Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Itālijas izlases treneris: "Daži spēlētāji puslaikā ģērbtuvē sēdēja telefonos"

Andrejs Siliņš

Itālijas izlases treneris: "Daži spēlētāji puslaikā ģērbtuvē sēdēja telefonos"
Romeo Saketi
Foto: LaPresse / Scanpix

Itālijas basketbola izlases galvenais treneris Romeo Saketi atklājis, ka septembrī notikušajās Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēs bijis neapmierināts ar vairāku izlases spēlētāju attieksmi, un daži pat puslaika pārtraukumos ģērbtuvēs lietojuši mobilos tālruņus.

"Mūsu pieejai sociālajiem tīkliem un mobilajiem telefoniem vajadzētu būt citādākai," sacīja Saketi, kurš par izlases galveno treneri strādā kopš pagājušā gada. "Pēc uzvarām ār Poliju un Ungāriju man teica, ka daži no spēlētājiem puslaika pārtraukumā ģērbtuvēs lietoja mobilos telefonus. Tā notikt nedrīkst, biju ļoti saniknots par to. Skatīsimies, kā uz to reaģēs federācijas prezidents."

"Mēs varētu atņemt spēlētājiem dienas naudu," vienu no iespējamajiem soda mēriem atklāja treneris. "Vienu dienu iekāpu komandas autobusā, un visiem spēlētājiem galvas bija noliektas, visi bija ieurbušies savos telefonos. Bija tikai viens argentīnietis [Ariels Filojs], kuram galva nebija telefonā. Zinu, ka man varbūt vajadzētu runāt mazāk [par šādām lietām], bet es esmu tāds, kāds esmu."

Pasaules kausa kvalifikācijā Itālija pirmajā kārtā izcīnīja četras uzvaras sešās spēlēs un izcīnīja uzvaru D grupā, bet otro kārtu sākusi ar panākumiem pār Poliju un Ungāriju. Itālija šobrīd ar sešām uzvarām astoņās spēlēs ieņem drošu otro vietu J grupā aiz Lietuvas, kas ar bilanci 8-0 jau nodrošinājusi dalību Pasaules kausā.

29. novembrī itāliešiem mājās jāuzņem tieši Lietuva, bet 2. decembrī izbraukumā jātiekas ar Poliju.

     [+] [-]

, 2018-09-25 09:38, pirms gada
Tā jau ne tikai spēletāju problēma, bet visas pasaules problēma. Paies pa ielu un redzēsi, ka šādi tipi ir ieurbušies mobilajā un neko citu neredz.

     [+] [-]

, 2018-09-25 10:05, pirms gada
Trenera vaina.

     [+] [-]

, 2018-09-25 10:15, pirms gada
Šī nu gan ir necieņa, bet mēs dzīvojam 21.gs

     [+] [-]

, 2018-09-25 12:13, pirms gada
Stulbais treneris, ko viņš domā, ka pokemoni apstājas un gaida, kamēr tev beigsies spēle???? Protams, jābūt disciplīnai, piemēram, stāvot zem groza, spēlēt telefonā drīkst tikai, kamēr bumba lido. Tiklīdz pieskarās grozam, telefonu kabatā un lekt gaisā. Atdod piespēli un spēlē tālāk!