Nākamā lapa

Mazurs pret Butautu: VEF izbraukumā svarīga spēle ar "Astana" (8) 19.04.2015 10:10

VTB Vienotās līgas spēlē jau plkst. 12:00 "VEF Rīga" izbraukumā spēkosies ar "Astana" basketbolistiem. Abām komandām izšķirošo spēli tiešraidē būs iespējams vērot LTV7.

"Bulls" un "Rockets" ar uzvarām sāk NBA izslēgšanas spēles (8) 19.04.2015 08:33

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) "play-off" sērijas šonakt ar uzvaru sāka Čikāgas "Bulls" un Hjūstonas "Rockets", kas pārspēja attiecīgi Milvokī "Bucks" (103:91) un Dalasas "Mavericks" (118:108).

"Warriors" nosargā uzvaru pār "Pelicans", Deivisam mača izskaņā 18 punkti (43) 19.04.2015 01:23

Nacionālās basketbola asociācijas "play-off" pirmajā spēlē "Wizards" viesos pagarinājumā ar 93:86 pārspēja Toronto "Raptors". Savukārt „Warriors” spēles laikā ieguva pat 18 punktu pārsvaru, taču „Pelicans” līdera Entonija Deivisa neapturamais sniegums pēdējās piecās minūtēs radīja nopietnus jautājumus par uzvarētāju. Sensācija gan izpalika, un „Warriors” uzvarēja 106:99.

Porziņģis gūst 19 punktus otrajā puslaikā un nokārto Seviljas uzvaru (21) 18.04.2015 23:24

Spānijas ACB līgā Dairis Bertāns guva 14 punktus, taču nepalīdzēja "Bilbao Basket" izvairīties no sakāves pret "Iberostar Tenerife" ar 83:101, savukārt Kristaps Porziņģis ar 19 punktiem, kurus visus guva otrajā puslaikā, un septiņām atlēkušajām bumbām sekmēja "Sevilla" uzvaru pār"Bruixa" ar 78:72.

DAL: 26. spēļu nedēļa 18.04.2015 23:16

Aizvadītas 7 spēles.

Babkinai uzvara Salamankā un 1-0 Spānijas finālā (3) 18.04.2015 23:13

Latvijas basketbolistes sestdien, 18. aprīlī, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. Elīnas Babkinas pārstāvētais katalāņu klubs "Spar Citylift Girona" svinēja uzvaru Spānijas čempionāta pirmajā finālspēlē.

Mažutis pēdējā sekundē izrauj Liepājas otro uzvaru pār "Baronu/LDz" (56) 18.04.2015 20:18

Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijā "Liepāja/Triobet" panāca 2:0 pārsvaru pār "Barons/LDz", izraujot saspringtu uzvaru 67:64. Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā Barons bija vadībā ar +13, taču Liepāja atspēlējās un pēdējā sekundē uzvaras tālmetienu iemeta Lietuvas leģionārs Andrius Mažutis.

TTT atspēlējas un triumfē Cēsīs (17) 18.04.2015 17:33

"TTT Rīga" basketbolistes sestdien, 18. aprīlī, otro reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas čempionātā. Aigara Neripa trenētā komanda trešās un ceturtās ceturtdaļas mijā veica izrāvienu 14:0, izbraukumā pārspēja SK "Cēsis" ar rezultātu 60:56 un finālsērijā līdz trīs uzvarām triumfēja ar 3-1. Par finālu vērtīgāko spēlētāju tika nosaukta Anna Deforža.

"Barons/LDz" centīsies atgūties pēc -18 sērijas pirmajā spēlē Liepājā (22) 18.04.2015 12:40

Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā starp "Liepāja/Triobet" un "Barons/LDz" komandām šovakar, plkst. 18.30 Mārupes sporta centrā tiks aizvadīta sērijas otrā spēle.

NBA play-off ievadā Teksasas duelis un Kareivju disciplīnas pārbaude (49) 18.04.2015 12:10

Šovakar un šonakt tiks aizvadītas pirmās četras NBA izslēgšanas spēles, kurās savu regulārās sezonas dominanci centīsies pierādīt Goldensteitas „Warriors”, bet Hjūstonas „Rockets” uzsāks Teksasas dueli ar Dalasas „Mavericks”.

