Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Štelmahers: "Ar pašreizējo pieredzi Žagaru būtu iesaistījis arī pirmajā spēlē"

Agris Suveizda

Štelmahers: "Ar pašreizējo pieredzi Žagaru būtu iesaistījis arī pirmajā spēlē"
Roberts Štelmahers. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers sniedzis interviju Latvijas Basketbola savienības majaslapā, komentējot zaudējumus pret bosniešiem (61:61) un bulgāriem (104:110). Nākamo cīņu Latvija "Eurobasket 2021" atlasē aizvadīs 26. novembrī Grieķijā.

- Komandas izveidei, tai skaitā četru valstsvienības debitantu iekļaušanai sastāvā, bija atvēlēti astoņi treniņi. Ko paguvāt un ko nepaguvāt izdarīt?
- Izdarījām visu plānoto, piestrādājot pie dažādiem aizsardzības un uzbrukuma variantiem. Arī niansēm, kā rīkoties konkrētās spēles situācijās. Bet, lai informācija nostiprinātos spēlētāju galvās un muskuļos, laika, protams, bija par maz. No klubiem sezonas sākumā uzreiz negaida visaugstāko kvalitāti. Basketbolistiem jāsaspēlējas, treneriem jāsaprot, ko no kura spēlētāja gaidīt un prasīt konkrētās spēles situācijās. Valstsvienībā tādas iespējas nebija, visiem vajadzēja reaģēt ātri. Spēlētāju attieksme, pašatdeve bija visaugstākajā līmenī. Varēja būt divas uzvaras – katrā spēlē no panākuma šķīra viens metiens. Bet ir divi zaudējumi, un tas nozīmē, ka visu nepaguvām izdarīt.

- Aizsardzībā vai uzbrukumā?
- Ideāli nenospēlējām nevienā elementā. Pretinieku spēles stils atšķīrās, tāpēc izmantojām dažādus variantus. Zinājām, ka bosniešiem nav izteiktu snaiperu, un izvēlējāmies atbilstošu taktiku aizsardzībā. 62 ielaisti punkti ir labs rādītājs, taču slikti, ka paši iemetām 61. Pirmkārt, problēmas sagādāja pretinieku agresīvā aizsardzība, bet bija arī daudz neizmantotu brīvo metienu. Ar Bulgāriju vajadzēja aizsargāties citādi, cenšoties ierobežot Dī Bostu. Kaut kas izdevās, kaut kas ne – piemēram, ātros uzbrukumus apturējām sliktāk, nekā spēlē ar Bosniju. Kaut arī bulgāri šai ziņā mūs ne ar ko nepārsteidza.

- Varbūt izbraukuma spēlē koncentrēšanās līmenis nebija tik augsts kā “Arēnā”, kur palīdzēja “6. spēlētājs”?
- Līdzjutējiem vēlreiz liels paldies par milzīgo atbalstu, bet nedomāju, ka Botevgradā nebijām koncentrējušies. Drīzāk pietrūka individuālo lēmumu kvalitātes, arī savstarpējās saprašanās. Laukumā nevar rīkoties tikai pēc iepriekš paredzēta šablona. Toties pret Bulgāriju labāk sameklējām risinājumus uzbrukumā, atrodot vājās vietas pretinieku aizsardzībā. Un bijām ļoti tuvu uzvarai.

- Viens no degošākajiem jautājumiem līdzjutēju diskusijās un sarunās ar basketbola cilvēkiem – kāpēc spēlē ar Bosnijas komandu malā palika Artūrs Žagars, kurš Bulgārijā pierādīja savu noderību?
- Ar vairākiem spēlētājiem, arī Artūru, iepriekš nebija izdevības strādāt kopā, piedevām klubā viņam nav bijis stabili liela spēles laika. Treniņos abi jaunie – Žagars un Kurucs – radīja pietiekami labu iespaidu. Tomēr, ņemot vērā bosniešu agresivitāti un ārējās līnijas spēlētāju fizisko spēku, turklāt vēl debijas spēles fonu, šaubījos, vai Žagars tiks galā ar saspēles veidošanu. Piedevām pirmajā puslaikā komandai spēle gāja labi, un neprasījās iejaukties ar lēmumu, par kuru tobrīd nebiju pārliecināts. Pirms otrās spēles man bija cita sajūta, Artūrs gāja laukumā jau pirmajā ceturtdaļā un pierādīja tiesības spēlēt daudz.

