Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Tonijs Pārkers par Lomaža pārstāvētās ASVEL galveno treneri ieceļ savu brāli

Rolands Eliņš

Tonijs Pārkers par Lomaža pārstāvētās ASVEL galveno treneri ieceļ savu brāli
Tīdžejs Pārkers un bijušais ASVEL treneris Zvezdans Mitrovičs. Foto: imago images/PanoramiC/Scanpix

Par Francijas basketbola komandas „ASVEL Basket” galveno treneri nozīmēts Tīdžejs Pārkers, kluba prezidenta Tonija Pārkera brālis. Sadarbība ar viņu šajā amatā noslēgta uz trim gadiem.

Tīdžejs Pārkers ASVEL vienībā strādā jau vairākus gadus, ilgstoši darbojoties kā trenera asistents. Viņš šos pienākumus pildīja arī iepriekšējā sezonā, turklāt kluba paziņojumā uzsvērts, ka viņš jau iepriekš uzņēmies komandas vadību iepriekšējā galvenā trenera Zvezdana Mitroviča prombūtnes laikā.

Tīdžejs Pārkers ir kluba prezidenta un īpašnieka Tonija Pārkera jaunākais brālis. Tonijs Pārkers par pārmaiņām klubām bija publiski informējis jau pirms pāris dienām, norādot, ka Tīdžejs ir gatavs jaunajiem pienākumiem: „Manuprāt, šeit nav nekāda pārsteiguma. Jau iepriekš teicu, ka viņš sasniegs šo līmeni, mēs viņu gatavojām tieši šai pozīcijai. Ticu savam instinktam un ticu, ka Tīdžejs ir gatavs šim darbam.”

ASVEL šosezon Francijas čempionātā tā pārtraukšanas brīdī ieņēma trešo vietu, taču vēlāk sezona tika atcelta bez čempionu noskaidrošanas, attiecīgi ASVEL joprojām ir Francijas čempiones godā. Tā nākamsezon spēlēs Eirolīgā.

Līgums uz nākamo sezonu ar ASVEL ir arī latviešu basketbolistam Rihardam Lomažam, kurš klubam pievienojās iepriekšējā vasarā.

Izmantotie resursi:
https://ldlcasvel.com/ldlc-asvel-pr...