Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Dramē: "Šovakar sašāvām sev kājās paši"

Pēteris Neimanis, VB
Pēteris Neimanis, VB

Dramē: "Šovakar sašāvām sev kājās paši"
Foto: FIBA

Piedāvājam komentārus pēc FIBA Čempionu līgas 10. kārtas spēles starp Turcijas klubu “Banvit” un “Ventspils” (78:63).

Ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers uzsvēra kļūdu un vieglo punktu nozīmi šajā mačā: "Protams, sapratām, ka šī mums būs smaga spēles, kādas tās parasti ir izbraukumā. Lielākā problēma bija, ka pieļāvām pārāk daudz kļūdu un devām iespēju “Banvit” skriet, bet ātrie uzbrukumi ir viena šīs komandas stiprākajām pusēm. Tā ļavāk gūt pārāk daudz vieglo punktu. Protams, bija arī brīži, kad spēlējām labi, taču atkal sekoja kļūdas un viegli atdoti punkti. Tas mūs vienkārši nogalināja."

Skarbs par komandas spēli bija arī uzbrucējs Usmans Dramē, kurš šajā mačā guva 15 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas: "Nedomāju, ka mēs cīnījāmies pietiekami sīksti. Viņi bija ļoti agresīvi, bet mēs arī atļāvām spēlēt šādu basketbolu. , "Banvit" ir ļoti fiziska komanda, kas labi kustina bumbu, ko nodemonstrēja arī šodien. Pirmajā puslaikā mums izdevās to piebremzēt, bet trešajā ceturtdaļā spēli pilnībā izlaidām no rokām un nonācām lielos mīnusos. Tomēr arī tad mēs turpinājām šaut sev kājā, pieļaujot kļūdu pēc kļūdas. Kā jau teicu, viņi cīnījās un bija pelnījuši uzvarēt, tāpēc nav jau tā, ka uzvara "Banvit" tika tikai tāpēc, ka slikti nospēlējām mēs. Viņi ir pelnījuši uzslavas. Mums kā komandai vēl ir daudz jāstrādā, lai spēlētu tā, kā to varam."

“Banvit” galvenais treneris Hakans Demirs: “Pēc tādas spēles, kāda mums bija sestdien Turcijas līgā, nebija viegli gatavoties šim mačam. Sestdien bija ļoti spraiga cīņa, kas beidzās papildlaikā un mēs uzvarējām ļoti spēcīgu komandu. Neskatoties uz to, mums izdevās atrast veidu, kā labi aizvadīt arī šo maču. Spēles sākums gan nebija tāds, kā biju gaidījis, tomēr otrās ceturtdaļas beigās un trešās pirmajā pusē komanda spēlēja to basketbolu, kāds bija vajadzīgs. Biju spiests bieži veikt maiņas, jo vēl bija jūtams nogurums no sestdienas spēles, kas varbūt arī traucēju maču pabeigt tik pat veiksmīgi, kā bijām aizvadījuši trešo ceturtdaļu. Tomēr spēlētāji ir pelnījuši uzslavu par raksturu un kopīgām pūlēm izcīnīto drošo uzvaru, kas ļāva revanšēties par pirmajā aplī piedzīvoto neveiksmi.”

Arī “Banvit” leģionārs Devīns Olivers atzīmēja komandas spēli un sestdienas spēles atskaņas: “Aizvadījām labu spēli un izcīnījām ļoti noderīgu uzvaru. Spēlējām kā komanda, fizisku basketbolu, bet mums, protams, bija arī lejupslīdes, jo vēl bija jūtams noguruma no “Fenerbache” spēles. Tomēr kopumā tā bija laba spēle, bet mums tik un tā jāturpina strādāt, lai uzlabot tās nepilnības, kuras bija redzamas laukumā.