Derouzans un Vestbruks atzīti par labākajiem aprīlī (5) 18.04.2015 10:20

Par NBA regulārā čempionāta aprīļa mēneša labākajiem spēlētājiem atzīti Demārs Derouzans no Toronto "Raptors" un Rasels Vestbruks no Oklahomsitijas "Thunder".

Mans nams, mana pils: Cēsu un TTT ceturtā kauja (2) 18.04.2015 08:15

Latvijas Sieviešu basketbola līgas 24. sezonas fināls starp SK "Cēsis" un "TTT Rīga" komandām sestdien, 18. aprīlī, turpināsies Cēsu sporta namā. Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir 2-1 rīdzinieču labā. Tiešraide plkst. 16:00 Sportacentrs.com.

"Real Madrid" atspēlē 17 punktus, "Olympiacos" viesos noslāna Barselonu (3) 17.04.2015 23:57

Piektdien, 17. aprīlī, turpinājās Eirolīgas ceturtdaļfināla spēles. "Real Madrid" basketbolisti mājās atspēlēja 17 punktu starpību un atkārtoti pārspēja "Anadolu Efes", uz Stambulu braucot ar divu uzvaru pārsvaru. Pirejas "Olympiacos" viesos panāca neizšķirtu 1-1 sērijā pret "FC Barcelona".

Baško smagākais zaudējums sezonā, pusfinālā būs trešā spēle (5) 17.04.2015 23:53

Gunta Baško-Melnbārde piektdien, 17. aprīlī, guva astoņus punktus "Basket Landes" 46:75 zaudējumā pret Francijas čempionāta regulārās sezonas uzvarētājām "Bourges Basket". Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuvis 1-1. Izšķirošā spēle par iekļūšanu finālā notiks svētdien Buržā.

Strēlnieks Minhenē salādē 30 punktus pret "Bayern" (10) 17.04.2015 23:07

Jānis Strēlnieks piektdien, 17. aprīlī, guva 30 punktus Bundeslīgas spēlē, tomēr "Brose Baskets" basketbolisti izbraukumā atzina Minhenes "Bayern" pārākumu ar rezultātu 90:96.

Latvijas pretiniece Horvātija nosauc kandidātu sarakstu (1) 17.04.2015 22:50

Horvātijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Braslavs Turičs nosaucis 25 spēlētājas, kuras uzaicinātas piedalīties treniņnometnē pirms 2015. gada Eiropas čempionāta.

Umbraško un Silava duelī Igaunijas čempionāta 1/4 finālā būs piektā spēle 17.04.2015 19:42

Igaunijas basketbola čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē Jura Umbraško pārstāvētais Rakveres „Tarvas” izbraukumā ar 65:50 pārspēja Sanda Silava KK „Parnu”, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Entonijs gatavs iesaistīties brīvo aģentu piesaistīšanā (21) 17.04.2015 15:58

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" superzvaigzne Karmelo Entonijs norādījis, ka kluba prezidentam Filam Džeksonam starpsezonā jāpiesaista komandai labi spēlētāji, bet pats ir gatavs sniegt palīdzību spēlētāju piesaistē.

Ventspilī ir sācies bīstams vīruss - "Basketvīruss" (3) 17.04.2015 14:28

Ventspilī aprīlī atkal plosās bīstams, bet ļoti pozitīvs vīruss, kurā visi Ventspils vispārizglītojošo skolu audzēkņi tiek aicināti spēlēt basketbolu. Arī šogad Basketbola kluba “Ventspils” spēlētāji iejutīsies treneru lomā un dosies uz Ventspils vispārizglītojošam skolām, lai sagatavotu skolēnus basketbola turnīram “Basketvīruss”, kurš norisināsies 25. aprīlī Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē.

Zviedriete Zahui WNBA draftā izvēlēta ar otro numuru (18) 17.04.2015 13:44

Piektdienas, 17. aprīļa, rītā pēc Latvijas laika Konektikutā notika Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) jauno spēlētāju izvēles ceremonija. Zviedrijas centra spēlētāja Amanda Zahui tika izvēlēta ar otro numuru.

