Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2931, Did:0, useCase: 0

Piedalies "Aldaris" Eurobasket 2019 ekspertu spēlē!

Andris Kalns
Andris Kalns

Sportacentrs.com sadarbībā ar Aldaris piedāvā prognožu konkursu, kas veltīts 2019. gada Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm. Atbildi uz 35 prognožu jautājumiem, iekļūsi labāko sešiniekā un saņem balvas no konkursa organizatoriem.

Piedalīties ALDARIS Eurobasket 2019 ekspertu spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos ar Facebook.com vai Draugiem.lv sociālo tīklu profiliem (reģistrēšanās bez sociālo tīklu profila nav iespējama). Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet rakstot uz e-pastu sportacentrs@sportacentrs.com .

Kā norisināsies konkurss?

Konkursā kopā būs 35 prognožu jautājumi – pa pieciem septiņās dienās. Pa pieciem tiks veltīti katrai Latvijas komandas spēlei grupu turnīrā, pieci astotdaļfināliem, piece ceturtdaļfināliem, pieci pusfināliem un vēl pieci medaļu spēlēm. Jautājumi tiks publicēti vismaz 5 stundas pirms attiecīgo spēļu sākuma laika.

Kā spēlē tiks piešķirti punkti?

Atbildot jums jāizvēlas viens no atbilžu variantiem. Aiz atbilžu variant norādīti punkti, cik iegūsiet, ja atbilde izrādīsies pareiza. Pēc spēļu beigām tiks savadītas pareizās atbildes un pārrēķināti punkti.

Piedalīties ALDARIS Eurobasket 2019 ekspertu spēlē
Konkursa kopvērtējums

Kā noteiks uzvarētājus?

Par uzvarētāju kļūs tas lietotājs, kas iegūs vairāk punktus. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk atbildēs uz papildjautājumu. Svarīgi! Uz šīs spēles papildjautājumu – Ieraksti skaitli - Cik punkti tiks gūtu Eurobasket 2019 finālspēlē?Jums jāatbild līdz ar atbildēm uz pirmajiem prognožu jautājumiem un šo atbildi nevarēsiet mainīt! Atbilde uz papildjautājumu ir obligāta – ja to nenorādīsiet, tad arī atbildes uz pamatjautājumiem netiek ieskaitītas! Tāpat obligāti ir jānorāda tālruņa numurs, lai varam ar jums sazināties uzvaras gadījumā.Tomēr, ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad tas tiks noteikts ar izlozes palīdzību.

Kādas ir balvas?

Seši labākie prognozētāji saņems balvas no konkursa atbalstītāja Aldaris. Lai veicas!

Piedalīties ALDARIS Eurobasket 2019 ekspertu spēlē
Konkursa kopvērtējums

  +2 [+] [-]

, 2019-06-25 13:17, pirms 2 mēnešiem
Labi gan, ka šajā portālā atgriežas konkursi!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 16:14, pirms 2 mēnešiem
Aldara sešpaku varēs vinēt.

     [+] [-]

, 2019-07-08 12:56, pirms 2 mēnešiem
Pirmām vietām nereāli daudz punktu! Neticu!