- Abu spēļu liktenis izšķīrās galotnēs. Vai treniņos tika strādāts pie variantiem pēdējiem uzbrukumiem un aizsardzības epizodēm?
- Protams. Pret Bosniju pretinieki vienu variantu izjauca, bet pēc gala auta nostrādāja otrs – pie brīva metiena no labas pozīcijas tika spēlētājs, kurš prot trāpīt un bija arī otrā iespēja pēc atlēkušās bumbas izcīnīšanas. Pret Bulgāriju situācijā, kad bija plus trīs, pēdējās sekundēs vajadzēja pārkāpt noteikumus. Taču laukumā ne viss notiek pēc priekšrakstiem, turklāt pretinieks trāpīja sarežģītu metienu ar atsitienu pret vairogu. Basketbolā tā gadās un mūsu pretiniekiem tā gadījās abās spēlēs.

- Pēdējā pusminūtē, kas sākās ar septiņu punktu pārsvaru, savirknējās vairākas kļūdas, no kurām pirmo publiski atzina pats Žagars – “lieks” metiens, uzdāvinot pretiniekiem laiku uzbrukumam.
- Tās ir emocijas – iniciatīva pārņemta, ir iespēja pielikt spēlei skaistu punktu… Sāpīga un ļoti vērtīga mācība Artūram, kurš visas spēles garumā pierādīja, ka valstsvienībai ir perspektīvs saspēles vadītājs. Bet tā nebija komandas vienīgā neveiksme. Pārāk brīvi un ātri pretiniekiem tika ļauts tikt līdz groza apakšai, pārkāpām piecu sekunžu noteikumu, neiemetām sodus, jau runājām par neuzsisto piezīmi…

- Vēl palika četras sekundes pēdējam uzbrukumam pēc pārtraukuma…
- Bija divas iespējas – ar piespēli atrast laukuma stūrī Aigaru Šķēli, kurš varētu mēģināt saasināt situāciju, vai īsa Žagara sadarbība ar Meieru. Lēmumu pieņem spēlētāji, vadoties pēc situācijas.

- Ar autu izmešanu bija problēmas arī citās epizodēs. Stress, tehnisks brāķis, nesaprašanās?
- Nostādījums bija zināms, Žagars atbrīvojās no sedzēja un, kad atskanēja tiesneša svilpe, izskatījās, ka tiesneši fiksējuši viņa turēšanu, jo nelikās, ka laiks pārtērēts. Kļūdījos.

- Tiesāšanas stils abās spēlēs krasi atšķīrās. Tā bija liela problēma?
- Par tiesnešu lēmumiem ir jautājumi, bet šo tēmu nevēlos iztirzāt. Pašiem vajadzēja izmantot iespējas uzvarēt, kuru bija gana daudz.

- Kāds izskaidrojums diviem “sausuma” posmiem spēlē ar Bosniju: otrajā ceturtdaļā piecas minūtes bez punktiem, ceturtajā – septiņas?
- Bija dažādas situācijas. Arī tehniskais brāķis, kad pareizām idejām pietrūka izpildījuma kvalitātes vai partneri viens otru nesaprata.

- Vairākkārt radās iespaids, ka Aigars Šķēle pirmā saspēles vadītāja lomā nejūtas īsti komfortabli. Cik tāds “skats no malas” atbilst patiesībai?
- Aigaram bija jāiztur liela slodze, bieži gan vadot bumbu pāri laukumam, gan organizējot komandas spēli. Ikdienā klubā viņam tomēr ir atšķirīgi pienākumi, biežāk spēlējot otrajā pozīcijā vai kā kombo aizsargam. Mēģinājām viņu atslogot, ar bumbu liekot spēlēt arī Artim Atem un Artūram Kurucam. Pret Bosniju labi palīdzēja Rinalds Sirsniņš, pret Bulgāriju – Artūrs Žagars. Iespējams, biežāk varējām izmantot divus nominālos saspēles vadītājus reizē. Katrā ziņā abi Artūri pierādīja, ka valstsvienība uz viņiem var paļauties, un tas ir viens no šī cikla pozitīvajiem iznākumiem.

- Par daudzām sastāva un taktikas niansēm vajadzēja ātri tikt skaidrībā oficiālas spēles laikā. Varbūt tomēr vajadzēja aizvadīt pārbaudes spēli vismaz ar kādu Latvijas komandu?
- Tomēr nē. Būtu jēga to darīt, ja lielākā daļa spēlētu Latvijas klubos un būtu iespēja sapulcēties dažas dienas agrāk, kā to varēja izdarīt bulgāri. Bet mūsu ritmā spēle kaut ko dotu, bet kaut ko arī atņemtu.

