Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1458, Did:0, useCase: 0

Video: Latvija - Itālija šķērsgriezumā ar Ģirtu Kalniņu

Kristaps Driķis
Piedāvājam iespēju noskatīties Latvijas un Itālijas spēles analīzi U20 basketbola izlases menedžera Ģirta Kalniņa un žurnālista Andreja Siliņa vērtējumā.
Vērtējums: +11
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +8 [+] [-]

, 2011-09-02 23:37, pirms 8 gadiem
tas alus uz galda ar katru dienu tumšāks un tumšāks paliek

  +8 [+] [-]

, 2011-09-02 23:38, pirms 8 gadiem
Ticu, Skudriniek, ka aci pret aci tu nevienu vārdu nevarētu pār lūpu pāršpļaut. Bet nu ir vajadzīgi mums arī tādi internetāgudrirunājoši cilvēki, kuri savus kompleksus izliek šādi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -4 [+] [-]

, 2011-09-03 08:32, pirms 8 gadiem
Nu tēma par to, ka redz speciālista kungs ir saredzējis to, ka Blūms ir....... nu noguris pēc pirmajām 2 spēlēm!!!!!!! Klau...spečuk! Tu tiešām debīls esi? Vai "spečuks" zin kur spēlē Janka Blūms? ACB! Vai "spečuks zin kas ir ACB???!!!!! Bļin.....nu tad pasaki, ka arī Belinellī, un Galinārī ir noguruši! ( Vai tad nē???) Man tiešām riebj, ka mums letiņiem ir tādi cilvēki,, kuri atļaujas nolikt jebko! Jo būdami jauni, perspektīvi un tiešām tādi, kuri pēc 2-3 gadiem varēs atļauties pasmieties par V.V nodēvēto 1. izlasi, šie čaļi liks par sevi runāt!!!! šĪ IR labākā un tiešām VISsimpātiskākā izlase no tā ko esmu redzējis!!!
Un cepuri nost Bagijam!!!!!!
p.s. Meijers - ja tā turpinās, tad Ventspils centrs nr. 1

  +1 [+] [-]

, 2011-09-03 11:16, pirms 8 gadiem
girto rakstīja: Nu tēma par to, ka redz speciālista kungs ir saredzējis to, ka Blūms ir....... nu noguris pēc pirmajām 2 spēlēm!!!!!!! Klau...spečuk! Tu tiešām debīls esi? Vai "spečuks" zin kur spēlē Janka Blūms? ACB! Vai "spečuks zin kas ir ACB???!!!!! Bļin.....nu tad pasaki, ka arī Belinellī, un Galinārī ir noguruši! ( Vai tad nē???) Man tiešām riebj, ka mums letiņiem ir tādi cilvēki,, kuri atļaujas nolikt jebko! Jo būdami jauni, perspektīvi un tiešām tādi, kuri pēc 2-3 gadiem varēs atļauties pasmieties par V.V nodēvēto 1. izlasi, šie čaļi liks par sevi runāt!!!! šĪ IR labākā un tiešām VISsimpātiskākā izlase no tā ko esmu redzējis!!!
Un cepuri nost Bagijam!!!!!!
p.s. Meijers - ja tā turpinās, tad Ventspils centrs nr. 1
kāds sakars līgai ar nogurumu. jānis vnk ir neierastā situācijā, nekad pirms tam viņš nebija bijis komandas līderis uzbrukumā. un uzbrūkot pašam daudz vairāk atņemās ļoti daudz enerģija. nekas tagad diena brīva gan jānis, gan pārējie atpūtīsies un uzvara pār izraēlu neizpaliks.

  -2 [+] [-]

, 2011-09-03 12:17, pirms 8 gadiem
Es domaju ka fanii bus pret izarelu bet mes izgazisimies :d

  +2 [+] [-]

, 2011-09-03 13:26, pirms 8 gadiem
Skudrinieks rakstīja: Nekomentē mani - komentē labāk šo video. Ne jau ar mani ir šis video.

... kaut gan... davai, uzgāziet man labāk kaudzi mēslus virsū! Nevis atzīstiet, ka šis sportacentrs.com piedāvātais intervijas produkts ir ar lielu jautājuma zīmi (maigi izsakoties).
Tā teikt - novērsiet uzmanību no galvenās problēmas, un uzklūpiet vienam mazam interneta Skudriniekam!
Elementāra sistēma - ja tev nepatīk tad neskaties un nebļausties ka sū** un tamlīdzīgi.
Un ja jau zini vairāk kāpēc pats netaisi šķērsgriezumus un nepelni naudu ar saviem video ?