Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2929, Did:0, useCase: 0

Dikeulaku: "Mums ir limits ar spēlētājām, kas var mest no perimetra"

Ints Megnis
Ints Megnis

Dikeulaku: "Mums ir limits ar spēlētājām, kas var mest no perimetra"
Elīna Dikeulaku un no amata aizgājušais Latvijas izlases galvenais treneris Mārtiņš Zībarts. Foto: FIBA

Latvijas izlasē nav nemaz tik daudz spēlētāju, kas var mest tālmetienus, pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēlē sarunā ar Sportacentrs.com teica izlases līdere Elīna Dikeulaku, uzsverot, ka komandā ļoti pietrūcis Anetes Šteinbergas un paužot cerību, ka viņa atgriezīsies sastāvā.

"Viss, ko viņas darīja, viņām izdevās daudz labāk nekā mums. Viņas bija daudz agresīvākas, viņas bija daudz jaudīgākas, viņām bija lielāks gribasspēks nekā mums," par zaudējumu teica basketboliste. "Viņām metieni bija daudz labāki. Man liekas, viņas vispār neko neaizmeta garām. Nedomāju, ka izgājām laukumā nesagatavotas, vienkārši spēle neaizgāja mums par labu."

Astotdaļfināla spēlē, kurā ar 62:77 tika zaudēts Zviedrijai, Latvija trāpīja vien trīs no 19 tālmetieniem. Pēc grupu turnīra Latvija bija pēdējā vietā Eiropas čempionātā, izmesto tālmetienu skaitā, kaut realizācijas ziņā procents nebija no pašiem sliktākajiem.

"Liels faktors ir tas, ka mums nav Anetes Šteinbergas, Kristīnes Vītolas, Aijas Putniņas - trīs pamata spēlētājas, kam ir tiešām labs metiens arī no ārpuses. Mums ir limits ar spēlētājiem, kas var iemest no perimetra," Dikeulaku atzina, ka Latvijas resursi nav neizsmeļami. "Arī Ievai Pulverei ir satraumēts plecs, viņa spēlēja par spīti sāpēm. Mums bija par daudz traumu, pietrūka spēlētāju, pieredzējušākas maiņas."

Tomēr ne visas spēlētājas, kas nespēlēja izlasē, bija traumētas - sastāvā nebija arī 2016. un 2017. gada Latvijas labākās basketbolistes Šteinbergas. "Visi zinām, kas ir Anete. Man, kā saspēles vadītājai, viņa ļoti pietrūkst, viņas cīņasspars un prieks ir tas, kas šodien un visās spēlēs mums pietrūka. Viņa ir komandas motors, kas tiešām var aizskriet, cīnās par katru bumbu. Bija acīmredzams, ka mums pietrūkst motors. Ļoti ceru, ka viss būs kārtībā un Anete atnāks atpakaļ uz izlasi," pauda Dikeulaku, izsakoties arī, ka pati neatbalsta amerikānietes Šejas Pedijas naturalizēšanu. "Viss, ko es teikšu, nebūs objektīvi, jo viņa spēlē manā pozīcijā, bet mēs vienmēr esam bijusi maza valsts ar lielu sirdi, izcīnot panākumus bez naturalizētajām spēlētājām. Ar to arī mēs esam īpašas."

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 08:10, pirms 3 nedēļām
Mimits? Es nevienu izņemot Elīnu neredzēju!!!arī sodiņus, varēja piebilst! Jeb vispār kas var iemest

  -2 [+] [-]

, 2019-07-02 08:30, pirms 3 nedēļām
Jums ir limits ar spēlētājām kas vispār var iemest!!! Mans kaimiņš pālī vairāk samet.

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 09:53, pirms 3 nedēļām
Ocifāli izrādās basketā vēl sūdīgāka situācija nekā futbolā. Futbolā vismaz nav dezertieru. Neviens neatsaka izlasei.