- Pirmajā ceturtdaļā pret Bosniju spēlē jau tika iesaistīti 11 basketbolisti, tomēr kopumā laiks laukumā bija ļoti atšķirīgs. Piemēram, Mareks Mejeris, kurš iztērēja ļoti daudz spēka aizsardzībā, nospēlēja vairāk nekā 35 minūtes…
- Mareks daudz spēlē arī savā kluba komandā un laukumā izdara to, ko citi nevar. Spēles laikā katra basketbolista iesaiste ir atkarīga no dažādiem apstākļiem, pēc hronometra tas nenotiek. Piemēram, Jānis Blūms ar savu profesionalitāti bija paraugs partneriem treniņos, bet, ņemot vērā spēļu gaitu un pretinieku taktiku, bija ļoti ierobežotas iespējas izmantot viņa stiprākos ieročus spēļu gaitā. Tomēr gan viņš, gan citi izmantoja savas iespējas palīdzēt komandai. Bulgārijā, kur Mejeris agri saņēma trīs piezīmes, labi iesaistījās Artjoms Butjankovs un gana produktīvi nospēlēja Klāvs Čavars. Savukārt Mareks veiksmīgi atgriezās spēlē.

- Galotnē bija tik daudz spēlētāju maiņu. Vai izdevās sasniegt mērķus?
- Centāmies panākt, lai laukumā ir labākie sastāva varianti aizsardzībai un uzbrukumam. Diemžēl šoreiz tas nepasargāja no kļūdām un nepareiziem lēmumiem. Galotnē komandas saspēlētībai ir īpaša nozīme, bet, atkārtošos, ar to mums šoreiz bija problēmas.

- Citējot Armandu Krauliņu – zaudējums ar punkta starpību vienmēr ir galvenā trenera atbildība. Vai bija kāds lēmums spēļu galotnēs, kuru tagad nožēlo?
- Galotnēs – nē. Zinot, kā beidzās spēles, viegli saskatīt it kā neizmantotās iespējas, taču nebija situācijas, kad prātā būtu bijuši divi vienlīdz loģiski risinājumi, un tagad es domātu, ka otrais būtu bijis pareizāks. Kā jau teicu, ar tagadējo pieredzi būtu iesaistījis Žagaru arī pirmajā mačā. Kā būtu izvērtusies spēle – to gan nevar pateikt neviens.

- No Eiropā spēlējošajiem valstsvienības līmeņa basketbolistiem varētu izveidot vēl vienu komandu. Kuru spēlētāju pietrūka visvairāk?
- Nebūs produktīvi runāt par tiem, kuru nebija. Tie, kuri bija, pelnījuši cieņu par pašatdevi un gatavību pārstāvēt Latviju – runāsim par viņiem.

- Kā komandas mikroklimatu ietekmēja dramatiskie zaudējumi?
- Komanda bija un palika vienota – tas ir viens no galvenajiem ieguvumiem. Iespējams, kāds nebija līdz galam apmierināts ar savu spēles laiku vai lomu, taču uz āru nekas tāds nenāca.

- Cik aktīvi iesaistījies komandas komplektēšanas procesā?
- Komunicēju ar daudziem spēlētājiem, īpaši gadījumos, ja bija kādi jautājumi par iederību komandas spēles modelī.

Visi ir gatavi rudenī revanšēties?
- Protams, tikai patlaban nav lielas jēgas runāt par rudeni – kas zina, kurā komandā kurš spēlētājs būs, kāds būs veselības stāvoklis utt. Tāda ir šīs izspēles sistēmas specifika, kas jāpieņem.

Izmantotie resursi:
Roberts Štelmahers: “Abu spēļu liktenis bija...

  +1 [+] [-]

, 2020-02-26 18:27, pirms mēneša
"Sāpīga un ļoti vērtīga mācība Artūram" - kā tad, būtu labāk par sevi ko vairāk pateicis, bet nē, tikai "būtu zinājis, ka Artūrs tik labs"... tfu, izlases trenera necienīgi..

     [+] [-]

, 2020-02-26 18:37, pirms mēneša
Plika di.. nekas vairāk..

     [+] [-]

, 2020-02-26 18:38, pirms mēneša
Daļēji atzinās,ka ir nejēga...

