Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Obradovičs pēc vairāku dienu sarunām piekrīt palikt "Fenerbahce"

Andrejs Siliņš

Obradovičs pēc vairāku dienu sarunām piekrīt  palikt "Fenerbahce"
Ilggadējais "Fenerbahce" treneris Žeļko Obradovičs. Foto: imago / Scanpix

Turcijas mediji ziņo, ka pazīstamā basketbola kluba Stambulas "Fenerbahce" vadība pēc vairāku dienu sarunām vienojusies par jauna līguma slēgšanu ar galveno treneri Žeļko Obradoviču.

Aizvadītajā sezonā "Fenerbahce" klubā radās nopietnas finansiāla rakstura problēmas, kas atsaucās arī uz sniegumu laukumā. Obradoviča vīriem, kas iepriekšējās sezonās bija stabila favorīte cīņā par Eirolīgas titulu, šosezon rādīja nestabilu spēli un izcīnīja 13 uzvaras 28 spēlēs, ar ko sezonas pārtraukšanas brīdī pietika astotajai pozīcijai turnīra tabulā.

Obradovičs sāka darbu "Fenerbahce" klubā 2013. gadā un palīdzēja tam sasniegt vēl nebijušus augstumus. 2017. gadā pirmo reizi vēsturē "Fenerbahce" triumfēja Eirolīgā, bet "Final Four" turnīros Obradoviča vadībā spēlējusi vienīgās piecas reizes kluba vēsturē.

Sarunas starp Obradoviču un kluba vadību risinājās vairākas dienas pēc kārtas Stambulā, bet šodien treneris devies mājup uz Serbiju. Sagaidāms, ka oficiāli līgums tiks parakstīts tuvāko dienu laikā. Ja pēdējās sezonās "Fenerbahce" bija viens no bagātākajiem Eiropas klubiem, sagaidāms, ka jaunajā sezonā kluba budžets būtiski samazināsies.

60 gadus vecais Obradovičs trenera karjeras laikā deviņas reizes triumfējis Eirolīgā un trīsreiz nosaukts par Eirolīgas sezonas labāko treneri.