Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Tāre: "Galvenais ir paspēt saspēlēties"

Andrejs Siliņš

Tāre: "Galvenais ir paspēt saspēlēties"
Ieva Tāre
Foto: AP

Pēc vakar aizvadītā pirmā treniņa jaunā kluba SK "Cēsis" komandā pirmajos iespaidos dalījusies ilggadējā Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucēja Ieva Tāre, kura atzīst, ka galvenais līdz pirmajām spēlēm ir paspēt saspēlēties savā starpā.

"Grūti pateikt [vai esmu jau iejutusies komandā- A.S.], jo vakar man bija pirmais treniņš kopā ar komandu, taču domāju, ka iejutīšos komandas sastāvā. Pirmais iespaids par komandu bija ļoti labs," atzīst spēlētāja. "Tā kā es spēlēju komandu spēli, nevis nodarbojos ar individuālo sportu, tad man galvenais ir maksimāli palīdzēt komandai sasniegt rezultātus. Par mērķiem vēl ir grūti runāt, taču uzskatu, ka jādodas laukumā lai uzvarētu katru nākošo maču, nevis dalīt spēles svarīgās un ne tik svarīgās."

Jautāta, vai mači pret Rīgas TTT, kur Tāre vairākus gadus spēlēja pirms pārcelšanās uz Cēsīm, būs principiāli, basketboliste atbildēja noraidoši: "Domāju, ka nekas īpašs tajos mačos nebūs, jo esmu profesionāle un ar tādu attieksmi arī attiecos pret katru maču, neatkarīgi vai pretim stājās "TTT/Rīga", "Jūrmala" vai vēl kāda cita komanda."

"Pašlaik vēl nav sanācis domāt par gaidāmajām pretiniecēm Eiropas kausā (horvātiešu "ZKK Medvescak" - A.S.)," stāsta Tāre. "Šobrīd galvenais ir paspēt saspēlēties, jo komanda ir diezgan ievērojami pamainījusi sastāvu, tādēļ nereti sanāk, ka skatāmies katra savā virzienā."

Imantotie resursi:
skcesis.lv

  -1 [+] [-]

, 2008-09-20 17:37, pirms 11 gadiem
Lai tev veicas!!!!!!!

  +7 [+] [-]

, 2008-09-20 17:37, pirms 11 gadiem
Vienmēr ir patikusi Tāres attieksmes pret komandu,spēlēm..
Īsts komandas vilcējspēks kritiskos brīžos un ne tikai!
Veiksmīgu sezonu arī visai komandai

  +3 [+] [-]

, 2008-09-20 18:36, pirms 11 gadiem
cerams traumas nesakjers!