  -2 [+] [-]

, 2020-02-26 18:39, pirms mēneša
duraks

  +6 [+] [-]

, 2020-02-26 19:02, pirms mēneša
Izspēles sistēma, nelielais sagatavošanās laiks, treneru debija un vadošo spēlētāju nepieejamība - LBS ar šo saskaras jau otro ciklu un kāpj uz tiem pašiem grābekļiem. Saturiski komanda varbūt neizskatījās tik slikti, taču pašreiz ir nepieciešams tieši rezultāts, t.i., uzvaras. Uz novembri un februāri par jebkādu cenu ir jāsavāc visi spēcīgākie spēlētāji, kas ir pieejami!

  +1 [+] [-]

, 2020-02-26 19:12, pirms mēneša
Štelmaher tipiski ankipāna stilā...

PILNS LEKCIJU KURSS:
"Kā noturēt publikas uzmanību" 7.maijā (50 eur)
"Kā izveidot spēcīgu runas struktūru" 12.maijā (50 eur)
"Kā neuztraukties publiskās runas laikā" 14.maijā (50 eur)
Šos kursus iespējams apmeklē Štelmahers ankipāns,starkovs un iespējams vēl kāds treneris...

 +12 [+] [-]

, 2020-02-26 19:13, pirms mēneša
timoty rakstīja: "Sāpīga un ļoti vērtīga mācība Artūram" - kā tad, būtu labāk par sevi ko vairāk pateicis, bet nē, tikai "būtu zinājis, ka Artūrs tik labs"... tfu, izlases trenera necienīgi..
Palielam atzina visas savas lielākās kļūdas un neuzvēla neuzvienu vainu. Pateica, ka bija jāsit sods beigās, patecia ka vajadzēja arī pirmajā spēlē laist Žagaru. Ko tieši jūs gaidijāt, lai viņš tagad atkāpjas no amata? Tas būtu visstūlbākais lēmums no visiem, ja viņš atkāptos. Tāpat, kā zākāt visu laiku Štālbergu, ko tieši viņš varēja izdarīt labāk, max dabūt Gražuli, Jakovičam tāpat īsti nebija vieta sastāvā, jo Žagars ir labāks. Eirolīgas čaļus neviens nebūtu dabūjis, pat ja VV, KP, Kambala, Jekabsone un Uļana lūgtos

  -3 [+] [-]

, 2020-02-26 19:54, pirms mēneša
Robi, forši ka raksti ar savu vārdu, bet tad arī saki "es atzīstu", "es nevarēju" utt
Par to, ko varēja darīt savādāk, jau daudz rakstīts. Īsumā - nepārdomātas maiņas, garais sastāvs kur nevajag un galu galā, kurš tad, ja ne treneris novada galotnes, kad spēle praktiski vinnēta! Par Štālberga "kontaktiem" ar spēlētājiem arī daudz jautājumu, un tad vēl tie viņa tizlie attaisnojumi - nelasīji?
Robis rakstīja: Palielam atzina visas savas lielākās kļūdas un neuzvēla neuzvienu vainu. Pateica, ka bija jāsit sods beigās, patecia ka vajadzēja arī pirmajā spēlē laist Žagaru. Ko tieši jūs gaidijāt, lai viņš tagad atkāpjas no amata? Tas būtu visstūlbākais lēmums no visiem, ja viņš atkāptos. Tāpat, kā zākāt visu laiku Štālbergu, ko tieši viņš varēja izdarīt labāk, max dabūt Gražuli, Jakovičam tāpat īsti nebija vieta sastāvā, jo Žagars ir labāks. Eirolīgas čaļus neviens nebūtu dabūjis, pat ja VV, KP, Kambala, Jekabsone un Uļana lūgtos

  -1 [+] [-]

, 2020-02-26 20:54, pirms mēneša
nebūtu dabūjis, pat ja VV, KP, Kambala, Jekabsone un Uļana lūgtos
[/quote]
vot Kambalu bij jāaicina sastāvā.. viņš vismaz groza apakšu būtu izstumdījis, pat būdams atpūtas režīmā

  +6 [+] [-]

, 2020-02-26 20:58, pirms mēneša
Štelmaheru ļoti respektēju kā treneri - bet tas man lika atcerēties Vecvagaru kā treneri kur viņš pateica par Rodionu Kurucu pirms viņš spēlēja Brooklyn Nets - ''...puisis ir talantīgs, bet nezinu kā viņu izmantot savā spēles shēmā...'' pēc gada aptuveni Nets treneris Atkinsons ar šo puisi tika iekšā Play-off un Kurucs sezonā guva 8,5 pts vidēji spēlē.
Štelmaheram ir jāsaprot - Kurucs un Žagars ir nākamie latvieši iekš NBA (vai vismaz NBA drafta) - ir jāizmanto šis potenciāls kamēr viņi vēl var spēlēt izlasē, jo pēc tam sazin kad viņus varēs dabūt redzēt uzvelkam izlases kreklus!

