Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Jorgs Barcoks: "Latvijas basketbols ir pelnījis daudz vairāk fanu"

Jorgs Barcoks: "Latvijas basketbols ir pelnījis daudz vairāk fanu"
Jorgs Barcoks. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"Artis Ate pirms gada pret Himkiem neizskatījās tik pārliecinošs kā šodien. Tas liecina, ka augsta līmeņa spēļu pieredzei ir nozīme," pēc sezonas pirmās spēles VTB līgā teica basketbola kluba "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis.

Jorgs Barcoks, “Khimki” galvenais treneris

“Apsveicu spēlētājus, trenerus un fanus ar oficiālo spēļu sākumu. Novēlu visiem labu veselību. Mums bija svarīgi sākt regulāro sezonu ar panākumu. Divdesmit septiņas piespēles – tas parāda, ka gribējām dalīties ar bumbu un spēlēt kopā.

Spēlētājiem neatgādināju par iepriekšējā gadā piedzīvoto zaudējumu pret VEF. Rīdziniekiem piemīt talants, viņi ir cīnītāji. Šodien vefieši spēlēja bez Mejera un Janičenoka, savukārt mums līdz Eirolīgas pirmajai cīņai vēl jāviesojas Krasnojarskā.

Turpmāk mūs gaida ārkārtīgi spraigs režīms – trīs spēles nedēļā. Tādā ritmā ir ļoti grūti saglabāt koncentrēšanos, īpaši pārliecināt spēlētājus, ka svarīga ir katra spēle. Atgādināšu par VTB līgas jauno formātu – katra uzvara kļuvusi vēl svarīgāka.

Mums ir nedēļa līdz spēlei pret “Olympiacos”. Ejam, nevis no spēles uz spēli, bet no treniņa uz treniņu. FIBA logu dēļ uz vienu mēnesi zaudējām Švedu un Gubanovu. Mums vajadzīgs laiks, lai saspēlētos, jo komandā pulcēti astoņi ārzemnieki. Mums ir potenciāls.

Vai gribēju starpsezonā piesaistīt latviešus? Labākie Latvijas basketbolisti spēlē ārzemēs, piemēram, Jānis Timma un Jānis Strēlnieks pārstāv manu iepriekšējo klubu “Olympiacos”. Cienu Latvijas basketbolistus – viņi ir cīnītāji.

VEF pelnījis daudz vairāk fanu. Latvijas basketbols pelnījis daudz vairāk fanu. VTB līgā spēles līmenis ir ļoti augsts – žēl, ka tik lieliskā arēnā trūkst skatītāju.”

Artis Ate, VEF kapteinis

“Spēle negāja, kā bijām plānojuši. Lielākā problēma – pārliecības trūkums, sastopoties ar tik augsta līmeņa pretinieku. Aizsardzībā ielaidām daudz brīvu metienus. Nebija mūsu labākā spēlē, taču nekas neapstājas. Mums nav daudz laika pārslēgties no Latvijas-Igaunijas turnīra uz VTB līgu. Ej un dari uz maksimumu!”

Jānis Gailītis, VEF galvenais treneris

“Svarīgi, lai spēlētāji nefotografējas ar Švedu (smaida). Runājot par spēli, Himki izskatījās ļoti labi. Var just, ka gatavojas Eirolīgas kampaņai. Negribu pārmest vai vainot nevienu savu spēlētāju, cīnījāmies iespēju robežās.

Kristaps Janičenoks atgriezīsies nākamajā spēlē. Tuvojas arī Mareka Mejera atgriešanās laiks. Vai ārzemniekiem bija kultūršoks, satiekot Himku leģionārus? Stīvam Zekam neklājās viegli, nonākot tādā kategorijā. Viņš nebija tik pamanāms kā ierasts, taču vairākas lietas darīja labi.

Artis Ate pirms gada pret Himkiem neizskatījās tik pārliecinošs kā šodien. Tas liecina, ka augsta līmeņa spēļu pieredzei ir nozīme. Mums būs iespējas tādu iegūt. Nākamnedēļ svarīga spēle pret Permu – treneris Nikolajs Mazurs Latvijā ir tik biežs viesis, ka nejūtas kā iebraucējs.”

  +8 [+] [-]

, 2018-10-05 22:35, pirms 5 mēnešiem
Vefam ar LATVIJAS basketbolu maz kopīga! Pēdējos x gadus leģionāri vākuši 70% punktus!? Vefs pats sevi novedis pie šādas situācijas, ka skatītāji neiet vnk principa pēc!? Par sniegumu nemaz nerunāsim-ko tur skatītājam redzēt?! Ja vēlas basketbolu skatīties, var līdz Klaipēdai aizbraukt vai Eirolīgai sākoties līdz Kauņai pāris reizes aizskriet!

