Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1458, Did:0, useCase: 0

papildināts Sabonis piedzīvojis sirdstrieku, insultu un klīnisko nāvi

Ivars Grīnbergs
Ivars Grīnbergs

Sabonis piedzīvojis sirdstrieku, insultu un klīnisko nāvi
Arvīds Sabonis
Foto: fotodiena.lt

Leģendārais lietuviešu basketbolists Arvīds Sabonis otrdienas vakarā piedzīvojis sirdstrieku un arī klīnisko nāvi, vēsta Lietuvas plašsaziņas līdzekļi. Sabonis uzreiz tika nogādāts Kauņas slimnīcā.

46 gadus vecais noraudzījies divu Kauņas komandu maču, bet pēc tam palicis sporta zālē, lai uzspēlētu ar draugiem. Pēc treniņspēles viņam kļuvis slikti un Sabonis ticis nogādāts pilsētas slimnīcā.

Vēl otrdien informācija bija diezgan pretrunīga, bet šodien "Lietuvos rytas" vēsta, ka Sabonim bijusi ne tikai sirdslēkme, bet arī insults un pat klīniskā nāve. Ārstu laicīgā un kvalitatīvā palīdzība ļāvusi bijušā basketbolista veselības stāvokli normalizēt. Tiek ziņots, ka, ja situācija nepasliktināsies, Sabonis slimnīcā pavadīs nedēļu, bet pēc tam izies rehabilitācijas kursu.

Sabonis otrdien sākotnēji vērojis "VIČI-Aisčiai" komandas un Kauņas politiķu draudzības spēli, bet pēc tam kopā ar saviem draugiem un domubiedriem Kauņas sporta zālē pats spēlējis basketbolu. Pēc treniņspēles visi devušies uz ģērbtuvēm, bet Sabonis nav juties labi un atgūlies uz soliņa, padzēries ūdeni. Vēlāk viņš devies uz ģērbtuvēm, bet pēc tam parādījusies informācija par to, ka Sabonis nogādāts slimnīcā.

Profesionālā basketbolista karjeru Sabonis beidza 2005.gadā. 46 gadus vecais Sabonis bija šogad Lietuvā notikušā Eiropas čempionāta finālturnīra vēstnesis. Profesionālā sportista karjeras laikā un arī pēc tam Sabonim nav bijušas veselības problēmas, ja neskaita sportiskās traumas.

Izmantotie resursi:
Sportas - DELFI

 +10 [+] [-]

, 2011-09-28 06:24, pirms 9 gadiem
Ja jau "...neoficiālā informācija ir diezgan pretrunīga...", tad kāpēc tāds kliedzošs virsraksts?
Piesauksiet vēl nelaimi!

  +2 [+] [-]

, 2011-09-28 07:10, pirms 9 gadiem
Lietuvas basketbola leģenda Sabonis piedzīvojis...

Nu i bildi ielikuši!!!

  +4 [+] [-]

, 2011-09-28 07:13, pirms 9 gadiem
Virsrakstu jau varēja tiešam nelikt tik dramatisku,kamēr vēl īsti nekas nau zināms...

     [+] [-]

, 2011-09-28 08:39, pirms 9 gadiem
laiž kā dzeltenā prese...skumji
Slēpts komentārs: Upenaajs

  -1 [+] [-]

, 2011-09-28 09:32, pirms 9 gadiem
Dramatisks būtu - Sabonis 2x piedzīvojis klīnisko nāvi
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja