Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Lietuvas kausa tālmetienu konkursā piedalīsies arī Lamelo Bols

Lietuvas kausa tālmetienu konkursā piedalīsies arī Lamelo Bols
Lamelo Bols
Foto: BC Vytautas

Lietuvas Basketbola līga (LKL) paziņojusi nākammēnes gaidāmā tālmetienu konkursa dalībnieku sastāvu, un tajā kā līgas jaunākais spēlētājs iekļauts arī Lamelo Bols, kurš pagaidām nav aizvadījis nevienu oficiālu spēli „Vytautas” sastāvā.

Lietuvā jau trešo gadu pēc kārtas nenorisināsies Zvaigžņu spēle, bet tā vietā tiek izspēlēta Mindauga kausa izcīņa. Finālspēles paredzētas 17. un 18. februārī, un šajā nedēļas nogalē plānoti arī ierastie Zvaigžņu spēles konkursi – „slam dunk” un tālmetienu konkurss.

Tālmetienu konkursā piedalīsies 12 dalībnieki. Katrai LKL komandai bija iespēja izvirzīt vienu dalībnieku, kamēr „wild card” saņēms Džerijs Džonsons no „Neptūnas” un Lamelo Bols no „Vytautas”. Līgas vadība īpašo uzaicinājumu piešķiršanu pamatojusi, norādot, ka Džonsons ielūgts tādēļ, ka šosezon ir līgas precīzākais tālmetienu izpildītājs, bet 16 gadus vecais Bols uzaicinājumu saņēmis, jo ir jaunākais līgas spēlētājs.

„Šis konkurss būs ļoti svarīga visa pasākuma daļa,” līgas paziņojumā citēts tās prezidents Remigijs Milašis. „Mēs izvērtējām pēdējo nedēļu situāciju un sapratām, ko vēlas līdzjutēji. Tādēļ mēs esam pieņēmuši lēmumu vienu īpašo uzaicinājumu piešķirt vienam no Bolu brāļiem. Kas zina, varbūt pēc pāris gadiem mēs varēsim atskatīties uz šo brīdi un būt lepni, ka mūsu tālmetienu konkursā piedalījās topošā NBA zvaigzne.”

Liandželo un Lamelo Boli pagaidām „Vytautas” sastāvā aizvadījuši tikai vienu spēli, to pašu neoficiālu maču „Big Baller Brand Challange” ietvaros pret Kauņas „Žalgira” otro komandu. „Vytautas” šīs pārbaudes maču sērijas dēļ atteikusies no dalības Baltijas Basketbola līgā, bet Lietuvas līgā Boli vēl nav piedalījušies.

Lietuvas tālmetienu konkursa dalībnieki

Spēlētājskomanda
Stepons BabrausksPieno Žvaigždes
Lamelo BolsVytautas
Laurins BeļausksNeptūnas
Sims ButerlevičsJuventus
Džerijs DžonsonsNeptūnas
Ads JuskevičsLietkabelis
Valērijs LihodejsNevežis
Mindaugs LukauskisLietuvos Rytas
Ģedimins NavicksDzūkija
Edvins SeskusVytautas
Pauļus ValinsksŽalgiris
Nils ZeisloftsŠiauliai

Izmantotie resursi:
Three-point contest participants announced;...

  +3 [+] [-]

, 2018-01-11 20:49, pirms gada
Māk lietuvieši šo iespēju izmantot. Tāpēc jau štālbergu izmeta, galva nestrādā čalim, dzīvē nauda nosaka visu.

     [+] [-]

, 2018-01-11 20:53, pirms gada
varenais_eksperts rakstīja: Māk lietuvieši šo iespēju izmantot. Tāpēc jau štālbergu izmeta, galva nestrādā čalim, dzīvē nauda nosaka visu.
āmen!

  +4 [+] [-]

, 2018-01-11 20:56, pirms gada
Nu Lietuvai noteikti nāks TV reitingi klāt un , gan jau arī nauda . Nezin kuram Latvijas klubam bija iespēja ņemt Bolus , bet varēja . Var teikt visu par viņiem , bet LBL un tas klubs noteikti iegūtu kaut ko no tā , ka ap brāļiem Boliem tāda ažiotāža .

