Meiers paliek ārpus pieteikuma, "Unics" viesos uzveic "Lokomotiv-Kuban" 23.10.2017 08:56

Ārpus spēles pieteikuma VTB Vienotajā līgā palicis latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers, kura Kazaņas "Unics" izbraukumā ar rezultātu 77:67 apspēlēja Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban", izcīnot jau trešo uzvaru trīs spēlēs.

"Jūrmala" savā laukumā izrēķinās ar "Valmieru/Ordo" 23.10.2017 08:56

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijā (LBL) pie graujošas uzvaras tikusi "Jūrmala". Jūrmalnieki savu skatītāju priekšā uzņēma "Valmieru/Ordo", sakaujot to ar rezultātu 103:58.

Porziņģim pirmā mājas spēle šosezon, Bertāns viesos Čikāgā pie Markanena 23.10.2017 08:56

Šonakt savas otrās spēles jaunajā NBA sezonā aizvadīs abi Latvijas basketbolisti – Kristapu Porziņģi un „Knicks” sagaida mačs pret Detroitu, bet Dāvis Bertāns „Spurs” sastāvā viesosies pie Čikāgas. Abu spēļu sākums 3:00 pēc Latvijas laika.

"Spurs" tiek pie otrās uzvaras, Bertāns paliek malā 23.10.2017 08:56

Nacionālās basketbola asociācijas sezonas otro spēli aizvadīja Sanantonio "Spurs", kas izbraukumā ar rezultātu 87:77 uzvarēja vienu no šīs sezonas līgas potenciālajām pastarītēm Čikāgas "Bulls".

Peineram, Ausējam un Kuksikam pa 14, Štālberga vadītajam "Lietkabelim" 8-0 Lietuvā 23.10.2017 08:56

Lietuvas Basketbola čempionāta (LKL) kārtējā spēlē Žanis Peiners ar 16 gūtiem punktiem palīdzēja Paņevēžas "Lietkabelim" viesos pieveikt (85:75) Artūra Ausēja Pasvales "Pieno žvaigždės". Tikmēr Lietuvas čempionātā ar 14 punktiem debitēja Rihards Kuksiks, kura Kēdaiņu "Nevėžis" izbraukumā nedaudz negaidīti ar 80:74 uzvarēja Utenas "Juventus".

Emocionālā Daugavpils mājās svin otro panākumu, Ivanovai astoņas pārķertas bumbas 23.10.2017 08:56

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā sestdien, 22. oktobrī, notika viena spēle. Daugavpils Universitāte (3-1) savā laukumā otrajā puslaikā ielaida tikai 19 punktus un pārspēja Latvijas U16 izlasi (0-2) ar 70:58.

VEF ciemos pie lielas pārmaiņas piedzīvojušās "Zenit" komandas 23.10.2017 08:56

Šovakar pulksten 18:00 Latvijas čempionvienība "VEF Rīga" aizvadīs savu trešo spēli jaunajā VTB Vienotās līgas sezonā, izbraukumā Sanktpēterburgā tiekoties ar lielas pārmaiņas starpsezonā piedzīvojušo "Zenit" komandu.

Van Gandijs: "Nezinu, kādēļ "Knicks" lika Porziņģim segt Herisu, bet izmantojām to" 23.10.2017 08:56

NBA kluba Detroitas „Pistons” galvenais treneris pēc izcīnītās uzvaras pār „Knicks” izteicis savu neizpratni, ka Ņujorkas līderis Kristaps Porziņģis aizsardzībā spēlējis pret Tobaiasu Herisu, un „Pistons” attiecīgi centās savus uzbrukumus veidot tieši pret Porziņģi.

Lomažs atgriežas ar diviem trejačiem, "Ventspils" jau sākumā nospiež liepājniekus 23.10.2017 08:56

"Olybet" Latvijas Basketbola līgā sezonas sesto uzvaru izcīnīja vēl joprojām nepārspētā BK "Ventspils", kas izbraukumā ar rezultātu 78:52 sakāva citu Kurzemes komandu "Betsafe/Liepāja". Pirmo reizi kopš pērnajā gadā gūtās traumas laukumā devās Rihards Lomažs, individuāli sakrājot sešus punktus.

''Warriors'', ''Cavaliers'' un ''Thunder'' negaidīti zaudē, Adetokunbo turpina ārdīties 23.10.2017 08:56

Naktī uz svētdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) bija vērojami vairāki negaidīti iznākumi. Pagājušo trīs sezonu fināliste Klīvlendas ''Cavaliers'' cieta šokējoši pārliecinošu zaudējumu pret Orlando ''Magic'' (93:114). Pārsteidzošs sezonas otrais zaudējums arī čempionei Goldensteitas ''Warriors'', kas tika pārspēta Memfisā (101:111).