     [+] [-]

, 2019-07-02 10:43, pirms 3 nedēļām
hokejists77 rakstīja: Jums ir limits ar spēlētājām kas vispār var iemest!!! Mans kaimiņš pālī vairāk samet.
40grādīgo iekšās?😁

     [+] [-]

, 2019-07-02 10:44, pirms 3 nedēļām
strops rakstīja: Ocifāli izrādās basketā vēl sūdīgāka situācija nekā futbolā. Futbolā vismaz nav dezertieru. Neviens neatsaka izlasei.
Tad tev slikta informācija!

  -4 [+] [-]

, 2019-07-02 10:45, pirms 3 nedēļām
"izcīnot panākumus bez naturalizētajām spēlētājām" / Pēdējais lielais panākums bija tikšana uz PK. Šajā EČ Pedija būtu ļoti noderējusi, ņemot vērā, ka dažādu iemeslu dēļ nepiedalījās vairākas līderes.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 10:58, pirms 3 nedēļām
Kā Latvijas līdzjutējs esmu lepns par mūsu meiteņu sniegumu, lai arī čempionāts neizdevās. Un nekad neatbalstīšu spēlētāju naturalizēšanu ar naivo cerību, ka tad tiks izcīnīta augstāka vieta. Prieks, ka arī pašas spēlētājas tā domā un Elīnai par šo čempionātu īpašs paldies!

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 10:59, pirms 3 nedēļām
Aizmirtam par Kitiju Laksu. Īsta snaipere!

  -4 [+] [-]

, 2019-07-02 11:56, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: "izcīnot panākumus bez naturalizētajām spēlētājām" / Pēdējais lielais panākums bija tikšana uz PK. Šajā EČ Pedija būtu ļoti noderējusi, ņemot vērā, ka dažādu iemeslu dēļ nepiedalījās vairākas līderes.
Nevar naturalizēt spēlētāju tādēļ ka viņi mums būtu noderējusi. Ar pilsōnību tā nemētājās. Runa ir par izlasi nevis klubu. Izlasē jāspēlē īstām Latvijas pilsonēm nevis naturalizētām. Klubā, piemēram TTT kaut vai visas melnās. Tas ir klubs.

  +6 [+] [-]

, 2019-07-02 12:05, pirms 3 nedēļām
geimers rakstīja: Kā Latvijas līdzjutējs esmu lepns par mūsu meiteņu sniegumu, lai arī čempionāts neizdevās. Un nekad neatbalstīšu spēlētāju naturalizēšanu ar naivo cerību, ka tad tiks izcīnīta augstāka vieta. Prieks, ka arī pašas spēlētājas tā domā un Elīnai par šo čempionātu īpašs paldies!
Nu es kaut kā nevarēju vakar sevi piespiest izjust lepnumu. Nevar neko pārmest par necīnīšanos bet laukumā bija haoss un bezcerība

  +4 [+] [-]

, 2019-07-02 12:10, pirms 3 nedēļām
geimers rakstīja: Kā Latvijas līdzjutējs esmu lepns par mūsu meiteņu sniegumu, lai arī čempionāts neizdevās. Un nekad neatbalstīšu spēlētāju naturalizēšanu ar naivo cerību, ka tad tiks izcīnīta augstāka vieta. Prieks, ka arī pašas spēlētājas tā domā un Elīnai par šo čempionātu īpašs paldies!
Par naivu cerību runājot, atceries mūsu vīriešu izlasi, kas cīnoties par tikšanu uz PK divu spēļu summā sāpīgi piekāpās komandai, kurā lielu lomu spēlēja naturalizēts spēlētājs un kura beigās izcīnīja ceļazīmi uz PK. Runājot par sievietēm, Spānijas izlasē, kurai zaudējām, ir naturalizētā Ndūra, viena no komandas līderēm. Naivi ir cerēt, ka mēs tikai ar saviem spēkiem varam apspēlēt tādas izlases kā Spānija vai Zviedrija.

