Artūrs Visockis-Rubenis: Spēles sākumā tablo rāda 0:0 - tad jau redzēsim, ko tas rādīs beigās..

Artūrs Visockis-Rubenis: Spēles sākumā tablo rāda 0:0 - tad jau redzēsim, ko tas rādīs beigās..

Artūrs Visockis-Rubenis (Foto: Renārs Buivids)

Kā jau ziņojām, šovakar BK ''Latvijas Universitāte'' aizvadīs savu pirmo spēli bronzas sērijā, kura ilgs līdz kādas komandas 3 uzvarām. Pretī mūsējiem stāsies ''Liepājas Lauvas'', kuras studentus uzveica 3 no 4 savstarpējām spēlēm regulārās sezonas garumā. LU galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem, sola īstu cīņu.

Artūrs Visockis-Rubenis: ''Protams, ka iekšēji esam pozitīvi satraukti. Sajūtas ir līdzīgas, kā pirms Valmieras spēlēm, kad nezinājām, kā būs, ko sagaidīt no sevis, kā izskatīsimies bez Dārgā? Tomēr ne tik bieži sanāk cīnīties par bronzu spēcīgākajā valsts čempionātā. Arī šoreiz mēs nu galīgi nesam labākajā sastāvā. Diemžēl cīņā par bronzu nevarēs piedalīties ne Mārcis Vītols ne Armands Ošiņš, kuri abi ir saķēruši nopietnas veselības kaites, kuras nekavējoties bija jārisina. Arī Harijs Rubenis nebūs uz pirmo spēli, jo vienā no pēdējiem treniņiem sastiepa potīti. Līdz ar to no pamatpiecienieka veseli 3 spēlētaji nav ierindā, bet par to sašutuši nēesam, jo kā zināms - šādās reizēs "uzlec kāda cita zvaigzne". Uz to arī ceram.''
Tāpat treneris uzsvēra, ka pretiniekus sagaida smaga cīņa. ''Noteikti neuzskatām sevi par šī dueļa favorītiem, bet tas, ko varam apsolīt, lai arī kādā sastāvā, vienalga pie kāda rezultāta, mēs nepārstājam cīnīties. Liepāja ir laba komanda, kas šobrīd ir labā formā ar ierindā esošiem visiem spēlētajiem. Tomēr sākoties spēlei tablo rāda 0:0 un tad jau redzēsim, kādu tas rādīs spēles beigās.''
Arī Kristaps Dārgais apstiprina, ka, neskatoties uz robiem sastāvā, spēlētāji ir gatavi cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru: ''Noskaņojums pirms gaidāmās cīņas ir ļoti labs. Esam gatavi cīnīties par uzvaru spēlē un visā sērijā. Lai gan uz Liepāju nedosimies pašā optimālākajā sastāvā, tas mūsu noskaņojumu nav padarījis sliktāku, tieši pretēji, vēl vairāk sapurinājis. Zinām, ka pret Liepāju spēlēt būs grūti, bet tajā pašā laikā apzināmies, ka rādot savu labāko sniegumu, mēs varam uzvarēt.''

Spēles tiešraidi no Liepājas nodrošinās sportacentrs.com. Aicinām ikvienu sekot līdzi LU gaitām LBL noslēdzošajās spēlēs, kā arī atbalstīt studentus klātienē abu komandu otrajā savstarpējā duelī, kurš risināsies trešdien, 9.maijā plkst. 20:00 Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā.

Latvijas Universitātes basketbola komandu atbalsta: Latvijas Universitāte, Swedbank, Veselības Centrs 4, Radio Naba, Telcom, Nike, Sportland, Cold gel -ratiopharm, Olimpiskais sporta centrs, sportacentrs.com, MedusVeikals.lv, Jaunpils pienotava un Digitālās drukas centrs.

Informāciju sagatavoja BK LU

     [+] [-]

, 2012-05-07 16:04, pirms 6 gadiem
Jau trešdien plkst 20:00 gaidām visus Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā, kur abas komandas aizvadīs 2. savstarpējo cīņu par LBL bronzu!

     [+] [-]

, 2012-05-07 16:28, pirms 6 gadiem
Nu var jau gvelzt visādas glupības pirms spēles, bet ne jau tādas. Ar savu primitīvo basketbolu nevar uzvarēt ne tikai sēriju, bet arī atsevišķu spēli. Un nevajag apvainoties, amatieru komandai amatieru līmenis.

     [+] [-]

, 2012-05-07 16:38, pirms 6 gadiem
briesmīgi, ka BK LU sagatavotajā tekstā ir kļūdas

Tev jābūt autorizētam,