Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Kavaļausks 34 gadu vecumā noslēdz karjeru

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Kavaļausks 34 gadu vecumā noslēdz karjeru
Antans Kavaļausks. Foto: AFP/Scanpix

Lietuviešu spēka uzbrucējs Antans Kavaļausks, kurš karjeras laikā kopā ar Rīgas VEF divas reizes kļuvis par Latvijas čempionu, noslēdzis basketbolista karjeru. Pagājušajā sezonā viņš pārstāvēja Kauņas "Žalgiri".

"1. jūnijā aizvadīju savu pēdējo profesionālo spēli. Tā bija cīņa par titulu, un tobrīd vēl nebiju drošs, ka tā būs pēdējā spēle. Tomēr ir pienācis laiks savā dzīvē sākt jaunu nodaļu. Cilvēki, kuri mani pazīst, apzinās, ka es gribētu nozust nemanīts, neko neteikt, taču pareizais solis būtu pateikties visiem cilvēkiem, kuri bija iesaistīti manā basketbola dzīvē," Instagram profilā rakstīja Kavaļausks.

"Tas nebija lēmums, kuru pieņēmu vienas dienas laikā. Esmu izlēmis, un manā sirdī ir miers un seju rotā smaids. Ņemot vērā savainojumus, par karjeras beigšanu biju domājis arī iepriekš," teica 34 gadus vecais spēka uzbrucējs. "Paldies visiem, ar kuriem un pret kuriem spēlēju. Paldies ģimenei, kas ar mani bija katru dienu. Paldies treneriem, no kuriem varēju mācīties. Un liels paldies "Žalgirim" par iespēju spēlēt tik neticamā organizācijā. Nevaru būt lepnāks par iespēju vilkt mugurā zaļo kreklu, un paveiktais vienmēr būs kopā ar mani."

"Zināju, ka pārmaiņas ir neizbēgamas, un tagad ir pareizais brīdis spert soli. Spēlēt, kad nevaru atdoties par visiem 100%, lietot pretsāpju medikamentus un nebūt apmierinātam ar savu sniegumu – es tā nevēlos," pauda Kavaļausks.

Kavaļausks no 2011. līdz 2013. gadam spēlēja VEF rindās un divas reizes kļuva par Latvijas čempionu. Parādītais sniegums Rīgā ļāva viņam pārcelties uz Spāniju, pievienojoties "Bilbao Basket" komandai, kurā tika aizvadīta viena sezona. Pēc tam Kavaļausks devās mājās – vispirms Viļņas "Rytas", kam sekoja "Žalgira" posms. Kauņā viņš trīs reizes pēc kārtas kļuva par Lietuvas čempionu, bet Viļņa tika atzīts par sezonas MVP.

View this post on Instagram

June 1st 2019 was my last game professionally. It was a championship game, the last game of the season and at that time I was not sure that it was my last game as a professional basketball player. The time has come for me to open a new chapter in my life, and for those who know me well know that I would have liked to slip away unnoticed, just move on and not say anything, but the right thing to do is say thank you to all the people that were involved in my basketball life. It was not an overnight decision. I made this decision with a calmness in my heart and a smile on my face Something I have been contemplating for some time now, especially with my injuries this season. Thank you everyone who I had a chance to play with and play against. Thank you to my family for being there every single day. Thank you to all the coaches that I had the opportunity to learn from and work with. Finally a big thank you to BC Zalgiris for welcoming me and giving me the opportunity to play for such an incredible organization. I could not be prouder to have worn the green and white and time I spent in Kaunas and all that we accomplished together will never be forgotten (always in my heart). I knew this change was inevitable, and at this time it feels right to make this change now. To continue play not at my 100%, take pain pills like skittles every day and not be happy with my own performance is not the way to do it ,quitting while you are ahead is not the same thing as quitting. Antanas Kavaliauskas #theend #greatcareer #nomorepainpills #newpage #zaliabalta #visikaunozalgiriofanai #bczalgiris

A post shared by Antanas Kavaliauskas (@antanas44) on Jul 7, 2019 at 8:18pm PDT

  +2 [+] [-]

, 2019-07-08 10:38, pirms 5 mēnešiem
šis bija varents frukts VEF laikos!

     [+] [-]

, 2019-07-08 10:47, pirms 5 mēnešiem
sapnis rakstīja: šis bija varents frukts VEF laikos!
Faktiski viņš VEFā izauga par īstu basketbolistu

  -3 [+] [-]

, 2019-07-08 11:50, pirms 5 mēnešiem
sen jau bija laiks

  +2 [+] [-]

, 2019-07-08 12:42, pirms 5 mēnešiem
Bija īsts cīnītājs. Visu cieņu.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-08 12:54, pirms 5 mēnešiem
sapnis rakstīja: šis bija varents frukts VEF laikos!
Ehh, tie tik bija laiki un komanda

  +1 [+] [-]

, 2019-07-08 13:19, pirms 5 mēnešiem
Kapēc šim neraksta vārdu un uzvārdu tā kā izrunā Lietuvā? Atšķirība maza, bet jāpieturas pie savām tradīcijām tak

     [+] [-]

, 2019-07-08 14:14, pirms 5 mēnešiem
Pufiigais rakstīja: Kapēc šim neraksta vārdu un uzvārdu tā kā izrunā Lietuvā? Atšķirība maza, bet jāpieturas pie savām tradīcijām tak
Leiši arī mūsu basketbolistus raksta ar galotni ''as'' , piemēram Davis Bertanas.

     [+] [-]

, 2019-07-08 14:26, pirms 5 mēnešiem
es zinu labāk rakstīja: sen jau bija laiks
Apniki, trolli, nospiedu Ignorēt.

     [+] [-]

, 2019-07-08 14:31, pirms 5 mēnešiem
Tomasons rakstīja: Leiši arī mūsu basketbolistus raksta ar galotni ''as'' , piemēram Davis Bertanas.
Kādreiz ANO ģenerālsekretārs bija Kofijs Anans (Kofi Annan). Lietuvieši arī viņa uzvārdam pielika beigās galotni -as un sanāca Kofis Ananas.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-08 17:16, pirms 5 mēnešiem
Tomasons rakstīja: Leiši arī mūsu basketbolistus raksta ar galotni ''as'' , piemēram Davis Bertanas.
Es jau to protams kā joku, bet vienkārši sportacentrā tak raksta tā, kā vārdi un uzvārdi skan dzimtajā valodā

     [+] [-]

, 2019-07-08 17:34, pirms 5 mēnešiem
Pufiigais rakstīja: Es jau to protams kā joku, bet vienkārši sportacentrā tak raksta tā, kā vārdi un uzvārdi skan dzimtajā valodā
Sportacentrā tā raksta zviedru vārdus un uzvārdus, bet lietuviešu neraksta.