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 12:17, pirms 3 nedēļām
Snaiperes bija arī šajā sastāvā, arī bez Elīnas. Kāpēc nevarēja iemest, tad tur jau vaina meklējama galvā, psiholoģijā, varbūt kaut kādās mikrotraumās par ko te Zībarts runā. Ilzītei labs metiens, Kate Krēsliņa TTT sastāvā Čempionu līga regulāri meta trijniekus, arī Pulvere. Kāpēc te neko nevarēja iemest, bet, piemēram, TTT izbraukuma spēlē pret Salamanku varēja lādēt grozā visu pēc kārtas? Tās pašas Kate un Ieva. Tiesa, ka Kate jau drusku kaut ko iemeta arī tagad. Plus vēl Digna, arī laba snaipere, bet vai nu pleca trauma vai arī izsistais pirksts viņai te traucēja. Sezonas laikā Sirakūzā ar augstu procentu uzbruka no 3-punktu līnijas, bet šeit nekā. Tiesa, varbūt iemesls, ka līdz šai sezonai NCAA sieviešu divīzijās 3-punktu līnija atradās 6,32m, bet te FIBA turnīros ir 6,75m attālumā. Tā arī būtiska nianse. Domāju, ka šī iemesla dēļ pasaules čempionātā tik labi ar tālajiem negāja arī Kitijai, tomēr diezgan daudz bija garām.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 12:19, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Par naivu cerību runājot, atceries mūsu vīriešu izlasi, kas cīnoties par tikšanu uz PK divu spēļu summā sāpīgi piekāpās komandai, kurā lielu lomu spēlēja naturalizēts spēlētājs un kura beigās izcīnīja ceļazīmi uz PK. Runājot par sievietēm, Spānijas izlasē, kurai zaudējām, ir naturalizētā Ndūra, viena no komandas līderēm. Naivi ir cerēt, ka mēs tikai ar saviem spēkiem varam apspēlēt tādas izlases kā Spānija vai Zviedrija.
Tas ir totāli stulbs arguments, tad es tev varu pateikt, ka pagājušajā čempī un ne tikai pagājušajos gados, mēs sasitām n-tās izlases ar naturalizētām spēlētājām, tā kā tavs arguments ir muļķīgs un nevietā. Ja ir izlase, kura mīcās pa pēdējām vietām un vispār nav variantu, tad kā pēdējais salmiņš ir naturalizēt, kas ilgtermiņā ir pilnīgais fufelis!!!

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 12:49, pirms 3 nedēļām
Edison rakstīja: Tas ir totāli stulbs arguments, tad es tev varu pateikt, ka pagājušajā čempī un ne tikai pagājušajos gados, mēs sasitām n-tās izlases ar naturalizētām spēlētājām, tā kā tavs arguments ir muļķīgs un nevietā. Ja ir izlase, kura mīcās pa pēdējām vietām un vispār nav variantu, tad kā pēdējais salmiņš ir naturalizēt, kas ilgtermiņā ir pilnīgais fufelis!!!
Uz pagājušo EČ mums bija daudz stiprāks sastāvs, kāda nebija tagad. Neviens nesaka, ka mums tagad regulāri jānaturalizē spēlētājas. Runa bija par vienu konkrētu augstas klases saspēles vadītāju tieši uz šo EČ. Tad laukumā nebūtu bijis tāds haoss kā spēlē pret Lielbritāniju vai vakar pret Zviedriju, kad pretinieces cieši sedza Elīnu.

