prot iemācīt.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-13 20:20, pirms 9 mēnešiem
Man jau gan liekas - nupat ir par traku! Tā jau nav nekāda jaunatnes līga!

  +1 [+] [-]

, 2018-03-14 00:25, pirms 9 mēnešiem
Bolu puikas savos 16-18 gados var Lietuvā troksni taisīt. Ar ko mūsējie zēni sliktāki?! Pieļauju domu, ka atsevišķos gadījumos kaut kas tāds var notikt. Lai jau trenējas - tur tā vai tā lielākā daļa komandas gandrīz vienaudži.
Ja šī sezona Valmierai būs bijusi, kā krīzes pārlaišanas un atjaunošanās gads, tad lai jau būtu. Jaunie spēlētāji šajos apstākļos strauji progresē. Ir jau gan viens otrs, kuram šis gads neko prātīgu nebūs devis, bet lielākajai daļai jauno sezona ir ar plus zīmi. Vienīgās pamatotās bažas ir par paaugstinātu iespēju traumēties cīņā ar vecākiem un fiziski nobriedušākiem pretiniekiem. Iespējams, ka prātīgāk šo sezonu bija 2.līgā nospēlēt, bet arī tur veči nāktu pretī.

     [+] [-]

, 2018-03-14 11:03, pirms 9 mēnešiem
Uz Valmieras statistikas & budžeta & mērķa fona, pilnīgi normāla rīcība. Nesaprotu kāpēc daudzi te čīkst. Es personīgi daudz labāk skatos kā Valmiera spēlē nekā tusētāju Latvijas Universitātes komanda.
Ideja laba būtu off season atstāt Bērziņu, Hāzneru, Iļinu, Kaufmani, Elksni, Mišku un Vīksni un, tad paņemt kādus klāt, kas sēž un vārās LBL2, kuri pirmstam spēlēja LBL vai labi spēlē LBL2.
Protams liels jautājums ir par Elksni, Kaufmani un Iļinu, jo Valmierā spēles laiks viņiem garantēts visu laiku, bet vai džekiem neapniks netikt izslēgšanas spēlēs, ja netaisās pastiprināties ar kādu pieredzējušāku veci