Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Bardzoks: "Mēģināju iegūt Strēlnieku, kad viņš spēlēja Bambergā"

Bardzoks: "Mēģināju iegūt Strēlnieku, kad viņš spēlēja Bambergā"

Jānis Gailītis
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

VTB līga 2018

"Pirms sezonas situācija strauji mainījās. Mums ir problēmas ar sastāvu, savainojumiem un saspēles vadītājiem, tādēļ bijam spiesti iespēlēt Antveinu Skotu pirmā numura pozīcijā," pēc zaudējuma Eirolīgas klubam “Khimki” atklātu valodu runāja basketbola kluba VEF galvenais treneris Jānis Gailītis.

Jorgs Bardzoks, "Khimki" galvenais treneris

“Esam apmierināti ar iznākumu. Pirms spēles iedevām spēlētājiem informāciju, ka VEF ir daudz talanta uzbrukumā, īpaši cīņā par atlēkušajām bumbām pie pretinieku groza. Pirmajā puslaikā bažas piepildījās – VEF izcīnīja 10 bumbas uzbrukumā, tiekot pie otrajām iespējām.

Pārtraukumā ģērbtuvē runājām, ka jābūt citai attieksmei. Tas nostrādāja – otrajā puslaikā spēlētāji laukumā cīnījās ar pavisam citu atdevi. Nevarētu teikt, ka spēle kalpoja par sagatavošanos Eirolīgai – Valensija ir citādāka komanda nekā VEF. Malkolms Tomass ar mums aizvadījis tikai divus treniņus, vēl nezina noteikumus, bija svarīgi ļaut viņam iespēlēties.

Kad strādāju Barselonā, mēģināju pie sevis dabūt Jāni Strēlnieku, taču viņam tolaik bija spēkā līgums ar Bambergas klubu “Brose”. Vienošanās termiņš beidzās 2017. gada vasarā, tomēr, kad atnācu uz Himkiem, uzzināju, ka Strēlnieks jau parakstījis līgumu ar “Olympiacos”.”

Mareks Mejeris, VEF spēlētājs

“Pirmajā puslaikā nospēlējām labi, taču pēc pārtraukuma pazaudējām savu spēli. Trīs četrās minūtēs viss pajuka, tomēr rezultāts bija trakāks nekā spēles gaita. Antveinam Skotam vēl daudz jāmācās, lai kļūtu par saspēles vadītāju – visi zinām, ka viņa stiprā puse ir punktu gūšana.”

Jānis Gailītis, VEF galvenais treneris

“Atvainojos skatītājiem. Spēlējām bezzobaini, bez enerģijas, attieksmes, disciplīnas. Īpaši otrajā puslaikā, lai gan pretiniekos bija Eirolīgas komanda. Notikušais daļēji ir trenera vaina, lai gan joprojām brīnos par dažu spēlētāju (nepamatoto) ambīciju līmeni.

Mums ir problēmas ar sastāvu, savainojumiem un saspēles vadītājiem. Pirms sezonas situācija strauji un neprognozējami mainījās – sastāvs jau bija nokomplektēts, taču Jānis Blūms pārcēlās uz Saragosu un sekoja citi negaidīti pavērsieni.

Situācija piespieda Antveinu Skotu iespēlēt saspēles vadītāja pozīcijā (Kaspara Vecvagara atgriešanās tiek prognozēta pēc diviem mēnešiem). Piekrītu Mareka teiktajam – punktu gūšana viņam padodas labāk nekā saspēle, taču viņš mācās un vēlas kļūt par labāku spēlētāju.

Andrim Misteram ir debija tādā līmenī, Dāvis Rozītis pāris dienās vēl nav paspējis iejusties komandā. Iļja Gromovs progresē no spēles uz spēli. Daudziem spēlētājiem šī ir pirmā pieredze VTB līgā – būtu dīvaini, ja viņi sāktu apspēlēt Himkus. Jārēķinās, ka būs grūts un trauksmains sezonas sākums. Svarīga būs spēlētāju attieksme un raksturs – mēģināsim slikto pārveidot par labo.”

     [+] [-]

, 2017-10-09 22:12, pirms 9 mēnešiem
“Atvainojos skatītājiem. Spēlējām bezzobaini, bez enerģijas, attieksmes, disciplīnas. Īpaši otrajā puslaikā, lai gan pretiniekos bija Eirolīgas komanda. Notikušais daļēji ir trenera vaina, lai gan joprojām brīnos par dažu spēlētāju (nepamatoto) ambīciju līmeni.

Ja es būtu treneris, komandā novāktu spēlētājus, kuri ir enerģijas pilni, ar stāju un mugurkaulu. Kurš novāca šos spēlētājus? Starkovs? Priekā!

     [+] [-]

, 2017-10-09 22:14, pirms 9 mēnešiem
Gailītis ir labs treneris, kurš atvainojas un nemeklē atrunas, saka kā ir....Tas man patīk jaunajos treneros, ka spēj atklāti pateikt par situāciju, pa lielam, mūsu labākie jaunie treneri (Štelmahers, Gulbis un Štālbergs) arī to spēj

Tev jābūt autorizētam,