  +7 [+] [-]

, 2018-01-11 21:00, pirms gada
Jocīgi, ka Ausējs nav 3p konkursā. Gan procents labāks par Babrausku (39,6% pret 36,5%), gan arī skaitliski krietni vairāk izmet (vidēji 3,2 no 8,0 pret 1,6 no 4,4). Jā, Džonsonam no Neptunas ir 50%, bet diezgan mazs metienu skaits (vidēji 1,4 no 2,9).

Iespējams, ka arī mūsējiem vajadzētu sarīkot šādu kausa izcīņu, nevis zvaigžņu spēli. 3. un 4. komandai tā būtu laba iespēja iegūt vismaz kausu, jo LBL finālā diez vai, piemēram, Ogre vai Jūrmala spēs uzvarēt VEFu vai Ventspili, bet vienā mačā viss ir iespējams.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 21:40, pirms gada
Es gan nesaprotu to ažiotāžu.Kaut kādi jeņķu āksti, domāju mūsu laikos uz tādu lētumu tauta vairs nevedās.

     [+] [-]

, 2018-01-11 22:00, pirms gada
tie mati tam banānam jau kapitāli.... ar baltijas utīm nav bijusi vēl darīšana

     [+] [-]

, 2018-01-11 22:15, pirms gada
markkomartins rakstīja: tie mati tam banānam jau kapitāli.... ar baltijas utīm nav bijusi vēl darīšana
Esi urlu stila frizūru piekritējs? Tad sēdi un attīsties!

  +3 [+] [-]

, 2018-01-11 22:27, pirms gada
Alpaville rakstīja: Es gan nesaprotu to ažiotāžu.Kaut kādi jeņķu āksti, domāju mūsu laikos uz tādu lētumu tauta vairs nevedās.
Nav nekas lēts, diezgan labi viņi, tā teikt, izbazūnēti ar tēva palīdzību un patlaban labs mārketings ar viņiem ir...mēļo jau, ka klubā kasē 100k ir ieripojuši, no viņu pievienošanās brīža. Teiktu, ka neslikta nauda...Mūsdienās tieši ažiotāžu vajag, lai dabūtu naudu un cilvēku

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 22:32, pirms gada
LŪK! Kausa izcīņa, nevis kaut kāda apvienotā zvaigžņu spēle ar igauņiem.
Kaut vai Lat-Est kauss būtu labāks par “zvaigžņu spēli”, kur katra ceturdaļa tiek spēlēta ik pēc pusstundas!

     [+] [-]

, 2018-01-11 23:06, pirms gada
schatz rakstīja: LŪK! Kausa izcīņa, nevis kaut kāda apvienotā zvaigžņu spēle ar igauņiem.
Kaut vai Lat-Est kauss būtu labāks par “zvaigžņu spēli”, kur katra ceturdaļa tiek spēlēta ik pēc pusstundas!
Šneps tak negrib...tak bija arī no klubu puses, pirms pāris sezonām, ka jāmaina tā lieta

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 23:09, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Šneps tak negrib...tak bija arī no klubu puses, pirms pāris sezonām, ka jāmaina tā lieta
Šosezon būtu interesanta arī klasiskā kausa izcīņa, kad piedalīties varētu visu līgu komandas. Nešaubos, ka LBL2 vadošās komandas izrādītu nopietnu pretestību un pat apspēlētu dažas no LBL 5.-9. vietas vienībām.

