Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Laksai prognozē vietu WNBA drafta otrajā kārtā

Ints Megnis
Ints Megnis

Laksai prognozē vietu WNBA drafta otrajā kārtā
Kitija Laksa. Foto: South Florida

Latvijas basketbola zvaigzne Kitija Laksa varētu tikt izvēlēta Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) drafta otrajā kārtā, noskaidrots tradicionālajā aģentūras AP veiktajā treneru un ģenerālmenedžeru aptaujā.

Laksa aizvadīja trīs spilgtas sezonas ASV augstskolas rindās, bet novembra vidū guva krustenisko saišu traumu un ir pilnīgi skaidrs, ka nākamajā WNBA sezonā, kas notiek vasarā, viņa nevarēs piedalīties. Neskatoties uz to aptaujā Laksai prognozēta izvēlēšanās ar sesto numuru otrajā kārtā.

"Laksa veseļojas no krustenisko saišu plīsuma un nebūs gatava WNBA sezonai, tomēr, kad vesela, viņa ir viena no labākajām metējām koledžā un Pasaules kausā Latvijas izlases rindās parādīja, ka var spēlēt labi pret profesionāļiem," teikts aprakstā par Laksu.

Ekspertu aptaujā tika piedāvātas pēdējā kursa studentes un ārzemju spēlētājas, kuras atbilst draftam. Pagājušajā sezonā eksperti bijuši vienbalsīgi, ka ar pirmo numuru draftā tiks izvēlēta Eiža Vilsone, bet šogad pirmās trīs spēlētājas ir līdzīgākas. Eksperti pirmajā vietā iebalsoja Tiairu Makkovanu, kurai sekoja Eiža Dara un Kalani Brauna.

WNBA drafts notiks aprīlī, kad 12 līgas komandām būs iespēja izvēlēties trijās kārtās. Līdz šim WNBA draftā izvēlētas trīs latvietes - Ieva Kubliņa, Zane Tamane un Elīna Dikeulaku.

Izmantotie resursi:
WNBA mock draft: Lynx have potential for big...

     [+] [-]

, 2019-01-12 21:17, pirms 11 mēnešiem
kā orģināli rakstās Eiža? citādi liekas ka vecāki meitas nosauc tā kā tevs atraugājas pēc alus

  +1 [+] [-]

, 2019-01-12 21:21, pirms 11 mēnešiem
pūce rakstīja: kā orģināli rakstās Eiža? citādi liekas ka vecāki meitas nosauc tā kā tevs atraugājas pēc alus
Tak apakšā ir atsauce uz draftu. Asia

     [+] [-]

, 2019-01-13 23:17, pirms 11 mēnešiem
Man gan nav saprotams, kā Eiža Dara WNBA prognozēs var būt četras pozīcijas augstāk par Ariki Ogunbovali. Ogunbovale izšķīra NCAA titula īpašnieku pagājušajā sezonā, arī šajā sezonā viņa sevi apliecina kā īpašu spēlētāju, kuras darbības laukumā ir vienmēr pārliecinošas, pretiniecēm negaidītas un rezultatīvas. Viņa spēlē efektīgi un radoši. Par Eižu to var teikt tikai daļēji - viņai līdzīgas spēlētājas sieviešu basketbola jau ir pietiekami daudz.