     [+] [-]

, 2019-07-02 13:44, pirms 3 nedēļām
Fantastiska tuvredzība! Pēc lēmuma par atteikšanos naturalizēt Pediju šī izlase bija nolemta. Jau pirmā spēle parādīja, ka pretinieks Latvijas izlases spēli pārzina no A līdz Z. Gluži kā spēlē pret Zviedriju mēs pat nevarējām autu normāli izmest. Es jau nemaz nerunāšu par iespējām izmantot garās spēlētājas utt. Gandrīz katrā uzbrukumā strap mūsu divām spēlētājām, kur jābūt piespēlei, bija pretiniece. Kaudze piespēļu pārķertas vai novirzītas. Viss mūsu uzbrukums bija faktiski Elīnas Dikeulaku individuālā meistarība, cik nu viņas ir un cik katrā spēlē pietika spēka. Tā ir spēle ar vienu pilnībā izskautotu saspēles vadītāju bez reālas maiņas iespējām! Rezultāts - izgāšanās! Bet, spriežot pēc šīm intervijām, droši vien viss ir likumsakarīgi. Kamēr mēs nacionālo izlašu līmenī apmierināsimies ar jēdzieniem par "lielu sirdi" un "cīņassparu" uzvaru vietā, neredzēt mums kādu laiku būtiskus panākumus, ar ko es domāju medaļas vai vismaz olimpiskās spēles. Šis gadījums ar Pediju parāda, ka viena daļa vēl joprojām dzīvo kaut kādos pagātnes rēgos, un tas reāli velk zemē visu mūsu basketbola sistēmu. Pat Spānija naturalizē spēlētājas ar visu viņu jaunatnes sistēmu, un basketbola līmenis tur no tā nekrītas. Nacionālajai izlasei ir jātiecas uz maksimālu rezultātu katrā turnīrā, kur tā piedalās, un ir jāizdara viss iespējamais, lai šis rezultāts būtu. Nacionālajai izlasei ir jāvairo basketbola popularitāte, ko nevar izdarīt bez lielām uzvarām un vērā ņemamiem panākumiem.

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 13:54, pirms 3 nedēļām
geimers rakstīja: Kā Latvijas līdzjutējs esmu lepns par mūsu meiteņu sniegumu, lai arī čempionāts neizdevās. Un nekad neatbalstīšu spēlētāju naturalizēšanu ar naivo cerību, ka tad tiks izcīnīta augstāka vieta. Prieks, ka arī pašas spēlētājas tā domā un Elīnai par šo čempionātu īpašs paldies!
Tikai viens jautājums. Ko Latvijas basketbols šī brīža situācijā reāli zaudētu no vienas vitāli šim čempionātam svarīgas spēlētājas naturalizēšanas? Vēl tikai atgādināšanu, ka olimpiskais cikls ir veseli 4 gadi. VESELI ČETRI!!!

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 14:07, pirms 3 nedēļām
Saspēlnieki paši no sevis nerodas, tos ir jāsāk trenēt īpaši jau no bērnības.Jā, dotajā brīdī Elīna ir nr.1, un līdzvērtīgas nav, tas pats vīriem, bet daži gadi un būs, Pedija būtu tikai plāksteris, kas uz īsu brīdi VARBŪT palīdzētu, bet viņas attieksme bija redzama jau sagatavošanās posmā - ja iedos trenēšos, neiedos - nu i nevajag ar`.Jāskatās ir tālāk uz priekšu, nevis tikai īstermiņa labumos. Un tam nav nekāda sakara ar pareizo patriotismu, bet gan spēju domāt un rīkoties ilgtermiņā.

     [+] [-]

