Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Eirokausi, notikumu kalendārs, 16.12.2019 — 22.12.2019

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Otrdiena, 17. decembris

Turnīra tabula FIBA Čempionu līga 19/20, C grupa Nizhny Novgorod — Brose Bamberg 18:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Zenit — Maccabi 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, B grupa Tofas Bursa — Lokomotiv Kuban 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula FIBA Čempionu līga 19/20, C grupa Gaziantep — ERA Nymburk 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, A grupa Promitheas Patras — Morabanc Andorra 19:30

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, A grupa AS Monaco — Granarolo Bologna 19:45

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Žalgiris — Anadolu Efes 20:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Panathinaikos — Fenerbahce 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Real Madrid — AX Armani Exchange Milan 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula FIBA Čempionu līga 19/20, C grupa Iberostar Tenerife — Mornar Bar 21:30

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, D grupa Dolomiti Energia — Unicaja 21:45

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 FC Barcelona — LDLC Asvel 22:00

1 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Valencia — Kirolbet Baskonia 22:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, C grupa Germani Brescia — Nanterre 92 22:00

0 0 0 0

Trešdiena, 18. decembris

Turnīra tabula EuroLeague Women 2020, A grupa UGMK — Castors Braine 16:00

1 0 0 0

Turnīra tabula EuroLeague Women 2020, A grupa Nadezhda Orenburg — Čukurova 16:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, C grupa UNICS — Darussafaka 18:30

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 CSKA — Crvena Zvezda 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, D grupa Galatasaray — Asseco Prokom Gdynia 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula FIBA Čempionu līga 19/20, C grupa VEF Rīga — Peristeri 19:00

1 0 0 0

Turnīra tabula FIBA EK 19/20, K grupa BK Ventspils — Landstede Hammers Zwolle 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula FIBA EK 19/20, K grupa Kyiv Basket — Egis Kormend 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, A grupa Maccabi Rishon Lezion — Ratiopharm Ulm 19:30

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, C grupa Olimpija Ljubljana — Joventut Badalona 19:30

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroLeague Women 2020, A grupa USK Praha — TTT Rīga 20:00

2 1 0 0

Turnīra tabula EuroLeague Women 2020, A grupa Bourges Basket — Reyer Venezia 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Olympiacos — Khimki 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Alba Berlin — FC Bayern Munich 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, B grupa Umana Reyer — Rytas Vilnius 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, B grupa Partizan — Limoges CSP 21:30

0 0 0 0

Turnīra tabula EuroCup 19/20, D grupa EWE Baskets — Buducnost 21:45

0 0 0 0

Ceturtdiena, 19. decembris

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Fenerbahce — Zenit 19:45

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Maccabi — Panathinaikos 21:05

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 AX Armani Exchange Milan — Valencia 21:45

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Kirolbet Baskonia — Real Madrid 22:00

0 0 0 0

Piektdiena, 20. decembris

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Khimki — Žalgiris 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Anadolu Efes — CSKA 19:30

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 Crvena Zvezda — Olympiacos 20:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 FC Bayern Munich — FC Barcelona 21:30

0 0 0 0

Turnīra tabula Euroleague 19/20 LDLC Asvel — Alba Berlin 21:45

0 0 0 0