  +6 [+] [-]

, 2020-02-26 20:59, pirms mēneša
Ak jā - aizmirsu piebilst - Rodions Kurucs praktiski nosēdēja uz soliņa pie Vecvagara.

  +2 [+] [-]

, 2020-02-26 21:09, pirms mēneša
Ambrē,
Tak pie Vecvagara arī Lomažs nebija Eirolīgas džeks, un netika laukumā izšķirošajā spēlē ar Melnkalni.

  +2 [+] [-]

, 2020-02-26 21:16, pirms mēneša
Mūsu zeme - Latvija! Šoks ir, bet šī cīņa tikai sākusies .. un ak jā, cik spilgtas ir sajūtas pēc šiem zaudējumiem ! Sitiens pašlepnums - jā, nolemtības sajūta - nē! JĀSTRĀDĀ! BŪS AUGSTĀKĀS CENAS mači priekšā.. Tādi patiks visiem!

  +5 [+] [-]

, 2020-02-26 21:19, pirms mēneša
Ambrē rakstīja: Štelmaheru ļoti respektēju kā treneri - bet tas man lika atcerēties Vecvagaru kā treneri kur viņš pateica par Rodionu Kurucu pirms viņš spēlēja Brooklyn Nets - ''...puisis ir talantīgs, bet nezinu kā viņu izmantot savā spēles shēmā...'' pēc gada aptuveni Nets treneris Atkinsons ar šo puisi tika iekšā Play-off un Kurucs sezonā guva 8,5 pts vidēji spēlē.
Štelmaheram ir jāsaprot - Kurucs un Žagars ir nākamie latvieši iekš NBA (vai vismaz NBA drafta) - ir jāizmanto šis potenciāls kamēr viņi vēl var spēlēt izlasē, jo pēc tam sazin kad viņus varēs dabūt redzēt uzvelkam izlases kreklus!
Štelmahers turēja Žagaru atbildīgākajos brīžos laukumā Bulgārijā .. un Kurucs abās spēlēs daudz spēlēja .. tā kā Štelmahers viņiem dod spēles laiku. Šiem abiem visas izredzes spert nākamo soli karjerās.

  +3 [+] [-]

, 2020-02-26 21:39, pirms mēneša
Ambrē rakstīja: Štelmaheru ļoti respektēju kā treneri - bet tas man lika atcerēties Vecvagaru kā treneri kur viņš pateica par Rodionu Kurucu pirms viņš spēlēja Brooklyn Nets - ''...puisis ir talantīgs, bet nezinu kā viņu izmantot savā spēles shēmā...'' pēc gada aptuveni Nets treneris Atkinsons ar šo puisi tika iekšā Play-off un Kurucs sezonā guva 8,5 pts vidēji spēlē.
Štelmaheram ir jāsaprot - Kurucs un Žagars ir nākamie latvieši iekš NBA (vai vismaz NBA drafta) - ir jāizmanto šis potenciāls kamēr viņi vēl var spēlēt izlasē, jo pēc tam sazin kad viņus varēs dabūt redzēt uzvelkam izlases kreklus!
Nedomāju, ka otrs Kurucs ir NBA materiāls, labs Eiropas spēlētājs - noteikti.

  +3 [+] [-]

, 2020-02-26 21:42, pirms mēneša
Rai4a rakstīja: Štelmahers turēja Žagaru atbildīgākajos brīžos laukumā Bulgārijā .. un Kurucs abās spēlēs daudz spēlēja .. tā kā Štelmahers viņiem dod spēles laiku. Šiem abiem visas izredzes spert nākamo soli karjerās.
pret Bulgāriju jā - bet tas bija pēc tam kad viņš redzēja, ka puiši ir lietaskoki. Bet pret Bosniju Žagars nosēdēja uz soliņa praktiski. Kā jau teicu - es ļoti cienu R.Štelmaheru kā treneri un nav nekas pret viņu, bet te izlien kārtējā āža kāja, kā tas bija ar Rodionu - izlasē viņam neatrod spēles shēmā vietu, bet pirmajā sezonā iekš Nets viņš ir starta piecinieka spēlētājs, kas kapā aizsardzībā un gar pretinieka aizmugurējo malu ejot uz groza apakšu demolē pretinieka aizsardzību - un bija spēles kur viņš pierādīja, ka var NBA gūt 20+ punktus spēlē. Vecvagaram ar šādu spēlētāju ir problēma, jo talants ir lielāks nekā spēja to izmantot savos taktiskajos zīmējumos.

  +2 [+] [-]

, 2020-02-26 21:48, pirms mēneša
Vienmēr sanāk brīnīties,kad spēlētāju paņem sastāva,bet pēc tam viņam vai viņiem neuzticas,tad ko ņem,trakākais,ko Žagars varētu pret bosniešiem sabojāt spēlē kurā pārējie nevarēja iemest.

  -1 [+] [-]

, 2020-02-26 22:42, pirms mēneša
Šovakar bija šedevrs Pučes hetrikā ar Helmani. Uvelis nekad nav izcēlies arī agrāk ar intelektuālām pazīmēm, bet tagad tas ir LV izlases treneris kas nodarbojas ar skautingu!! Nu, nu. Par abiem zāģiem kā vistai ūdens- viss ir bumbās! Ejam tālāk uz saulaino tāli, kā būs tā būs Un par Tālu kas ir viens no izcilākajiem pasaules čempioniem šahā šis imbicīlis redz tikai to ka Tāls ir ar cigareti zobos uz fotogrāfijas

  -1 [+] [-]

, 2020-02-27 09:34, pirms mēneša
var teikt ko grib,bet spele bija haoss,bardaks-varbut ari del ta-ka pauris tukss...pajautajiet s.tu.lbena etalonam-vej.d.aunim

     [+] [-]

, 2020-02-27 10:40, pirms mēneša
Marcello92 rakstīja: pašreiz ir nepieciešams tieši rezultāts, t.i., uzvaras. Uz novembri un februāri par jebkādu cenu ir jāsavāc visi spēcīgākie spēlētāji, kas ir pieejami!
Un kā tu domā savākt visus labākos ???
Ļoti interesanti būtu dzirdēt !!!

  +2 [+] [-]

, 2020-02-27 10:44, pirms mēneša
Robert, ko tur dara Jānis Blūms. Kādam viņam ir jāpasaka, ka viņa laiks ir beidzies. Saņemies un izdari to!

  -1 [+] [-]