Vorlda Pīsa iedvesmota, "Cantu" uzvar Milānas "Emporio Armani" (1) 17.04.2015 10:27

Ceturtdienas vakarā negaidītu uzvaru Itālijas basketbola čempionāta A sērijā izcīnīja slavenā amerikāņa Meta Vorlda Pīsa pārstāvētā "Acqua Vitasnella Cantu", kas savā laukumā ar rezultātu 83:64 pārliecinoši apspēlēja turnīra līdervienību un čempioni Milānas "EA7 Emporio Armani".

Stīvenss un Riverss - labākie NBA treneri aprīlī (5) 17.04.2015 09:12

Par Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) labākajiem treneriem aprīlī nosaukti Bostonas "Celtics" treneris Breds Stīvenss un Losandželosas "Lakers" komandas stūrmanis Doks Riverss.

No nākamās sezonas NBA veiks papildus dopinga pārbaudes (6) 17.04.2015 08:51

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) vadība pieņēmusi lēmumu no nākamās sezonas veikt papildus dopinga testus, pārbaudot spēlētājus uz cilvēka augšanas hormoniem.

DAL: 2.līgā labākie Ādažu Emerald Zalaris 16.04.2015 23:48

Ar aizraujošu triju finālspēļu sēriju noslēdzies DAL 2.līgas turnīrs. Astoņu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja Ādažu Emerald/Zalaris.

Blūmam un "Panathinaikos" vēl viena sagrāve Maskavā (13) 16.04.2015 23:26

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē Maskavā šovakar zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Jāņa Blūma pārstāvētais Atēnu "Panathinaikos", kas ar 80:100 piekāpās Maskavas CSKA. Blūms spēlēja tikai trīs minūtes un 16 sekundes.

LBL2 finālsērija sākas ar RSU uzvaru (14) 16.04.2015 21:20

Šodien Rīgā sākās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) finālsērija starp "Rīgas Stradiņa universitāti" un "Ogri". Sēriju līdz trīs uzvarām ar panākumu sāka RSU, kas sīvā cīņā apspēlēja "Ogri" ar rezultātu 70:64.

Teilors triec no augšas pēdējā sekundē, "Jēkabpils" svin uzvaru (32) 16.04.2015 20:58

Uzvaru dramatiskā cīņā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē izcīnījusi "Jēkabpils" vienība, kas izbraukumā pēdējā sekundē spēja izraut uzvaru pret "Jūrmalu/Fēnikss" - 70:69. Līdz ar to "Jēkabpils" izvirzījās vadībā sērijā līdz trīs uzvarām ar 1-0.

Jēkabsone iemet piecus tālmetienus, Kurska mājās zaudē Orenburgai (2) 16.04.2015 20:47

Anete Jēkabsone-Žogota ceturtdien, 16. aprīlī, iemeta piecus no septiņiem tālmetieniem, tomēr Kurskas "Dynamo" basketbolistes savā laukumā atzina Orenburgas "Nadežda" pārakumu ar rezultātu 79:82.

Meksikāņu centrs Ajons atzīts par kārtas vērtīgāko spēlētāju Eirolīgā (1) 16.04.2015 20:05

Madrides "Real" centrs Gustavo Ajons atzīts par ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla pirmās kārtas vērtīgāko spēlētāju. Uzvarā pār Stambulas "Anadolu Efes" Meksikas basketbolists izcēlās ar 14 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām.

Totalizatoru ēna Lietuvas līgā: pārcelta pastarīšu spēle (5) 16.04.2015 18:50

Lietuvas Basketbola līga ceturtdien, 16. aprīlī, paziņoja, ka spēle starp Kedaiņu "Nevežis" (7-29, #9) un "Mažeiķu" (3-32, #11) vienībām pārcelta uz vēlāku laiku. Pastāv aizdomas, ka šodien paredzētās spēles iznākums starp LKL pastarīšiem ticis iepriekš sarunāts.

Nosaukta ULEB Eirokausa simboliskā izlase (2) 16.04.2015 16:56

ULEB Eirokausā vēl atlikušas divas fināla spēles, bet šodien līga nosauca sezonas simboliskās izlases. Abas finālistes – krievu "Khimki" un spāņu "Gran Canaria" – pārstāv pa diviem basketbolistiem.