     [+] [-]

, 2018-10-05 22:48, pirms 5 mēnešiem
viedoklis rakstīja: Vefam ar LATVIJAS basketbolu maz kopīga! Pēdējos x gadus leģionāri vākuši 70% punktus!? Vefs pats sevi novedis pie šādas situācijas, ka skatītāji neiet vnk principa pēc!? Par sniegumu nemaz nerunāsim-ko tur skatītājam redzēt?! Ja vēlas basketbolu skatīties, var līdz Klaipēdai aizbraukt vai Eirolīgai sākoties līdz Kauņai pāris reizes aizskriet!
Pilnīgākās muļķības - ne jau dēļ leģionāru daudzuma nenāk tauta. Nu, spēlējot vispār bez leģiem, uz VEF spēlēm nesāktu nākt pat par 500 skatītājiem vairāk... Ar tādu attieksmi, ka to tur redzēt, var nenākt ne uz vienu LV čempi jebkurā sporta veidā, jo visu mūsu čempji ir vāji...

     [+] [-]

, 2018-10-05 23:10, pirms 5 mēnešiem
tad kad komanda bus normali speletaji,tad arii naks skatities,naudinu vairaak vajag, tad arii viss notiksies
Slēpts komentārs: Real Rebel

  -3 [+] [-]

, 2018-10-05 23:15, pirms 5 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Pilnīgākās muļķības - ne jau dēļ leģionāru daudzuma nenāk tauta. Nu, spēlējot vispār bez leģiem, uz VEF spēlēm nesāktu nākt pat par 500 skatītājiem vairāk... Ar tādu attieksmi, ka to tur redzēt, var nenākt ne uz vienu LV čempi jebkurā sporta veidā, jo visu mūsu čempji ir vāji...
Perfekti pateici, bet tas jau nav saprotams viņiem....Par tādiem cilvēkiem es varu teikt vienu, viņu uztvere ir sabojāta. Ka satiec cilvēkus no citām valstīm un sakot runāt par sportu uzzini, ka viņi ar savu sirdi un dvēseli primāri būs par sava ciema/pilsētas komandu un tad tikai pēc tam būs par to, kurš spēlē Eirolīgā, NBA utt. Tas viss ir attieksmes un uztveres jautājums
Slēpts komentārs: alliks

  +2 [+] [-]

, 2018-10-05 23:32, pirms 5 mēnešiem
alliks rakstīja: padomājiet cik cilvēki ir palikuši, visi ir izbraukuši, palikuši penši. kurš tad ir tas skatītājs?
ir pietiekoši palikuši

  +5 [+] [-]

, 2018-10-06 02:09, pirms 5 mēnešiem
Jorgs vēl nav ''iebraucis'', ka VTB ir bandītu izklaides līga, kurā VEF ir peramais klubiņš.Jēga vispār spēlēt un skatītājiem apmeklēt, ja budžeta atšķirības jau saknē nogalina iespēju uz līdzvērtīgu cīņu.

  +3 [+] [-]

, 2018-10-06 02:34, pirms 5 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Jorgs vēl nav ''iebraucis'', ka VTB ir bandītu izklaides līga, kurā VEF ir peramais klubiņš.Jēga vispār spēlēt un skatītājiem apmeklēt, ja budžeta atšķirības jau saknē nogalina iespēju uz līdzvērtīgu cīņu.
Pirmajai daļai +100. Otrā uz tā fona fona mazsvarīga

  +4 [+] [-]

, 2018-10-06 12:30, pirms 5 mēnešiem
alliks rakstīja: padomājiet cik cilvēki ir palikuši, visi ir izbraukuši, palikuši penši. kurš tad ir tas skatītājs?
Tavs arguments ir no maza bērna pirksta izzīsts!

  +4 [+] [-]

, 2018-10-06 17:58, pirms 5 mēnešiem
Nav šī komanda tautas mīlēta, un par to jāsaka paldies kluba vadībai ar Jaunupu priekšgalā. Līdzjutēju cieņa ir jāizcīna. Tāpat nekas nenotiks.

  -1 [+] [-]

, 2018-10-06 20:26, pirms 5 mēnešiem
Par to ka Latvijas basketbols ir pelnījis vairāk fanus - 100% taisnība. Vai vafeles- diez vai. Čekas naudu labumu nenes. VTB0- vņeštorgbank- 110% čekas banka kopš padomju laikiem.

