Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

U18 meitenes bez 10 kandidātēm samet 75 punktus zaudējumā pret Igauniju

U18 meitenes bez 10 kandidātēm samet 75 punktus zaudējumā pret Igauniju
Latvijas U18 meitenes
Foto: basket.ee

Latvijas U18 meiteņu basketbola izlase svētdien, 8. jūlijā, pirmajā pārbaudes spēlē Meža skolā zaudēja Igaunijai ar 75:80.

Aināra Čukstes trenētā komanda pirmās pārbaudes spēles aizvada nepilnā sastāvā. Četras 2000. gadā dzimušās spēlētājas – Nikola Ozola, Aleksa Gulbe, Māra Mote un Alise Markova – pašlaik sacenšas Eiropas U20 čempionātā Šopronā, Ungārijā.

Vēl sešas 2001. gadā dzimušās meitenes – Jete Nulle, Ketija Vihmane, Anita Miķelsone, Paula Kļeščova, Raivita Koreņika un Laura Meldere – gatavojas Pasaules U17 kausa izcīņai, kas 21.-29. jūlijā notiks Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.

Meža skolā treneru rīcībā bija 11 spēlētājas, tai skaitā aizsardzes Elīza Šaicāne un Elīza Poiša. Visplašāk pārstāvēta Daugavpils – neskaitot Poišu, ierindā bija arī Ligita Golovko, Viktorija Ivanova un Laura Okuņeva.

Cīņa sākās rezultatīvi. Pirmajā puslaikā komandas kopā sameta 88 punktus, bet igaunietes galotnē izrāvās priekšā – 41:47. Trešajā ceturtdaļā mājinieces samazināja starpību līdz minimumam (60:61), tomēr pēdējās 10 minūtēs nedaudz labākas bija viešņas.

Pārbaudes spēle, 8. jūlijs, Meža skola

Latvija – Igaunija 75:80 (19:20, 22:27, 19:14, 15:19)
Latvija U18: Zumenta 17 (9ab), Golovko 14, Liepiņa-Liepa 9, Okuņeva 7, Krieviņa 7, Radziņa 7 (9ab), Ivanova 6 (5ab, 4rp), Šaicāne 4, Blūma 2 (13ab), Dambrāne 1 (4rp, 5pp), Poiša 1.
Igaunija U18: Pulk 24, Vahi 12 (12ab), Ehala 11 (5ab), Oinitš 10, Loomagi 10, Teder 9 (5ab, 7rp), Eliise 2, Neeme 2, Ojamaa, Otti, Eerikson, Prede.
Tiesneši Edgars Kājiņš, Montis Rozenfelds, Pēteris Grīnbergs.

Latvijas U18 izlases kandidātes

SpēlētājaSporta skolaPoz.AugumsDzimš.d.Komanda
Nikola OzolaJūrmalaPG17214.02.2000TTT juniores
Aleksa GulbeRīdzenePF18605.02.2000TTT Rīga
Māra MoteRīdzene/CēsisSG17815.05.2000TTT juniores
Alise MarkovaTTPC18705.10.2000RSU
Jete NulleRīdzenePG16912.03.2001TTT juniores
Klinta DambrāneRīgas 3.BJSSPG17013.02.2000TTT juniores
Elizabete ZumentaRīdzeneG/F18125.05.2000TTT juniores
Ketija VihmaneRīgas 3.BJSSSG17805.03.2000-
Elīza ŠaicāneRīdzeneSG17710.04.2000-
Anita MiķelsoneTTPF17813.12.2001-
Paula KļeščovaLiepājaG/F17907.07.2001Liepājas Papīrs
Elīza PoišaDaugavpilsSG17315.01.2001Daugavpils
Katrīna KrieviņaCēsis/RīdzeneG17012.06.2000-
Laura OkuņevaDaugavpilsG/F17620.06.2000Daugavpils
Viktorija IvanovaDaugavpilsG16821.03.2000Daugavpils
Līga Ligita GolovkoDaugavpilsSF18215.04.2000Daugavpils
Felicita Liepiņa-LiepaCēsis/RīdzeneF17712.07.2000TTT juniores
Anete BlūmaSaldusPF18008.11.2000Saldus
Raivita KoreņikaSaldusPF18216.06.2001Saldus
Laura MeldereTTPC19001.06.2001Reyer Venezia (Itālija)

Galvenais treneris Ainārs Čukste (TTT juniores)
Treneri: Matīss Graudiņš, Daiga Žvirble
Fizioterapeite Linda Zujeva

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja