Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Video: FIBA un ULEB karš: Kalniņš vieglu risinājumu neparedz

Andris Liepa
Andris Liepa
Andrejs Siliņš uz sarunu par basketbola aktualitātēm aicināja bijušo Rīgas ASK ģenerālmenedžeri Ģirtu Kalniņu - šoreiz par FIBA un ULEB ķildošanos un cīņu par ietekmi Eiropas basketbolā.
Vērtējums: +3

     [+] [-]

, 2016-04-14 13:17, pirms 3 gadiem
Ko nevar? Bija tak laiks kad EČ kvalifikācija notika tieši sezonas laikā - tas bija ilgu laiku un arī Eirolīga taisīja savus brīvos logus priekš izlasēm!

Šķiet tie brīvie logi bija novembrī un februārī un kvalifikācija gāja šķiet 2 gadus!

Un vislabākais bija tas ka spēlētājiem vasaras bija brīvas, bija atpūtušies un arī ar saviem klubiem kopā labi sagatavojās sezonai!

Tagad notiek kkāds sviests, piemēram Latvijas izlasei nav līdz šim bijusi neviena brīva vasara kopš EČ kvalifikācijas turnīrs ir pārcelts uz vasaras beigām!

Vēsture ir pierādījusi ka viss ir iespējams!

  +1 [+] [-]

, 2016-04-14 13:38, pirms 3 gadiem
Un ja atceramies kāda bija piekrišana izlasei tai laikā, vecajā sporta pilī nebija vieta kur ābolam nokrist, biļetes bija uz izķeršanu neskatoties vai kas tur pretim nāca!

šeit ir video, no vecajiem labajiem laikiem kad kvalifikācija bija sezonas laikā, video sākums no 07:00:

https://www.youtube.com/watch?v=7xX...

     [+] [-]

, 2016-04-16 08:42, pirms 3 gadiem
sandis444444 rakstīja: Un ja atceramies kāda bija piekrišana izlasei tai laikā, vecajā sporta pilī nebija vieta kur ābolam nokrist, biļetes bija uz izķeršanu neskatoties vai kas tur pretim nāca!

šeit ir video, no vecajiem labajiem laikiem kad kvalifikācija bija sezonas laikā, video sākums no 07:00:

https://www.youtube.com/watch?v=7xXWzIEzvTo
Jā, tā bija IZLASE! Alleluja - slava Dievam!