Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Eibelei un Batlerei - "double-double", Cēsis izvirzās pirmajā vietā

Eibelei un Batlerei - "double-double", Cēsis izvirzās pirmajā vietā
Anda Eibele ar "double-double" bija viena no uzvaras kaldinātājām šovakar
Foto: skcesis.lv

Šodien vienīgajā Latvijas un Igaunijas sieviešu basketbola čempionāta spēlē tikās divas līdz šim nezaudējušās komandas – SK Cēsis uzņēma"ECLEX Tallinn" komandu. Mača galotnē Cēsu komanda prata noturēt vadību un beigās izcīnīja uzvaru ar 75:67. Cēsniecēm "double-double" Andai Eibelei un Kimberlijai Batlerei, bet Tallinas komandā rezultatīvākā bija Vīve Kaja Rebane ar 24 punktiem.

Komandu sākumsastāvi

SK Cēsis: Eibele, Lapsiņa, Silarāja, Batlere, Jākobsone.

"ECLEX Tallinn": Ptitsona, Nikolai, Rosenfelda, Kostere, Mesila-Kārmana.

Pirmais puslaiks

Spēles rezultātu atklāja cēsnieces pēc Batleres precīza metiena. Ceturtdaļas turpinājumā bija samērā daudz neprecīzu metienu, līdz ar to arī salīdzinoši maz gūto punktu. Tallinas komanda tā arī nespēja tikt tuvāk par neizšķirtu, bet Cēsu pārsvars arī lielāks par trīs punktiem neauga. Pēdējās divās ceturtdaļas minūtēs gan mājinieces nospēlēja veiksmīgāk un ceturtdaļu noslēdza ar 18:13.

Otro ceturtdaļu Cēsu komanda iesāka krietni labāk par pretiniecēm. Sākumā minūtes laikā panākts jau +10, bet kopumā pirmās četras minūtes uzvarētas ar 11:2, kam sekoja pirmais minūtes pārtraukums viesu izpildījumā. Pēc minūtes pārtraukuma Igaunijas komanda spēja uzbrukt rezultatīvāk, tomēr cēsnieces atbildēja ar to pašu. Tuvojoties puslaika pārtraukumam, abu komandas uzbrukums atkal sāka buksēt – pēdējās trīs minūtes nospēlētas ar 4:4. Pēc pirmā puslaika stabilā vadībā bija mājinieces – 39:26. Astoņus punktus un tikpat atlēkušās bumbas jau bija guvusi Kimberlija Batlere, bet deviņas rezultatīvas piespēles – Anda Eibele. Viesu komandā 10 punkti Lainai Mesilai-Kārmanei.

Otrais puslaiks

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka mājinieces, turpinot dominēt laukumā. Pirmajās divās ar pusi minūtēs viešņas neguva ne punkta, turpretī mājinieces iemeta astoņus, un pirmo reizi spēlē pārsvars pārsniedza 20 punktu robežu. Pēc tam gan uzreiz Tallinas komanda atguvās, un, pateicoties Kosteres un Nikolai metieniem, rezultata starpība saruka. Ceturtdaļas otrajā pusē iniciatīvu igaunietēm uzņēmās Rebane, gūstot piecus punktus pēc kārtas, un viešņas spēja atvēsināt tikai Eibeles tālmetiens (52:37 Cēsu komandas labā). Rebane un Kostere gan turpināja igauņu komandas ofensīvu, un tieši pēc Rebanes piespēles Nikolai ar tālmetienu panāca jau -10. Pašas ceturtdaļas beigas pavisam neveiksmīgi nospēlēja cēsnieces, nepilnas minūtes laikā ielaižot sešus punktus, un pirms ceturtās ceturtdaļas vairs tikai +6 (56:50).

Ceturtā ceturtdaļa iesākās krietni apņēmīgāk no mājinieču puses – lai gan pirmās punktus guva Tallinas spēlētājas, turpinājumā dominēja cēsnieces, atjaunot 10 punktu pārsvaru. Septiņas minūtes līdz spēles beigām mājinieces saņēma citu triecienu – ar piecām piezīmēm no laukuma nogāja Batlere, kas jau bija paspējusi nopelnīt "double-double". Viešņas pūlējās uzbrukumā, tomēr rezultāta starpība saruka pārāk lēni. Pusminūti līdz spēles beigām Rebane ar soda metienu panāca tikai -4, tomēr beigās drošāk nospēlēja Cēsu komandas basketbolistes un tika izcīnīta uzvara ar 75:67. Cēsu komandas rindās lieliski nospēlēja Anda Eibele, gūstot 17 punktus un izdarot 12 rezultatīvas piespēles. "Double-double" arī Kimberlijai Batlerei – 12 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Tallinas komandas labā 24 punktus guva Vīve Kaja Rebane.

Līdz ar to Cēsu komanda turpina uzvarēt – šis panākums ir astotais tikpat nospēlētās spēles. Cēsnieces paliek vienīgās, kuras vēl nav piedzīvojušas zaudējumu Latvijas-Igaunijas čempionātā. Igaunijas komanda turpretī piedzīvojusi pirmo zaudējumu.

Latvijas – Igaunijas čempionāts, 25.novembris

SK Cēsis – „ECLEX Tallinn” 75:67 (18:13, 21:13, 17:24, 19:17)

SK Cēsis: Eibele 17 (12rp), Lapsiņa 15, Batlere 12 (10ab), Strupoviča 6, Silarāja 6, Vītola 5, Zeltiņa 4, Vilde, Gasiņa, Bundule.

"ECLEX Tallinn": Rebane 24, Rosenfelda 11, Mesila-Kārmane 10, Kostere 8 (12ab), Nikolai 6, Māringa 4, Ptitsona 4, Arbeta-Leneāra, Jūrika, Nora, Suitslepa.

Izmantotais avots:
www.basket.lv

     [+] [-]

, 2012-11-25 18:03, pirms 7 gadiem
Cēsis iet bez grūtībām! Krišjānis Kļaviņš ir sagādājis NAUDU komandai!

     [+] [-]

, 2012-11-25 20:29, pirms 7 gadiem
Tā tam bija jābūt.

     [+] [-]

, 2012-11-25 21:23, pirms 7 gadiem
Man domāt pietiekami liels nopelns tur ir arī Knābim. Visu cieņu!

     [+] [-]

, 2012-11-25 21:50, pirms 7 gadiem
Krauliņ kungam ir smeķis un deguns kas pasaka kā jāspēlē.