"Spēlē kopā ar Valmiera/Ordo" projekts turpinās ar viesošanos Mazsalacā

"Spēlē kopā ar Valmiera/Ordo" projekts turpinās ar viesošanos Mazsalacā

Foto: Edgars Vaivads

Trešdien, 11.janvārī “Valmiera/Ordo” spēlētāji Mārtiņš Laksa un Damjērs Pitss projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/Ordo” ietvaros viesojās Mazsalacas vidusskolā, kur tikās ar pirmklasniekiem un iepazīstināja viņus ar basketbola pamatprincipiem.

Skolēni Mazsalacas vidusskolā jau bija aizvadījuši basketbolam veltītās nodarbības, tādēļ basketbols gluži svešs viņiem nebija, bet profesionāla basketbolista ikdienas gaitas gan. “Valmiera/Ordo” spēlētāji pastāstīja bērniem, ko nozīmē būt profesionālam basketbolistam un kā izskatās ikdiena, treniņu un spēļu grafiks.

Nodarbības gaitā tika izspēlētas dažādas rotaļas, trenējot piespēles, koordināciju un soda metienus. Pirmklasnieki atzina, ka, lai gan pāris uzdevumi ne visiem bija pa spēkam, basketbolistu rādītos trikus varot iemācīties un nākamajās tikšanās reizēs „Valmiera/Ordo” spēlētājiem nākšoties izdomāt citus vingrinājumus.

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/Ordo” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/Ordo” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un tā ietvaros tika apciemotas desmit skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties desmit skolās.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
"Basketbola kluba Valmiera"
Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tev jābūt autorizētam,