Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource613 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource613), Fid:2880, Did:0, useCase: 0

Video: Timma: "Visi pieļāva kļūdas - nākamajās spēlēs tās nedrīkst atkārtoties"

Pēc uzvaras pār Lielbritāniju Eiropas čempionāta grupu turnīra trešajā spēlē komentārus sniedza Latvijas valstsvienības uzbrucēji Jānis Timma, Dāvis Bertāns un galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Vērtējums: +5

     [+] [-]

, 2017-09-04 18:29, pirms gada
Timma > Vince Carter ibio maķ

  +4 [+] [-]

, 2017-09-04 18:32, pirms gada
Gudrs treneris Bagijs....
Un tie visi Di....i kas noielik labak ejat nokaunaties.....
Nevar tik 1 piecinieks valet visas speles no zvana lidz zvanam!!!
Latviesiem laikam nekad nebus labi!!! Zaude Slikti... Uzvar ari slikti.... sezat un piecajaties... 3 speles 2 uzvaras!

  +1 [+] [-]

, 2017-09-04 20:07, pirms gada
nu bagij, tas i piz.... shitaa dir..... statistika nemelo ir taads teiciens. Blaaviens muusu otrs piecinieks ir bijis totaala parodija, kaa var pateikt neiemeta tur dazzus metienus, cik ieprieksheejaas speelees lv bija bench punkti tieshaam atlaist to geniju!!!

  -3 [+] [-]

, 2017-09-04 20:52, pirms gada
Timma par Krieviem - Un skaidrs ka viņiem ir divi tādi izteikti spēlētāji Mozgovs un Šveds. ķip pārējie nav spēlētāji

  -1 [+] [-]

, 2017-09-04 20:52, pirms gada
Trakucis rakstīja: Gudrs treneris Bagijs....
Un tie visi Di....i kas noielik labak ejat nokaunaties.....
Nevar tik 1 piecinieks valet visas speles no zvana lidz zvanam!!!
Latviesiem laikam nekad nebus labi!!! Zaude Slikti... Uzvar ari slikti.... sezat un piecajaties... 3 speles 2 uzvaras!
TUrpini kā letiņš būt bezmugurkaulnieks.UN tāds kas samierinās un saka ka viss ir ok, kad nav ok.

  -1 [+] [-]

, 2017-09-04 21:13, pirms gada
Esi nokļuvis situācijā, kurā nepieciešama nauda, bet aizdevēji nedod dēļ iepriekšējiem parādiem? Pie mums ir risinājums - saņem līdz pat 500 eiro 15 minūšu laikā arī ar nenokārtotām parādsaistībām!

---> nordcredit.ml <---

     [+] [-]

, 2017-09-04 22:58, pirms gada
blitkotajs rakstīja: nu bagij, tas i piz.... shitaa dir..... statistika nemelo ir taads teiciens. Blaaviens muusu otrs piecinieks ir bijis totaala parodija, kaa var pateikt neiemeta tur dazzus metienus, cik ieprieksheejaas speelees lv bija bench punkti tieshaam atlaist to geniju!!!
Melot vai nemelot, bet, diemžēl, treneris tur neko nevar izdarīt. Priecājamies, ka mums ir Bertāni un Porziņģis. 4. ceturtdaļā redzējām, ka spēlētu, ja viņu nebūtu.

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 00:00, pirms gada
FÚNS rakstīja: Esi nokļuvis situācijā, kurā nepieciešama nauda, bet aizdevēji nedod dēļ iepriekšējiem parādiem? Pie mums ir risinājums - saņem līdz pat 500 eiro 15 minūšu laikā arī ar nenokārtotām parādsaistībām!

---> nordcredit.ml <---
tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta), reklāmas - kas ir pilnīgi nesaistītas ar šo rakstu.. kauns... aizvien biežāk riebjas šeit ienākt... kad būs kāds sakarīgs LV sporta portāls padalīšos (tvnet nav slikti raksti, delfos arī, viņiem tik jāpaplašina redzs loks ne tikai uz galvenajāmam ziņām, bet arī uz sportu, un viss aizies), jo šeit reklāmas tāpat ir autļautas, pēc visa spriežot tapēc droši iesakiet jaunas adreses

     [+] [-]

, 2017-09-05 00:36, pirms gada
Art_Is rakstīja: tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta), reklāmas - kas ir pilnīgi nesaistītas ar šo rakstu.. kauns... aizvien biežāk riebjas šeit ienākt... kad būs kāds sakarīgs LV sporta portāls padalīšos (tvnet nav slikti raksti, delfos arī, viņiem tik jāpaplašina redzs loks ne tikai uz galvenajāmam ziņām, bet arī uz sportu, un viss aizies), jo šeit reklāmas tāpat ir autļautas, pēc visa spriežot tapēc droši iesakiet jaunas adreses
fakts

     [+] [-]

, 2017-09-05 07:16, pirms gada
Art_Is rakstīja: tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta)
tas ir paša SC ģenerēts komentārs ar reklāmu

Tev jābūt autorizētam,