Jūnija vidū Rīgā notiks basketbola nometne ,,3 punkti’’ (3) 16.04.2015 14:45

Jau astoto gadu pēc kārtas bērniem un jauniešiem no visas Latvijas tiek piedāvāta iespēja līdzdarboties basketbola spēles attīstības nometnē ,,3 punkti’’, ko organizē treneris Artūrs Visockis-Rubenis. Šogad nometne risināsies no 15. līdz 19.jūnijam Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā.

Eirolīgas "play-off": Blūma "Panathinaikos" otrais cēliens pret Maskavas CSKA (5) 16.04.2015 13:53

Šovakar Krievijas galvaspilsētā Maskavā un Turcijas galvaspilsētā Stambulā tiks aizvadītas Eirolīgas ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles. Plkst. 20:00 Jāņa Blūma pārstāvētais Atēnu "Panathinaikos" viesos tiksies ar Maskavas CSKA, bet stundu vēlāk "Fenerbahce" uzņems Telavivas "Maccabi".

Aigars Nerips: "Cēsis galotnē spēja sagādāt papildu spriedzi" 16.04.2015 13:13

"Cēsis pietuvojās līdz pieciem punktiem, galotnē sagādājot papildu spriedzi. Pēdējās minūtēs paveicām visu nepieciešamo, lai uzvarētu," nosargājot mājas laukumu un izvirzoties finālsērijas vadībā, teica basketbola kluba "TTT Rīga" galvenais treneris Aigars Nerips.

Cīņu par LBL pusfinālu sāks arī "Jūrmala" un "Jēkabpils" (9) 16.04.2015 13:03

Šovakar "Aldara" Latvijas Basketbola līgā ar spēli Lapmežciemā sāksies vēl viena ceturtdaļfināla sērija – "Jūrmala"/"Fēnikss" pret "Jēkabpili". Pirms gada abas komandas cīnījās par bronzu, un toreiz četrās spēlēs pārāka bija "Jēkabpils" (3-1). Spēles sākums paredzēts plkst. 19:00.

Bagatskis: "Nākotnē ceru uz Biedriņu" (65) 16.04.2015 12:23

Pērnā gada Latvijas labākais basketbola treneris Ainars Bagatskis (48) šogad turpina veiksmīgi strādāt ar Ņižņijnovgorodas klubu. Septembrī mūsu nacionālajai izlasei būs starts Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas notiks arī Rīgā. Sarunā ar laikrakstu "Vesti Segodnya" valstsvienības galvenais treneris atzīst, ka viņa redzeslokā ir arī Andris Biedriņš (29), bet tikmēr Kaspars Kambala (36) izkrāso pelēcīgo ikdienu Latvijas čempionātā.

Porziņģis pieteiksies šā gada NBA draftam (31) 16.04.2015 08:41

19 gadus vecais un 215 centimetrus garais latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis pieteiksies šā gada Nacionālās basketbola asociācijas draftam, portālam ESPN.com apstiprināja spēlētāja aģents Endijs Millers.

"Nets" un "Pelicans" iekļūst NBA play-off, skaidri visi pirmās kārtas pāri (51) 16.04.2015 07:29

Nacionālajā basketbola asociācijā atrisinātas visas regulārās intrigas par „play-off” iekļuvušajām komandām, un pēdējās divas pieejamās vietas aizņēma Bruklinas „Nets” un Ņūorleānas „Pelicans”. Savukārt pēdējās dienas spēļu rezultāti jau pirmajā kārtā saveda kopā „Spurs” un „Clippers”.

Baško-Melnbārde "play-off" sāk ar skaļu uzvaru 16.04.2015 00:52

Gunta Baško-Melnbārde trešdien, 15. aprīlī, guva deviņus punktus "Basket Landes" uzvarā pār regulārās sezonas uzvarētājām "Bourges Basket". Francijas čempionāta pusfinālā līdz divām uzvarām komanda izvirzījusies vadībā ar 1-0.

"Barcelona" un "Real" uzvar Eirolīgas ceturtdaļfināla ievadā (1) 15.04.2015 23:51

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālu šovakar ar uzvaru sāka spāņu "Barcelona", kas savā laukumā ar 73:57 pārspēja Pireju "Olympiacos". Pie panākuma tika arī Madrides "Real", kas ar 80:71 uzveica Stambulas "Anadolu Efes".