  +1 [+] [-]

, 2018-10-06 20:29, pirms 5 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Pilnīgākās muļķības - ne jau dēļ leģionāru daudzuma nenāk tauta. Nu, spēlējot vispār bez leģiem, uz VEF spēlēm nesāktu nākt pat par 500 skatītājiem vairāk... Ar tādu attieksmi, ka to tur redzēt, var nenākt ne uz vienu LV čempi jebkurā sporta veidā, jo visu mūsu čempji ir vāji...
Nevajag slīdzināt pim pi ar pirkstu, tāpat kā NBA un latvijas baskatbolu, vai jebkuru citu čempi ar pasaules top3 čempjiem.

  +2 [+] [-]

, 2018-10-06 21:08, pirms 5 mēnešiem
īpatnis rakstīja: Par to ka Latvijas basketbols ir pelnījis vairāk fanus - 100% taisnība. Vai vafeles- diez vai. Čekas naudu labumu nenes. VTB0- vņeštorgbank- 110% čekas banka kopš padomju laikiem.
Es atvainojos, bet krievu nauda ir visur, tad nekur nespēlēt? Grozies kā gribi, vai Fiba, vai Fifa vai Uefa, hokejs, bobslejs utt. Un es nez kuro reizi vēlos uzzināt atbildi no jums, kāpēc igauņi, kuri ir, nosvērtāki un es teiktu nedaudz patriotiskāki neiebilst pret vtb un pat to diezgan labi apmeklē? Atbrauc Eirolīgas komanda un tā vietā, lai redzētu Eiropas top spēlētājus, jūs lejat krokodila asaras par to.

     [+] [-]

, 2018-10-07 01:06, pirms 5 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: Perfekti pateici, bet tas jau nav saprotams viņiem....Par tādiem cilvēkiem es varu teikt vienu, viņu uztvere ir sabojāta. Ka satiec cilvēkus no citām valstīm un sakot runāt par sportu uzzini, ka viņi ar savu sirdi un dvēseli primāri būs par sava ciema/pilsētas komandu un tad tikai pēc tam būs par to, kurš spēlē Eirolīgā, NBA utt. Tas viss ir attieksmes un uztveres jautājums
Laikam aizmirsi, ka VEF mierīgi finālus var aizvadīt arī ārpus Rīgas. Kopš tā laika pateicu, ka VEF nav mana komanda un tā tas būs drīzākais vel ilgi. Prieks, ka ir tāds klubs un prieks, ka kāds iegūlda naudu un kāds pierunā tērēt kādu uz to visu, bet nerunāsim par lokālo fanošanu VEF gadijumā. Tāpat kā Barons mira manās acīs mirklī, kad dēlam mākslīgi jādod spēles laiks, vai arī, kad spēlētajus smagu uzmet un vel pat skaļi klaigā, ka aģenti nav vajadzīgi spēlētajiem - protams vieglāk tos pēctam izmest no kluba.. Gaidu kādu patiesi lokālu un sakarīgu Rīgs basketbola klubu - ar lielāko prieku došos skatīties un atpūsties no darbiem skatoties basketu

     [+] [-]

, 2018-10-07 01:23, pirms 5 mēnešiem
Robis rakstīja: Laikam aizmirsi, ka VEF mierīgi finālus var aizvadīt arī ārpus Rīgas. Kopš tā laika pateicu, ka VEF nav mana komanda un tā tas būs drīzākais vel ilgi. Prieks, ka ir tāds klubs un prieks, ka kāds iegūlda naudu un kāds pierunā tērēt kādu uz to visu, bet nerunāsim par lokālo fanošanu VEF gadijumā. Tāpat kā Barons mira manās acīs mirklī, kad dēlam mākslīgi jādod spēles laiks, vai arī, kad spēlētajus smagu uzmet un vel pat skaļi klaigā, ka aģenti nav vajadzīgi spēlētajiem - protams vieglāk tos pēctam izmest no kluba.. Gaidu kādu patiesi lokālu un sakarīgu Rīgs basketbola klubu - ar lielāko prieku došos skatīties un atpūsties no darbiem skatoties basketu
Es saprotu tevi, man tas lēmums arī ļoti nepatika, bet te es daļēji runāju arī par neitrālo skatītāju, kuri apmeklē spēles dēļ tā pretinieka....Bet arī, cik ilgi pret vef būsi, ilgtermiņā, neizskatās, ka tur veču komanda būs.