Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Zībarts: "Tomasas devums bija neticams"

Agris Suveizda

Zībarts: "Tomasas devums bija neticams"
Mārtiņš Zībarts. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

"Prieks, ka uz pirmo Eirolīgas spēli atnāca daudz skatītāju. Parādījām labu cīņas sparu, nepadevāmies nevienā brīdī. Jāuzlabo snieguma stabilitāte un uzbrukuma organizācija," pēc zaudējuma vienai no turnīra favorītēm teica basketbola kluba "TTT Rīga" galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.

Alisa Tomasa, USK spēlētāja

“Spēlēju bez jebkādas sagatavošanās, paļaujoties uz iepriekšējās sezonas iestrādēm Prāgā. Nākamajā dienā pēc WNBA fināla piektās spēles Vašingtonā lidoju uz mājām Konektikutā. Sakārtoju somas un jau pēc vienas dienas devos uz Eiropu.”

Natālija Hejkova, USK galvenā trenere

“Esmu priecīga par uzvaru. Gatavošanās pirmajai spēlei bija sarežģīta ne tikai basketbola ziņā – visa komanda pirmo reizi sanāca kopā tikai vakar (15. oktobrī – Sportacentrs.com). Šī bija pirmā spēle, tādēļ dažas spēlētājas cīnījās bez iepriekšējas gatavošanās.

Grūtības skāra ne tikai abas WNBA finālistes, bet arī jaunās spēlētājas. Dažreiz ir smieklīgi vērot, ka viņām vēl neizdodas dažas lietas. Alisai pienākas milzīgs paldies par atsaucību – tikai dažas WNBA spēlētājas piekristu doties uz Eiropu un iziet laukumā īsi pēc līgas fināla.”

Karlīne Pilābere, TTT spēlētāja

“Mums jāsāk pārliecinoši spēlēt no pirmās minūtes un jācenšas samazināt kļūdu skaitu. Vairākām spēlētājām bija pirmā spēle Eirolīgā un šajā līmenī, tāpēc satraukums neizpalika. Tas parādījās komandas darbībās.

Grūtības sagādāja soliņa dziļums. Mums palika trīs garās spēlētājas – Zenta Meļņika, Megana Hafa un es. Paula Strautmane var nospēlēt kā ceturtais numurs, taču ir grūti to izdarīt pret tik gariem un ātriem centriem kā Prāgai.

Prāgu izglāba trīs spēlētāju pievienošanās. Bijām gatavas visiem variantiem – ja abas amerikānietes nespēlētu, mūsu garajām spēlētājām būtu vieglāk. Kā pagāja spēles dienas rīts? Bērni netraucēja sagatavoties spēlei – mamma centās labi izgulēties.”

Mārtiņš Zībarts, TTT galvenais treneris

“Pirmajā puslaikā pēc kļūdām uzdāvinājām pretiniecēm labas iespējas ātrajos izrāvienos (punkti 2-11). Otrajā puslaikā notika līdzīgi. Pietuvojāmies, atkal kļūdījāmies. Visā spēlē sakrājām 23 kļūdas – varbūt jāsāk spēlēt vienkāršāk.

Prāgas papildspēku devums neprasa komentārus. Alisa Tomasa spēlēja vairāk nekā 38 minūtes, parādot jaudu un spēku zem groza. Ja varētu palīdzēt Aija Klakocka, mūsu iespējas cīnīties ar Tomasu būtu lielākas. Teja Oblaka sevi lieliski parādīja pirmajā puslaikā.

Paula Strautmane spēlēja ar lielu enerģiju, īpaši aizsardzībā. Pārvarēja sākuma mandrāžu un nospēlēja ļoti lietderīgi. Viņas +/- rādītājs 9 ir labākais komandā. Vēl jādomā, kā uzlabot kopējo spēles organizāciju.

Līdz pēdējai minūtei cīnījāmies par katru punktu, neraugoties uz to, ka Zenta Meļņika atstāja laukumu ar piecām piezīmēm. Cīņa izvērtās tik saspringta, ka jaunai spēlētājai būtu ļoti grūti ienākt spēlē šādā situācijā.

Juniorēm pašlaik jāpadara lielāks treniņdarbs nekā pamata spēlētājām. Domājam, kā saplānot un dažādot slodzes – junioru komandai katru nedēļu ir divi agrie rīta treniņi. Viss nāk ar laiku, spēles minūtes vispirms krāsies vietējā līgā.”

  +1 [+] [-]

, 2019-10-16 23:01, pirms 11 mēnešiem
Nu nekas, jãžãvē krekls un jagatavojas nakamam spēlēm.

     [+] [-]

, 2019-10-16 23:37, pirms 11 mēnešiem
Kurbis rakstīja: Nu nekas, jãžãvē krekls un jagatavojas nakamam spēlēm.
Galvenais, ka bikses sausas.