Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Rīgas domes komitejā atkārtoti izskatīs finansējuma piešķiršanu sieviešu finālturnīra rīkošanai

Agris Suveizda

Rīgas domes komitejā atkārtoti izskatīs finansējuma piešķiršanu sieviešu finālturnīra rīkošanai
Edgars Šneps. Foto: Vladislavs Proškins/F64

LETA. Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atkārtoti skatīs jautājumu par naudas piešķiršanu Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm, liecina komitejas darba kārtība.

Kā liecina informācija pašvaldības portālā, komitejas sēdē šā jautājuma skatīšanā ziņojumu sniegs Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse, kā arī Latvijas Basketbola savienības vadītāji Valdis Voins un Edgars Šneps. Pirmo reizi komiteja šo jautājumi skatīja 22.maijā, taču kvoruma trūkuma dēļ neizdevās pieņemt gala lēmumu par papildu finansiāla atbalsta piešķiršanu čempionāta rīkošanai.

Lēmumprojektam bija iesniegti divi priekšlikumi - valdošā koalīcija rosināja čempionātam papildus piešķirt 75 000 eiro, savukārt opozīcijas priekšlikums paredzēja atvēlēt 100 000 eiro. Vispirms domnieki balsoja par priekšlikumu čempionātam atvēlēt 75 000 eiro, un to atbalstīja vairums deputātu.

Savukārt balsojumā par opozīcijas priekšlikumu daļa valdošās koalīcijas deputātu nepiedalījās, līdz ar to netika nodrošināts kvorums. Naudas piešķiršanai bija nepieciešams balsojums arī par lēmumprojektu kopumā, taču arī šī lēmuma pieņemšanai trūka kvoruma, tādēļ sēde tika pārtraukta.

Izmantotie resursi:
https://pasvaldiba.riga.lv/NR/rdonl...
LETA