Porziņģis atkal uguņo, "Knicks" nenotur 21 punkta pārsvaru un vēlreiz zaudē 23.10.2017 08:56

Kristaps Porziņģis aizvadīja savu trešo rezultatīvāko NBA spēli, gūstot 33 punktus pret Detroitas „Pistons”. 23 punktus Porziņģis sameta jau pirmajā puslaikā, kad viņa komanda izvirzījās krietnā vadībā, taču mača otrajā pusē „Knicks” savu pārsvaru nespēja noturēt un saspringtā galotnē zaudēja ar 107:111.

Viginss pēdējā sekundē izrauj Minesotai uzvaru pār "Thunder" 23.10.2017 08:56

Jau otro zaudējumu trīs spēlēs Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piedzīvojusi Oklahomsitijas "Thunder" vienība, kas naktī uz pirmdienu savā laukumā ar rezultātu 113:115 atzina Minesotas "Timberwolves" pārākumu. Uzvaras metienu līdz ar beigu sirēnu realizēja Endrjū Viginss.

Putniņai tikpat tālmetienu kā Turcijas čempionēm kopā, Dikeulaku labākā pret Polijas čempionēm 23.10.2017 08:56

Latvijas basketbolistes sestdien, 21. oktobrī, un svētdien, 22. oktobrī sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. Ainars Zvirgzdiņš un "Castors Braine" izcīnīja septīto uzvaru septiņās spēlēs.

Blūmam 13 punkti otrajā puslaikā un pirmā uzvara Saragosā 23.10.2017 08:56

Latvijas basketbolisti svētdien, 22. oktobrī, sacentās Spānijas, Lietuvas un Itālijas čempionātos. Jānis Blūms otrajā puslaikā sameta 13 punktus un sekmēja Saragosas pirmo uzvaru. Jānis Timma pēc pārtraukuma septiņās minūtēs guva 10 punktus un palīdzēja Vitorijai dubultot panākumu skaitu.

Janičenokam četrpunktu gājiens, bloks pret Freimani liedz VEF uzvarēt 23.10.2017 08:56

VEF basketbolisti (0-3, #11) svētdien, 22. oktobrī, VTB līgas izbraukuma spēlē zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit" (3-1, #2) ar 83:84. Nākamā cīņa paredzēta 30. oktobrī viesos pret Maskavas CSKA.

"Jēkabpils" sabojā LU pirmo mājas spēli un svin pirmo uzvaru 23.10.2017 08:56

Pie pirmās uzvaras "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas jaunajā sezonā šovakar tika "Jēkabpils". Jēkabpilieši izbraukumā tikās ar "Latvijas Universitātes" basketbolistiem, svinot uzvaru ar rezultātu 76:59.

"Latvijas Universitātei" pirmā mājas spēle, "Jēkabpils" pirmās uzvaras meklējumos 23.10.2017 08:56

Šovakar "OlyBet" Latvijas Basketbola līgā gaidāma viena spēle. Pagājušās sezonas pēdējās vietas īpašniece "Latvijas Universitāte" plkst. 18:00 uzņems pašreizējo pēdējās pozīcijas īpašnieci "Jēkabpili".

NBA piekrīt Porziņģim – pret viņu pēdējā minūtē tika pārkāpti noteikumi 23.10.2017 08:56

Nacionālās basketbola asociācijas sagatavotajā ziņojumā par tiesnešu lēmumiem „Knicks” un „Pistons” spēles pēdējās divās minūtēs norādīts, ka 39 sekundes pirms beigām bijis nepieciešams fiksēt noteikumu pārkāpumu pret Kristapu Porziņģi.

"Buki" izglābjas līdz ar beigu signālu un Valkā uzvar pagarinājumā 23.10.2017 08:56

Ļoti dramatiska spēle aizvadīta Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2), kur Valkā B grupas cīņā vietējā komanda uzņēma Gulbenes "Bukus/BJSS". "Valkas SI/Smiltene" vēl deviņas sekundes līdz pamatlaika beigām bija trīs punktu vadībā, bet "Buki" izglābās un pagarinājumā svinēja uzvaru ar 100:91.

Daugavpils lieliskā atmosfērā nosargā vēsturisku uzvaru, Jākobsonei acīte un 11 piespēles 23.10.2017 08:56

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā sestdien, 21. oktobrī, notika divas spēles. "Liepājas Papīrs" savā laukumā sameta 90 punktus uzvarā pār Tallinas Universitāti. Daugavpils Universitāte izcīnīja pirmo uzvaru savā laukumā, pārspējot Tallinas “G4S Noorteliiga” ar 67:61.