, 2019-07-02 14:10, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Fantastiska tuvredzība! Pēc lēmuma par atteikšanos naturalizēt Pediju šī izlase bija nolemta. Jau pirmā spēle parādīja, ka pretinieks Latvijas izlases spēli pārzina no A līdz Z. Gluži kā spēlē pret Zviedriju mēs pat nevarējām autu normāli izmest. Es jau nemaz nerunāšu par iespējām izmantot garās spēlētājas utt. Gandrīz katrā uzbrukumā strap mūsu divām spēlētājām, kur jābūt piespēlei, bija pretiniece. Kaudze piespēļu pārķertas vai novirzītas. Viss mūsu uzbrukums bija faktiski Elīnas Dikeulaku individuālā meistarība, cik nu viņas ir un cik katrā spēlē pietika spēka. Tā ir spēle ar vienu pilnībā izskautotu saspēles vadītāju bez reālas maiņas iespējām! Rezultāts - izgāšanās! Bet, spriežot pēc šīm intervijām, droši vien viss ir likumsakarīgi. Kamēr mēs nacionālo izlašu līmenī apmierināsimies ar jēdzieniem par "lielu sirdi" un "cīņassparu" uzvaru vietā, neredzēt mums kādu laiku būtiskus panākumus, ar ko es domāju medaļas vai vismaz olimpiskās spēles. Šis gadījums ar Pediju parāda, ka viena daļa vēl joprojām dzīvo kaut kādos pagātnes rēgos, un tas reāli velk zemē visu mūsu basketbola sistēmu. Pat Spānija naturalizē spēlētājas ar visu viņu jaunatnes sistēmu, un basketbola līmenis tur no tā nekrītas. Nacionālajai izlasei ir jātiecas uz maksimālu rezultātu katrā turnīrā, kur tā piedalās, un ir jāizdara viss iespējamais, lai šis rezultāts būtu. Nacionālajai izlasei ir jāvairo basketbola popularitāte, ko nevar izdarīt bez lielām uzvarām un vērā ņemamiem panākumiem.
Vairāk par Pediju pietrūka četras pamatsastāva spēlētājas - Šteinbergas, Laksas, Vītolas un Putniņas. Tas jau visu izmainīja. Protams, arī Pedija būtu noderējusi, argumentu par un pret to bija daudz, bet bija arī skaidrs, ka liela iespēja, ka šo pilsonību viņa nedabūs. Tas jau ir noiets etaps, jo tagad vairs nav ne Zībarta, ne Pedijas, ko vairs te apspriest. Bet tagad noņem nost Zviedrijas komandā Zahui, vienu no māsām Eldebrinkām, vēl to nēģerieti zem groza un pieliec Latvijas komandā tās, kas mums nevarēja spēlēt, reāli komandas līderes. Domāju rezultāts būt pretējs! Tā šobrīd bija Latvijas izlase, kas iespēlēja jaunās spēlētājas nākotnei. Reāli bez izredzēm pret labi motivēto Zviedrija. Tad mūsu spēlētājām vajadzēja uzlēkt augstāk par savām galvām. Ja kaut ko no tā redzējām 4/4 spēle ar Spāniju, tad ar zviedrietēm tur pietrūka gan dukas, gan meistarības. Un pietrūka vēlme pirms turnīra atrisināt Zībarta un Šteinbergas konfliktu! Lūk, tas pietrūka visvairāk!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 14:10, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Tikai viens jautājums. Ko Latvijas basketbols šī brīža situācijā reāli zaudētu no vienas vitāli šim čempionātam svarīgas spēlētājas naturalizēšanas? Vēl tikai atgādināšanu, ka olimpiskais cikls ir veseli 4 gadi. VESELI ČETRI!!!
Viens no spilgtākajiem piemēriem ir 2009.gada čempis kad amerikāniete "izvilka" Krievijas uzvaru pret Latviju un toreiz palikām bešā

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 15:58, pirms 3 nedēļām
No kāda nakuj perimetra? Mums nav vairāk par 2-3, kas no groza apakšas vismaz pa stīpu var uzmest... tizleņu bars...