     [+] [-]

, 2018-01-11 23:20, pirms gada
Damokla zobens rakstīja: Šosezon būtu interesanta arī klasiskā kausa izcīņa, kad piedalīties varētu visu līgu komandas. Nešaubos, ka LBL2 vadošās komandas izrādītu nopietnu pretestību un pat apspēlētu dažas no LBL 5.-9. vietas vienībām.
Visticamāk...tak varēja, tādu kā sagatavošanās turnīru pirms sezonas uztaisīt, kur noteiktu divu vietu īpašniekus, kas izspēlētu pusfinālu ar, iepriekšējās sezonas,pirmo divu vietu īpašniecēm

  -1 [+] [-]

, 2018-01-11 23:46, pirms gada
4567 rakstīja: Nu Lietuvai noteikti nāks TV reitingi klāt un , gan jau arī nauda . Nezin kuram Latvijas klubam bija iespēja ņemt Bolus , bet varēja . Var teikt visu par viņiem , bet LBL un tas klubs noteikti iegūtu kaut ko no tā , ka ap brāļiem Boliem tāda ažiotāža .
Ļoti šaurs skatījums. Šobrīd Vytautas varbūt pārdot pa kādu simtu minerālūdens pudeļu vairāk, kā līdz šim un kāds amerikānis noteikti ir ieguglējis, kur atrodas Prienas, bet tas arī pa lielam viss. Nekādu citu ieguvumu nav, pat pārdoto biļešu skaits pieņemu, ka ir nevis kāpis, bet gan krities, jo klubs ir atteicies no spēlēm profesionālajā līmenī.
Ilgtermiņā tas viss nāks atpakaļ kā milzīgi zaudējumi klubam (sačakarēts mikroklimats komandā, kā arī nojaukts spēļu ritms) un Lietuvas basketbolam (ar brīvu roku uzmesta leišu pašu izveidotā BBL).
Nepaies ielgs laiks, kad Boli būs prom (pieņemu, ka ilgākais tie ir 2-3 mēneši), dosies laimi meklēt kaut kur uz Ķīnu, atstājot klubu izdemolētu. Rezultātā leiši paliks ar piesmietas ielas meitas sajūtu.
Ja vari oponēt norādot īstus ieguvumus, labprāt uzklausīšu. Spēļu video tiešraižu Facebook skatījumu skaits, vai pilsētas un kluba "atpazīstamība" Amerikā, nav nopietni argumenti, tas klubam neies ne centa.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-01-12 12:08, pirms gada
playthegame rakstīja: Ļoti šaurs skatījums. Šobrīd Vytautas varbūt pārdot pa kādu simtu minerālūdens pudeļu vairāk, kā līdz šim un kāds amerikānis noteikti ir ieguglējis, kur atrodas Prienas, bet tas arī pa lielam viss. Nekādu citu ieguvumu nav, pat pārdoto biļešu skaits pieņemu, ka ir nevis kāpis, bet gan krities, jo klubs ir atteicies no spēlēm profesionālajā līmenī.
Ilgtermiņā tas viss nāks atpakaļ kā milzīgi zaudējumi klubam (sačakarēts mikroklimats komandā, kā arī nojaukts spēļu ritms) un Lietuvas basketbolam (ar brīvu roku uzmesta leišu pašu izveidotā BBL).
Nepaies ielgs laiks, kad Boli būs prom (pieņemu, ka ilgākais tie ir 2-3 mēneši), dosies laimi meklēt kaut kur uz Ķīnu, atstājot klubu izdemolētu. Rezultātā leiši paliks ar piesmietas ielas meitas sajūtu.
Ja vari oponēt norādot īstus ieguvumus, labprāt uzklausīšu. Spēļu video tiešraižu Facebook skatījumu skaits, vai pilsētas un kluba "atpazīstamība" Amerikā, nav nopietni argumenti, tas klubam neies ne centa.
leiši jau tagad spekulē, ka papildus iegūtie atbalstītāji ir ļāvuši kluba kasē ieripot ap 100k euro...Ja viss šis Boliem izdosies un viņi izsitīsies, tad tie, kuri nevēlēsies koledžā spēlēt, nāks uz eiropu, kas savukārt pacels mazo klubu basketbolu...Tā kā klubs bija uz bankrota sliekšņa un vairs nav, tad jāsecina, ka tā lieta izdodas

     [+] [-]

