Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2929, Did:0, useCase: 0

Spānijas treneris: "Esam atbraukuši spēlēt basketbolu, nevis boksēties"

Kārlis Ozols
Kārlis Ozols

Spānijas treneris: "Esam atbraukuši spēlēt basketbolu, nevis boksēties"
Spānijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Lukass Mondelo (pa labi) Foto: EPA/Scanpix

Latvijas sieviešu basketbola izlase svētdienas vakarā zaudēja Spānijai ar 56:59 un izcīnīja trešo vietu A grupā. Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts atzina, ka izlase centās spēlēt komandas basketbolu un meklēt pretinieču vājās vietas.

Spānijas izlases spēlētāja Laja Palau pēcspēles preses konferencē sacīja: "Šī bija smaga spēle. Visas grupas spēles mums bija grūtas. Pirms čempionāta zinājām, ka smagi būs visām izlasēm, jo katra komanda var uzvarēt ikvienu. Latvietes spēlēja mājās, un viņām bija atbalsts. Esmu priecīga par uzvaru, bet neesmu apmierināta ar komandas sniegumu, jo kļūdījāmies un devām iespēju atspēlēties. Padarījām savu darbu - iekļūšanu ceturtdaļfinālā -, lai gan tas netika paveikts ideāli."

Spānijas izlases galvenais treneris Lukass Mondelo pauda neapmierinātību par Latvijas izlases aso spēli: "Uzvarējām un iekļuvām ceturtdaļfinālā, tomēr mums ir jāturpina uzlabot spēli. Esam atbraukuši spēlēt basketbolu, nevis boksēties."

Latvijas izlases kapteine Aija Brumermane teica: "Esmu lepna par meitenēm. Parādījām cīņassparu laukumā, un visu spēli bija laba aizsardzība (Spānija guva 59 punktus ar 26,2% metienu precizitāti no spēles). Iespējams, ka bija pārāk daudz kļūdu uzbrukumā, ļaujot pretiniecēm gūt vieglus grozus. Vēlos teikt, ka pamodāmies nedaudz par vēlu."

Mārtiņš Zībarts norādīja uz piezīmēm uzbrukumā: "Pēdējā ceturtdaļā parādījām mūsu potenciālu uzbrukumā (Latvija guva 21 punktu). Kopā savācām 25 kļūdas, bet neskaitīju, cik no tām bija uzbrukuma piezīmes. Domāju, ka daudzi bloki bija pareizi. Mēs visu laiku cenšamies spēlēt komandas basketbolu, lai bumbu kustētos, un meklējām pretinieču vājās vietas. Tādā veidā veidojam sadarbības - ja pretī nāk spēlētāja, kura slikti spēlē postā , tad spēlējam uz groza apakšu. Ja pretspēlētāja ir vājāka pikenrolos, tad spēlējam pikenrola kombinācijas."

Latvijas izlases galvenais treneris ceturtajā ceturtdaļā nopelnīja tehnisko piezīmi, kad mājinieces sāka atspēlēšanos: "Domāju, ka tas netraucēja atspēlēšanos. Spānietēm bija divi soda metieni, un vienu no tiem viņas aizmeta garām. Tobrīd centos lauzt spēli jebkādā veidā, lai tiesāšana būtu objektīvāka. Ceturtajā ceturtdaļā visa arēna bija pilna ar adrenalīnu. Gan Ukrainas, gan Spānijas spēlē fanu atbalsts palīdzēja komandai parādīt labu sniegumu."

  +6 [+] [-]

, 2019-06-30 22:09, pirms 3 nedēļām
Tad kāpēc boksējāties ko??

  +3 [+] [-]

, 2019-06-30 22:11, pirms 3 nedēļām
Mūsējās jau neboksējās - varbūt ciešo segšanu varētu salīdzināt ar brīvo cīņu, bet ne jau ar boksu.

     [+] [-]

, 2019-06-30 22:41, pirms 3 nedēļām
Smieklīgais Mondelo!!

  +2 [+] [-]

, 2019-06-30 23:00, pirms 3 nedēļām
Priecājies,trener,ka Mairi nesastapi-tad saprastu,kas ir bokss!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-30 23:10, pirms 3 nedēļām
Man trūkst vārdu... laikam Mondelo ir tāds pats āzis kā Putina krievi - apsūdz citus savos grēkos. Iedodiet viņam noskatīties spēli, viņam komandā vismaz 2 ir neadekvātas .

     [+] [-]

, 2019-06-30 23:43, pirms 3 nedēļām
Šis āzis nu gan ir nepārspējams. Tiesneši latvietēm svilpa uz visām pusēm par katru mazāko pieskārienu vai pat atrašanos blakus spānietēm, kamēr savējās daiļavas vicinās ar elkoņiem uz visām pusēm un sodu nav. Bet beigās viņam latvietes rupji nospēlēja. Resnais āksts.