, 2020-02-27 11:13, pirms mēneša
Robis rakstīja: Palielam atzina visas savas lielākās kļūdas un neuzvēla neuzvienu vainu. Pateica, ka bija jāsit sods beigās, patecia ka vajadzēja arī pirmajā spēlē laist Žagaru. Ko tieši jūs gaidijāt, lai viņš tagad atkāpjas no amata? Tas būtu visstūlbākais lēmums no visiem, ja viņš atkāptos. Tāpat, kā zākāt visu laiku Štālbergu, ko tieši viņš varēja izdarīt labāk, max dabūt Gražuli, Jakovičam tāpat īsti nebija vieta sastāvā, jo Žagars ir labāks. Eirolīgas čaļus neviens nebūtu dabūjis, pat ja VV, KP, Kambala, Jekabsone un Uļana lūgtos
Ieradās aizstāvības čalis. Varbūt tomēr, ja treneris atzīst tik daudz kļūdu, tad viņš nav pelnījis nekādus labos vārdus ne? Tjipa, ai nu jā, vispār esmu vainīgs, bet nu nekas, turpini strādāt, no tu mūs visus iežēlināji ar vaļsirdīgu atzīšanos. Tu nemani to , ka viņš saka un uzbūvē sev arī atkāpšanās ceļu - tai pašā laikā nevar zināt, kā Žagars nospēlētu pret Bosniju. Pēc virknēm kļūdu 1.20 min pirms beigām bija jāņem taimauts, bet nē, sagaidīja vēl neizmestu autu un pretinieku 3 punktus. Nejūtot vispār situāciju laukumā, kad jāņem pārtraukums. Visi to redzēja, izņemot RŠ. Un par Štālbergu😀 kā vispār viņu var aizstāvēt?😀🙈 Viņam maksā 3000 eiro mēnesī. Par ko? Jebkurš cits cilvēks viņa vietā, oat Avotu ielas bomzis spētu savākt šādu sastāvu. Cilvēks nav ne vienā brīdī apgalvojis, ka ir braucis uz eirolīgas komandu mājvietām un runājis ar visiem tās cilvēkiem, kas atbild par par visu kas komandā. Viss ko viņš saka, un kā vistixamāk arī ir, ka ir RUNĀJIS un sūtījis emailus. Runājis, noteikti nozīmē pazvanījis. Kurš b.lje nopietni uztver tādu pieeju? Tu kad piesakies darbā, arī neej uz interviju, bet pazvani un parunā?😀 Kāda iespēja, ka tevi pēc tam paņems darbā, ja nav tiešā kontakta? Te ir tas pats. Cilvēkam maksā lielu naudu, lai viņš to izdara, nevis neizdara. Un kronis visam ir tas ka Štālbergs intervijā saka, ka es pilnībā nevaru pārmest Šmitam vēlmi cīnītiiles par minūtēm Barselonā, bet Jakoviča un Gražuļa gadījumā atteikums netiks tā vienkārši aizmirsts. Tad iznāk, ka viens ir labāks par otru cilvēku? Viens kas spēlē augstākā līmenī var atteikt, lai cīnītos par minūtēm, bet citi nevar atteikt. + Šeit ir tikai vienas puses viedoklis - Štālberga. Ne velti tur kaut kas nav tīrs. Abi džeki pasaka ka spēlēs, un tā pēkšņi abi uzreiz pārdomā un neceļ klausuli. Varbūt, ka tu menedžerīt kaut ko pamatīgi sačakarēji šajā posmā no piekrišanas līdz atteikumam, ne ? Jeb to tu nepadomāji? Kā vispār var šeit aizstāvēt kādu? Mums ir 0:2, mums ir vājākais sastāvs jebkad!!! Virkne kļūdu. Māris Gulbis izšķirošajos notikumos laukumā. Intrigas un liela iespēja pirmo reizi netikt uz EČ ? Bet cilvēki vēl atlaujas teikt, a kas tad tur slikts? Nu b ljin, tieši šādas attieksmes un spalviņas glaudīšanas dēļ, arī mēs būsim mūžam padevīgie un peramie, kuriem vienmēr mazliet pietrūkst.

  +2 [+] [-]

, 2020-02-27 14:08, pirms mēneša
Tas i vāks - pat tad, kad piedāvā plašu komentāru ar daudz skaidrojumiem, lielāki heiteri neatlaidīgi iet savu ceļu un tik un tā raud. Idiņi, citu vārdu nav...
Nēnu, es saprotu, ja fani kasās savā starpā, spriežot, kā ir un kā nav, bet te jums treneris pasaka - mācība bija tas 3p, jāsit bija tas sods. Viss, par ko bija cepiens, ir izanalizēts,ko jūs vēl gribat? Kādu vēl personisko atvainošanos vai dvēseles kliedzienu? Pašiem gan jau ne vienmēr sanāk atvainoties, ja kādam virsū uzskrienat, bet te davaj - zemojies mums!
Un lieta, par ko es ļoooti cienu Robi, ir tas, ka viņš kā reiz nenogāž uz spēlētājiem vainu, ka vienmēr sauc viņus par labākajiem un slavē par atdevi (protams, ja tā ir), nevis raud par to, kā nav un trūkst!
Saņemās #visirslikti paaudze!

     [+] [-]