, 2018-01-12 12:50, pirms gada
Protams, pastāv risks, ka playthegame izrādīsies taisnība; to var veicināt neprasmīga lietuviešu darbība (ar Boliem ir jāstrādā, viņiem ir jāpūš starp rozā vaigiem pūdercukuru, jo Lavars Bols ir mārketinga ģēnijs, viņš ir kā Bils Geitss pārcēlies uz dzīvi jūsu ciema bibliotēkas datorklasē. Liels risks un milzīga iespēja). Un dzelzi ir jākaļ ātri, varbūt jāsameklē nauda un tiešām labi basketbolisti, kas gribētu pagozēties brāļu Bolu slavas saulītē un paliktu ilgāk par brāļiem. Tāds plāns ir grūti realizējams, bet pasaules sportā nav neredzēts scenārijs: klubā ierodas nenoturams ģēnijs, viņam apkārt veikli izveido labu komandu, ģēnijs aizbrauc, labā komanda paliek, klubs paceļas

     [+] [-]

, 2018-01-12 15:10, pirms gada
Real Rebel rakstīja: leiši jau tagad spekulē, ka papildus iegūtie atbalstītāji ir ļāvuši kluba kasē ieripot ap 100k euro...Ja viss šis Boliem izdosies un viņi izsitīsies, tad tie, kuri nevēlēsies koledžā spēlēt, nāks uz eiropu, kas savukārt pacels mazo klubu basketbolu...Tā kā klubs bija uz bankrota sliekšņa un vairs nav, tad jāsecina, ka tā lieta izdodas
Ja nu vienīgi šādā formātā, klubs no Bolu ģimenes atbalstītājiem ir saņēmis naudu.
Taču vienalga palieku pie tā, ka pēc dažiem mēnešiem džeki aizlaidīsies (izrādīsies negatavi veču basketbolam) un Vytautas, kā arī viss Lietuvas basketbols kopumā paliks zaudētājos. Sekas šim pasākumam būs jūtamas, pat ja kontā ir ieripināti 100tk.
Kas attiecas uz jauno talantu nākšanu uz Eiropu, tad nekas neparasts tas nebūtu, NHL jau ir pieredze ar Metjūzu, kas pirms drafta izvēlējās gadu aizvadīt NLA, nevis junioru līgā.
Taču atšķirība starp NBA un Eiropas basketbolu noteikti ir daudz lielāka, kā starp NHL un NLA. Tieši spēles ziņā.

     [+] [-]

, 2018-01-12 15:52, pirms gada
M rakstīja: Protams, pastāv risks, ka playthegame izrādīsies taisnība; to var veicināt neprasmīga lietuviešu darbība (ar Boliem ir jāstrādā, viņiem ir jāpūš starp rozā vaigiem pūdercukuru, jo Lavars Bols ir mārketinga ģēnijs, viņš ir kā Bils Geitss pārcēlies uz dzīvi jūsu ciema bibliotēkas datorklasē. Liels risks un milzīga iespēja). Un dzelzi ir jākaļ ātri, varbūt jāsameklē nauda un tiešām labi basketbolisti, kas gribētu pagozēties brāļu Bolu slavas saulītē un paliktu ilgāk par brāļiem. Tāds plāns ir grūti realizējams, bet pasaules sportā nav neredzēts scenārijs: klubā ierodas nenoturams ģēnijs, viņam apkārt veikli izveido labu komandu, ģēnijs aizbrauc, labā komanda paliek, klubs paceļas
Viss iespējams, jaunāko Bolu jau Žalgiris ir esot it kā uz jauniešu eirolīgu noskatījis, būtu interesanti paskatīties, ko viņš varētu uz mūsu jauno fona izdarīt

     [+] [-]

, 2018-01-12 18:24, pirms gada
Tikai prieks par Bolu.

     [+] [-]

, 2018-01-12 18:25, pirms gada
markkomartins rakstīja: tie mati tam banānam jau kapitāli.... ar baltijas utīm nav bijusi vēl darīšana
Mati ļoti skaisti.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-01-13 13:11, pirms gada
Redzēs, ko Vitautas uzvarēs, ko nē?