Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Zaķis: "Man nav nekā pret septīto spēli Ventspilī"

Pēteris Neimanis, VB
Pēteris Neimanis, VB

Zaķis: "Man nav nekā pret septīto spēli Ventspilī"
Ronalds Zaķis. Foto: Aivars Ķesteris, Ventasbalss.lv

BK “Ventspils” centra uzbrucējs Ronalds Zaķis pēc LBL finālsērijas trešā mača, kurā uzvaru 81:77 svinēja VEF, atzina, ka spēli izšķīri daži metieni tās beigās un ka līdzīgi varētu risināties arī pārējās sērijas spēles.

Mača beigās komandas punktu krāja līdzīgi, bet kas izšķīra mača iznākumu par labu “VEF”?
Visu izšķīra beigās garām aizmestie metieni. Tas bija brīdis, kad mēs varējām pamainīt rezultātu uz savu pusi, kas neizdevās, bet “VEF” iemeta tālmetienu, kas viņus pavilka.

Pēc trim ceturtdaļām +9, bet pēdējā sanāca ļoti smaga, rīdzinieki tika klāt un arī garām. Kas tajā mainījās?
“VEF” komanda ir tā uzbūvēta, ka tā iet un met, arī daudz tālmetienu. Slikti, ja viņi to neiemet, bet izcīna atlēkušo bumbu un trāpa atkārtotu metienu. Tad viņi nāk klāt, bet, ja šajos brīžos arī pašiem izdod iemest un atspiest viņus nedaudz atpakaļ, viss ir kārtībā. Šoreiz tas nesanāca. Domāju tāds būs spēļu ritējums visā šajā sērijā – veiksmīgā būs te viena, te otra komanda un viss izšķirsies spēles beigās.

Kā var izskaidrot Durema tālmetienu fenomenu, jo viņš tā met tikai Ventspilī?
Jā, un tikai otrajā puslaikā. Pirmajā nemet, otrajā samet. Acīmredzot, mums jābūt gudrākiem, kārtīgi jāizanalizē šī situācija un jāsaprot, kā varam to labot. Skaidrs, ka vienkārši mainīties pie bloka arī nevaram, jo tad garais raujas iekšā un mums ir problēmas tur.

Ir tāda versija, ka pārāk ātri aizgājāt plusos, tāpēc līdz beigām neizturējāt. Jums ir labāk, ja jādzenas pakaļ?
Nē, nē, nedomāju, ka tur ir kāda vaina. Tāds vienkārši ir šo spēļu ritējums. Pat tad, kad visu pareizi izspēlējam, ne visi metieni, protams, iekrīt, kas arī ietekmē spēli, un vienalga, vai tev tad ir +10 vai -10. Tāds vienkārši ir basketbols.

Vai nebija tā, ka VEF pēdējā ceturtdaļā piedāvāja vēl agresīvāku aizsardzību, kas kaut kā izsita no līdzsvara un radīja problēma?
Viņi jau tā spēlē visu sezonu, gan Latvijas mačos, gan VTB. Neļauj mazajiem saņemt bumbu un tā rada problēmas. To cenšamies risināt ar labiem blokiem, bet šodien līdz galam nesanāca. Domāju, šajā sērijā neviena no komandām kaut kā ļoti pārsteigt otru vairs nevar. Var jau arī redzēt, ka tas basketbols ir diezgan vienkāršs, bet jāmāk savas iespējas realizēt tik un tā.

Arēnā spēle sanāca veiksmīgāka jums, Ventspilī labāk spēlē VEF, kaut kādu iemeslu dēļ viesos spēlēt ir labāk?
Labāk, protams, ir mājās, lai gan šobrīd sanāk, ka abas uzvar viesos un mums tas arī tagad ir jāizdara. Sanāk, ka mums vajag vēl vismaz trīs spēles, bet man nekas nebūtu arī pret septīto spēli Ventspilī.

     [+] [-]

, 2019-05-12 12:19, pirms gada
Man vienīgajam ir grūti lasīt (gramatiski) Zaķa atbildes uz jautājumiem?? 🤨 Zaķis nekad nav izcēlies ar IQ un sarunas sakarīgu saturu, bet nu, autors taču var pamainīt vārdus, lai vismaz nav tā lauztā valoda!!

  -2 [+] [-]

, 2019-05-12 12:54, pirms gada
Impērija rakstīja: Man vienīgajam ir grūti lasīt (gramatiski) Zaķa atbildes uz jautājumiem?? 🤨 Zaķis nekad nav izcēlies ar IQ un sarunas sakarīgu saturu, bet nu, autors taču var pamainīt vārdus, lai vismaz nav tā lauztā valoda!!
Petjkam Neimanītim tak galvenais ir uzcept rakstu par v-pili, kepka ar aldarīti rokā

     [+] [-]

, 2019-05-12 13:58, pirms gada
Būtu uzrakstījis, kāpēc preses konference, pēc spēles, nenotika

     [+] [-]

, 2019-05-12 20:10, pirms gada
. Trusim vispirms jātiek pāri piektai spēlei Ventspilī.

     [+] [-]

, 2019-05-12 22:55, pirms gada
Petjka, kritisit jūs abi ar trusi 5. spēlē