Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

"Liepājas Metalurgs" centīsies līdzsvarot rezultātu sērijā

Andrejs Siliņš

"Liepājas Metalurgs" centīsies līdzsvarot rezultātu sērijā
Foto: Mārtiņš Sīlis

Piektdien Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) ceturto spēli par bronzas medaļām aizvadīs "Liepājas Metalurgs" un "RTU-Merks" komandas, kas šoreiz spēkiem mērosies Liepājas Olimpiskajā centrā. Spēles sākums pulksten 17:30.

Spēles cena ir ļoti augsta, jo pretinieces šobrīd atrodas vairs tikai viena soļa attālumā no bronzas medaļām. Savukārt, liepājniecēm, lai vēl pacīnītos par kāroto 3. vietu, ir jāizcīna uzvara, vispirms, Liepājā. Ja komandām būs nepieciešama arī izšķirošā piektā spēle, tad tā tiks aizvadīta „RTU/Merks” mājvietā Rīgā nākošo otrdien, 20. aprīlī.

Atgādinām, ka pirmo spēli izbraukumā uzvarēja „Liepājas Metalurgs”, kas deva labas cerības ne tikai atbildes spēlei Liepājā, bet arī visā sērijā. Taču nākamajās divās spēlēs sekoja divi zaudējumi un viens no tiem savās mājās Liepājas Olimpiskajā centrā – (61:75) un (48:66), tādējādi, nākošā neveiksme var būt arī pēdējais šajā sezonā.

Gaidāmā spēle solās būt ļoti intriģējoša un tajā pašā laikā arī nervoza, tāpēc liels mājinieku atbalsts būtu ļoti noderīgs. Turklāt, šī „Liepājas Metalurgs” meitenēm būs arī pēdējā spēle šajā sezonā savu skatītāju klātbūtnē.

Spēles sākums pulksten 17:30. Ieeja: bezmaksas!

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs

  +2 [+] [-]

, 2010-04-15 15:41, pirms 9 gadiem
Liepāja!Sabīne! Jāuzvar!