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 17:15, pirms 3 nedēļām
Nav reālu argumentu tam, ar ko Latvijas basketbolam kaitētu Pedijas naturalizēšana. Tā ir vienkārši mūsu tumsonība. Kaut kādi mistiski principi bez reāliem argumentiem. Baidāmies no ārzemniekiem kā velns no krusta. Vīriešu izlase tipisks piemērs. Ko līdz Eirolīgas un NBA spēlētāji, ja baidāmies izlasei piesaistīt atbilstoša līmeņa treneri, kādu starp Latvijas treneriem vienkārši nav. Rezultāts - izgāšanās! Pat komandas kapteinis publiski apšauba trenera lēmumus, kas neatstāj ne mazākās šaubas par konkrētā trenera "autoritāti" spēlētāju acīs. Bail paliek pat iedomāties, kas īstenībā reāli turnīra laikā patiesi darījās spēlētāju galvās un kas tā arī netika un droši vien arī netiks nekad pateikts. Nu štrunts par visu, ka trenerim nav ne autoritātes, ne pietiekamas pieredzes darbam ar attiecīga līmeņa spēlētājiem. Galvenais, ka tikai Latvijas speciālists. Tagad, protams, FIBA visur vainīga, ka neielaida mūs pa durvju šķirbu. ... un atkal vesels olimpiskais cikls ir garām. Cik būs Elīnai Dikeulaku gadu nakamajās olimpiskajās spēlēs? Nebūšu rupjš. Skaitli nerakstīšu, bet, piedodiet, visas šitās runas par mūžīgo strādāšanu uz perspektīvu ir tukša salmu kulšana. Viens, divi izgāzti čempionāti kā šis un nav vairs nekādas perspektīvas, bet ir kārtējais Latvijas basketbola veterāns, kas ar izlasi neko pa lielam tā arī nav vinnējis. Jā - skarbi. Varbūt pārāk skarbi, bet kā citādi? Lielā izlase nav sporta skola, kuras uzdevums ir trenēt jaunatni. Te ir jābūt rezultātam. Par kādām lielajām sirdīm mēs runājam, ja mums ir reāli "Šteinbergas gadījums"? Par kādām "lielajām sirdīm"? Cik ilgi mēs muļķosim paši sevi ar šito retoriku?

  +3 [+] [-]

, 2019-07-02 17:34, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Fantastiska tuvredzība! Pēc lēmuma par atteikšanos naturalizēt Pediju šī izlase bija nolemta. Jau pirmā spēle parādīja, ka pretinieks Latvijas izlases spēli pārzina no A līdz Z. Gluži kā spēlē pret Zviedriju mēs pat nevarējām autu normāli izmest. Es jau nemaz nerunāšu par iespējām izmantot garās spēlētājas utt. Gandrīz katrā uzbrukumā strap mūsu divām spēlētājām, kur jābūt piespēlei, bija pretiniece. Kaudze piespēļu pārķertas vai novirzītas. Viss mūsu uzbrukums bija faktiski Elīnas Dikeulaku individuālā meistarība, cik nu viņas ir un cik katrā spēlē pietika spēka. Tā ir spēle ar vienu pilnībā izskautotu saspēles vadītāju bez reālas maiņas iespējām! Rezultāts - izgāšanās! Bet, spriežot pēc šīm intervijām, droši vien viss ir likumsakarīgi. Kamēr mēs nacionālo izlašu līmenī apmierināsimies ar jēdzieniem par "lielu sirdi" un "cīņassparu" uzvaru vietā, neredzēt mums kādu laiku būtiskus panākumus, ar ko es domāju medaļas vai vismaz olimpiskās spēles. Šis gadījums ar Pediju parāda, ka viena daļa vēl joprojām dzīvo kaut kādos pagātnes rēgos, un tas reāli velk zemē visu mūsu basketbola sistēmu. Pat Spānija naturalizē spēlētājas ar visu viņu jaunatnes sistēmu, un basketbola līmenis tur no tā nekrītas. Nacionālajai izlasei ir jātiecas uz maksimālu rezultātu katrā turnīrā, kur tā piedalās, un ir jāizdara viss iespējamais, lai šis rezultāts būtu. Nacionālajai izlasei ir jāvairo basketbola popularitāte, ko nevar izdarīt bez lielām uzvarām un vērā ņemamiem panākumiem.
Pilnībā piekrītu un , ja kurš nesaprot, ja krītas popularitāte , krītas skatītaju skaits un nav ko rīkot Rīgā EČ, pie tam ja vēl jāaizņemas nauda LBS.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 17:35, pirms 3 nedēļām
norcha 172 rakstīja: Saspēlnieki paši no sevis nerodas, tos ir jāsāk trenēt īpaši jau no bērnības.Jā, dotajā brīdī Elīna ir nr.1, un līdzvērtīgas nav, tas pats vīriem, bet daži gadi un būs, Pedija būtu tikai plāksteris, kas uz īsu brīdi VARBŪT palīdzētu, bet viņas attieksme bija redzama jau sagatavošanās posmā - ja iedos trenēšos, neiedos - nu i nevajag ar`.Jāskatās ir tālāk uz priekšu, nevis tikai īstermiņa labumos. Un tam nav nekāda sakara ar pareizo patriotismu, bet gan spēju domāt un rīkoties ilgtermiņā.
Kas liedza skatīties uz priekšu jau pagājušos 10 gadus?