, 2020-02-27 14:33, pirms mēneša
Bārda un Sifons:
Un par Štālbergu😀 kā vispār viņu var aizstāvēt?😀🙈 Viņam maksā 3000 eiro mēnesī. Par ko? Jebkurš cits cilvēks viņa vietā, oat Avotu ielas bomzis spētu savākt šādu sastāvu. Cilvēks nav ne vienā brīdī apgalvojis, ka ir braucis uz eirolīgas komandu mājvietām un runājis ar visiem tās cilvēkiem, kas atbild par par visu kas komandā. Viss ko viņš saka, un kā vistixamāk arī ir, ka ir RUNĀJIS un sūtījis emailus. Runājis, noteikti nozīmē pazvanījis. Kurš b.lje nopietni uztver tādu pieeju? Tu kad piesakies darbā, arī neej uz interviju, bet pazvani un parunā?😀 Kāda iespēja, ka tevi pēc tam paņems darbā, ja nav tiešā kontakta? Te ir tas pats. Cilvēkam maksā lielu naudu, lai viņš to izdara, nevis neizdara. Un kronis visam ir tas ka Štālbergs intervijā saka, ka es pilnībā nevaru pārmest Šmitam vēlmi cīnītiiles par minūtēm Barselonā, bet Jakoviča un Gražuļa gadījumā atteikums netiks tā vienkārši aizmirsts. Tad iznāk, ka viens ir labāks par otru cilvēku? Viens kas spēlē augstākā līmenī var atteikt, lai cīnītos par minūtēm, bet citi nevar atteikt. + Šeit ir tikai vienas puses viedoklis - Štālberga. Ne velti tur kaut kas nav tīrs. Abi džeki pasaka ka spēlēs, un tā pēkšņi abi uzreiz pārdomā un neceļ klausuli. Varbūt, ka tu menedžerīt kaut ko pamatīgi sačakarēji šajā posmā no piekrišanas līdz atteikumam, ne ? Jeb to tu nepadomāji? Kā vispār var šeit aizstāvēt kādu? Mums ir 0:2, mums ir vājākais sastāvs jebkad!!! Virkne kļūdu.

---------------------------------

Pamatota taisnība! Uz kārts likta vesalas paaudzes iespēja. Un par to, ka viena karjera svarīgāka, kā cita karjera, jau tika runāts uz PK, tā ka nebrīnos, ka te ir turpinājums, Itāļu gadījumā.

     [+] [-]

, 2020-02-27 14:38, pirms mēneša
Semerjaks:
Un kā tu domā savākt visus labākos ???
Ļoti interesanti būtu dzirdēt !!!

--------------------------------

Visus labākos nevajag, pietiks ar dažiem, ir jābrauc pie komandām un jārunā ar attiecīgiem cilvēkiem, piemēram uz Maskavu, kur ir 3 spēlētāji, un ja vajag ir jāpaņem čemodāns ar naudu, vai kādām citām svirām, var māju kādam piedāvāt Jūrmalā, tā tās lietas arī notiek. Ja basketbolam tas nav vajadzīgs, tad nekādu panākumu, dalības EČ nebūs, ne ar šādu sastāvu, nav variantu.

     [+] [-]

, 2020-02-27 15:18, pirms mēneša
visa valsts zināja ka ir jālaiž Žagars spēlēt, izņemot galveno treneri, vai nav brīnišķīgi?

  -1 [+] [-]

, 2020-02-27 15:26, pirms mēneša
wifebeater:
visa valsts zināja ka ir jālaiž Žagars spēlēt, izņemot galveno treneri, vai nav brīnišķīgi?

-------------------------------

Dēļ tā ka viņš Zagaru nelaida spēlēt mēs zaudējām ne tik spēli, bet arī dalību starptautiskos turnīros līdz 25 gadam, svai zelta paaudzei.

Tābija mājas spēle kura bija jāuzvar, otra būtu bijusi ar BUL mājās, viss būtu 3.vieta, tag mums būs labākā gadījumā tik viena uzvara, bet BUL paņems mājās vēl vienu spēli, un atā.

  +1 [+] [-]

, 2020-02-27 15:51, pirms mēneša
Gayyyyy

     [+] [-]

, 2020-02-27 17:42, pirms mēneša
onkols rakstīja: Tas i vāks - pat tad, kad piedāvā plašu komentāru ar daudz skaidrojumiem, lielāki heiteri neatlaidīgi iet savu ceļu un tik un tā raud. Idiņi, citu vārdu nav...
Nēnu, es saprotu, ja fani kasās savā starpā, spriežot, kā ir un kā nav, bet te jums treneris pasaka - mācība bija tas 3p, jāsit bija tas sods. Viss, par ko bija cepiens, ir izanalizēts,ko jūs vēl gribat? Kādu vēl personisko atvainošanos vai dvēseles kliedzienu? Pašiem gan jau ne vienmēr sanāk atvainoties, ja kādam virsū uzskrienat, bet te davaj - zemojies mums!
Un lieta, par ko es ļoooti cienu Robi, ir tas, ka viņš kā reiz nenogāž uz spēlētājiem vainu, ka vienmēr sauc viņus par labākajiem un slavē par atdevi (protams, ja tā ir), nevis raud par to, kā nav un trūkst!
Saņemās #visirslikti paaudze!
Ko gan ventspils fans citu teiks par savu mīluli, treneri.