Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Viljamss: "Štālberga starta pieciniekam, iespējams, ir 100 gadu pieredze"

Viljamss: "Štālberga starta pieciniekam, iespējams, ir 100 gadu pieredze"

Artūrs Štālbergs un "Lietkabelis": uzvara pār Izraēlas čempioniem "Hapoel Jerusalem"
Foto: Lietkabelis

86:72

Lietkabelis - Hapoel Bank Jerusalem

81:86

Hapoel Bank Jerusalem - Buducnost

93:57

FC Bayern Munich - Lietkabelis

"Sezonas sākumā niansēm ir izšķiroša nozīme, bet mēs netrāpījām daudz metienu no groza apakšas un nebijām pietiekami stipri," piedzīvojot neveiksmi Eirokausa basketbola spēlē Panevēžā, teica Izraēlas čempionvienības "Hapoel Jerusalem" galvenais treneris Fotis Kacikaris.

Artūrs Štālbergs, "Lietkabelis" galvenais treneris

“Mūsu mērķis bija spēlēt agresīvi, lai izmantotu Jeruzalemes šauro rotāciju. Mums ir daudz līdzvērtīgu maiņu, tādēļ centāmies izdarīt spiedienu visas 40 minūtes. Puslaika pārtraukumā ieteicu puišiem būt pacietīgiem un turpināt spēlēt agresīvi, lai pretinieki nogurtu.

Galu galā, uz dažām minūtēm, redzējām, ka Jeruzaleme pagura un mēs panācām savu. Tāds bija mūsu nodoms – pacietīgi gaidījām un uzvarējām. Ir ļoti svarīgi sākt piedalīšanos katrā turnīrā ar uzvaru. Mēs pie tās tikām un ceru, ka tā mums dos lielu pārliecību nākamajās spēlēs.”

Fotis Kacikaris, "Hapoel" galvenais treneris

“Mums neizdevās ideāls starts. “Lietkabelis” ir labākā spēļu formā, jo aizvadījis vairāk spēļu nekā mēs. Viņi izmantoja mūsu kļūdas. Sezonas sākumā niansēm ir izšķiroša nozīme, bet mēs netrāpījām daudz metienu no groza apakšas un nebijām pietiekami stipri.

Puslaikā aicināju spēlētājus spēlēt fiziskāk, taču nebijām pietiekami gudri. Spēlētāju reakcija bija kļūdaina. Nokļuvām iedzinēju lomā, neizpildījām spēles plānu. Kā jau teicu, “Lietkabelis” ir labākā formā, bet mums bija tikai otrā oficiālā spēle sezonā. Varam daudz mācīties un iet uz priekšu.”

Lorenco Viljamss, "Lietkabelis" spēlētājs

“Godīgi sakot, nedomāju, ka otrajā puslaikā veicām būtiskas izmaiņas taktikā. Smēlāmies enerģijas rezerves, kļuvām agresīvāki. Un mums ir dziļš sastāvs. Mums ir 12 puiši, kuri var spēlēt, iespējami dažnedažādi sastāva varianti. Jebkurš var sākt vai nākt no soliņa, tam nav nozīmes.

Zinājām, ka pretinieku novārdzināšana ir laika jautājums un, par laimi, otrajā puslaikā tā arī notika. Kērtiss Džerels ir ļoti, ļoti labs spēlētājs. Ostins Dejs, Daisons... Varu saukt visu dienu. Viņiem ir ļoti talantīgs sastāvs. Mums svarīgākais bija turpināt izdarīt spiedienu, piespiest cīnīties par katru gūtu grozu. Domāju, ka mums tas izdevās.

Katrai komandai ir ļoti svarīgi izcīnīt uzvaras sezonas sākumā. Tā ir nepārtraukta mācīšanās pieredze. Neesam vēl zaudējuši. Dažreiz no zaudējumiem var mācīties, taču, ņemot vērā visu pieredzējušo puišu klātbūtni komandā... Iespējams, mūsu starta pieciniekā ir 100 gadi pieredzes. Domāju, ka mums tā noderēs pat, ja vēl neesam zaudējuši.”

Izmantotie resursi:
Lietkabelis Panevezys vs. Hapoel Bank Yahav...!quotes

Tev jābūt autorizētam,