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 17:50, pirms 3 nedēļām
janijs56 rakstīja: Kas liedza skatīties uz priekšu jau pagājušos 10 gadus?
Šis jautājums jāuzdod Voinam ar Šnepu, kā arī citiem basketbola speciālistiem, ne jau man. Bet es varu atbildēt, uzvaras dod iespēju neko nemainīt, it īpaši varas gaiteņos. Senāk teica, pēc manis kaut ūdens plūdi. Ja dotie kadri būtu ieguldījuši savu ''intelektu'' attīstībā, tad augļus plūktu jau citi un Voinam/Šnepam pateiktu labākajā gadījumā pliku paldies.Nepateicīga lieta strādāt uz izaugsmi, urravas saņem citi.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 19:31, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Fantastiska tuvredzība! Pēc lēmuma par atteikšanos naturalizēt Pediju šī izlase bija nolemta. Jau pirmā spēle parādīja, ka pretinieks Latvijas izlases spēli pārzina no A līdz Z. Gluži kā spēlē pret Zviedriju mēs pat nevarējām autu normāli izmest. Es jau nemaz nerunāšu par iespējām izmantot garās spēlētājas utt. Gandrīz katrā uzbrukumā strap mūsu divām spēlētājām, kur jābūt piespēlei, bija pretiniece. Kaudze piespēļu pārķertas vai novirzītas. Viss mūsu uzbrukums bija faktiski Elīnas Dikeulaku individuālā meistarība, cik nu viņas ir un cik katrā spēlē pietika spēka. Tā ir spēle ar vienu pilnībā izskautotu saspēles vadītāju bez reālas maiņas iespējām! Rezultāts - izgāšanās! Bet, spriežot pēc šīm intervijām, droši vien viss ir likumsakarīgi. Kamēr mēs nacionālo izlašu līmenī apmierināsimies ar jēdzieniem par "lielu sirdi" un "cīņassparu" uzvaru vietā, neredzēt mums kādu laiku būtiskus panākumus, ar ko es domāju medaļas vai vismaz olimpiskās spēles. Šis gadījums ar Pediju parāda, ka viena daļa vēl joprojām dzīvo kaut kādos pagātnes rēgos, un tas reāli velk zemē visu mūsu basketbola sistēmu. Pat Spānija naturalizē spēlētājas ar visu viņu jaunatnes sistēmu, un basketbola līmenis tur no tā nekrītas. Nacionālajai izlasei ir jātiecas uz maksimālu rezultātu katrā turnīrā, kur tā piedalās, un ir jāizdara viss iespējamais, lai šis rezultāts būtu. Nacionālajai izlasei ir jāvairo basketbola popularitāte, ko nevar izdarīt bez lielām uzvarām un vērā ņemamiem panākumiem.
Piekrītu par 120%!

     [+] [-]

, 2019-07-03 06:42, pirms 3 nedēļām
Vislielākais limits jums liekas ir uz smadzenēm!😝