Video: Timma: "Visi pieļāva kļūdas - nākamajās spēlēs tās nedrīkst atkārtoties"

97:92

Latvija - Lielbritānija

Pēc uzvaras pār Lielbritāniju Eiropas čempionāta grupu turnīra trešajā spēlē komentārus sniedza Latvijas valstsvienības uzbrucēji Jānis Timma, Dāvis Bertāns un galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Vērtējums: +5

     [+] [-]

, 2017-09-04 18:29, pirms 3 mēnešiem
Timma > Vince Carter ibio maķ

  +4 [+] [-]

, 2017-09-04 18:32, pirms 3 mēnešiem
Gudrs treneris Bagijs....
Un tie visi Di....i kas noielik labak ejat nokaunaties.....
Nevar tik 1 piecinieks valet visas speles no zvana lidz zvanam!!!
Latviesiem laikam nekad nebus labi!!! Zaude Slikti... Uzvar ari slikti.... sezat un piecajaties... 3 speles 2 uzvaras!

  +1 [+] [-]

, 2017-09-04 20:07, pirms 3 mēnešiem
nu bagij, tas i piz.... shitaa dir..... statistika nemelo ir taads teiciens. Blaaviens muusu otrs piecinieks ir bijis totaala parodija, kaa var pateikt neiemeta tur dazzus metienus, cik ieprieksheejaas speelees lv bija bench punkti tieshaam atlaist to geniju!!!

  -3 [+] [-]

, 2017-09-04 20:52, pirms 3 mēnešiem
Timma par Krieviem - Un skaidrs ka viņiem ir divi tādi izteikti spēlētāji Mozgovs un Šveds. ķip pārējie nav spēlētāji

  -1 [+] [-]

, 2017-09-04 20:52, pirms 3 mēnešiem
Trakucis rakstīja: Gudrs treneris Bagijs....
Un tie visi Di....i kas noielik labak ejat nokaunaties.....
Nevar tik 1 piecinieks valet visas speles no zvana lidz zvanam!!!
Latviesiem laikam nekad nebus labi!!! Zaude Slikti... Uzvar ari slikti.... sezat un piecajaties... 3 speles 2 uzvaras!
TUrpini kā letiņš būt bezmugurkaulnieks.UN tāds kas samierinās un saka ka viss ir ok, kad nav ok.

  -1 [+] [-]

, 2017-09-04 21:13, pirms 3 mēnešiem
Esi nokļuvis situācijā, kurā nepieciešama nauda, bet aizdevēji nedod dēļ iepriekšējiem parādiem? Pie mums ir risinājums - saņem līdz pat 500 eiro 15 minūšu laikā arī ar nenokārtotām parādsaistībām!

---> nordcredit.ml <---

     [+] [-]

, 2017-09-04 22:58, pirms 3 mēnešiem
blitkotajs rakstīja: nu bagij, tas i piz.... shitaa dir..... statistika nemelo ir taads teiciens. Blaaviens muusu otrs piecinieks ir bijis totaala parodija, kaa var pateikt neiemeta tur dazzus metienus, cik ieprieksheejaas speelees lv bija bench punkti tieshaam atlaist to geniju!!!
Melot vai nemelot, bet, diemžēl, treneris tur neko nevar izdarīt. Priecājamies, ka mums ir Bertāni un Porziņģis. 4. ceturtdaļā redzējām, ka spēlētu, ja viņu nebūtu.

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 00:00, pirms 3 mēnešiem
FÚNS rakstīja: Esi nokļuvis situācijā, kurā nepieciešama nauda, bet aizdevēji nedod dēļ iepriekšējiem parādiem? Pie mums ir risinājums - saņem līdz pat 500 eiro 15 minūšu laikā arī ar nenokārtotām parādsaistībām!

---> nordcredit.ml <---
tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta), reklāmas - kas ir pilnīgi nesaistītas ar šo rakstu.. kauns... aizvien biežāk riebjas šeit ienākt... kad būs kāds sakarīgs LV sporta portāls padalīšos (tvnet nav slikti raksti, delfos arī, viņiem tik jāpaplašina redzs loks ne tikai uz galvenajāmam ziņām, bet arī uz sportu, un viss aizies), jo šeit reklāmas tāpat ir autļautas, pēc visa spriežot tapēc droši iesakiet jaunas adreses

     [+] [-]

, 2017-09-05 00:36, pirms 3 mēnešiem
Art_Is rakstīja: tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta), reklāmas - kas ir pilnīgi nesaistītas ar šo rakstu.. kauns... aizvien biežāk riebjas šeit ienākt... kad būs kāds sakarīgs LV sporta portāls padalīšos (tvnet nav slikti raksti, delfos arī, viņiem tik jāpaplašina redzs loks ne tikai uz galvenajāmam ziņām, bet arī uz sportu, un viss aizies), jo šeit reklāmas tāpat ir autļautas, pēc visa spriežot tapēc droši iesakiet jaunas adreses
fakts

     [+] [-]

, 2017-09-05 07:16, pirms 3 mēnešiem
Art_Is rakstīja: tagad skaidrs, SC pat neseko līdz reklāmām (ja nu vienīgi šīs reklāmas viņus lobē un izliekas neredzami kas notiek, pie katra raksta)
tas ir paša SC ģenerēts komentārs ar reklāmu

Tev jābūt autorizētam,