Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Latvijas-Igaunijas sieviešu līgu varētu papildināt Lietuvas klubi

Andrejs Siliņš

Latvijas-Igaunijas sieviešu līgu varētu papildināt Lietuvas klubi
Foto: TTT Rīga

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sieviešu basketbola klubi varētu apvienoties vienotam čempionātam, aģentūrai LETA atklāja Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš.

Jau jūlijā Lietuvas medijos parādījās informācija, ka vairākas Latvijas komandas jaunajā sezonā varētu pievienoties šīs valsts sieviešu basketbola čempionātam, tomēr nu Bērziņš pastāstīja, ka ir ideja apvienoties visām trim Baltijas valstīm.

"Šobrīd atlicis visām trim valstīm šo teorētisko sadarbības piedāvājumu uzlikt uz papīra. Līdz augusta beigām varētu būt skaidrs, vai šāds čempionāts maz būs, bet virziens ir reāls," uzsvēra Bērziņš.

"Šis būs jauns turnīrs ar jaunu identitāti," norādīja Bērziņš.

Iepriekšējos gados noticis vienots Latvijas un Igaunijas sieviešu basketbola čempionāts, turklāt šādu turnīru dzīvē grasās ar nākamo sezonu ieviest arī vīrieši.

"Nevarētu teikt, ka apvienotais Latvijas un Igaunijas sieviešu čempionāts noslēgsies. Tas drīzāk pāries nākamajā fāzē un notiks pamatīgāka apvienošanās," atklāja Bērziņš.

Pavasarī par Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta uzvarētāju jau piekto gadu pēc kārtas kļuva "TTT Rīga".

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-08-08 11:45, pirms gada
lielisks ņjūs

     [+] [-]

, 2018-08-08 12:25, pirms gada
Lielāka iespēja piedabūt tribīnēs skatītājus. Vismaz mani noteikti. Un sponsoriem tas ar būtu interesantāk.

     [+] [-]

, 2018-08-08 12:56, pirms gada
Nesaprotu, kāpēc līdz galam BBL nevarēja attīstīt! Tikai loģisks risinājums uz visu iedzīvotāju fona!
Protams, ka tādam kā Žalgiris no šāda turnīra jēga būtu maza, bet viņu resursi mierīgi atļautu kaut otro sastāvu šim pasākumam. Nedaudz paplānošana un varētu visu pa smuko, vidējais skatītājs būtu tikai ieguvējs!