Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Jorgs Pantelakis: "Nespējām turēt līdzi TTT tempam"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Jorgs Pantelakis: "Nespējām turēt līdzi TTT tempam"
Kristīne Vītola un Kate Krēsliņa aizsardzībā. Foto: Olympiacos

"Nekad dzīvē nemeklēju attaisnojumus. Galvenais sakāves iemesls ir kontaktspēle, mēs nespēlējām tik smagi kā TTT," pēc piektā zaudējuma Eirolīgā teica "Olympiacos" sieviešu basketbola komandas galvenais treneris Jorgs Pantelakis.

Likendra Džonsone, "Olympiacos" spēlētāja no 2015. gada

“Domāju, ka šodien nospēlējām ļoti vāji. Tā bija viena no spēlēm, kura sagādāja lielāko vilšanos, spēlējot savu skatītāju priekšā. Sākot ar mani. Zinājām, ka TTT otrajā puslaikā spēlēs agresīvi, taču mēs nebijām tam gatavas. Jādomā par nākamo spēli.

Nav nekā cita, ko teikt. Šodien nebijām gatavas doties pretī ugunsgrēkam. Uzņemos atbildību par zaudējumu, jo laukumā nespēlēju kā komandas līdere. Man vajadzēja gūt vairāk punktu, domāju, ka tad iznākums būtu labāks.”

Jorgs Pantelakis, "Olympiacos" galvenais treneris

“Nebijām psiholoģiski gatavi cīņai. TTT spēlēja no aizsardzības un izmantoja mūsu kļūdas, kamēr mēs, diemžēl, nespējām turēt līdzi viņu tempam. Pieļāvām pārāk daudz kļūdu, mājās izskatījāmies nožēlojami un iznākums bija skumjš.

Jāizvērtē pieļautās kļūdas, jāiet uz priekšu, lai komanda šajā līmenī iemācītos izmantot savu potenciālu. Iepriekš to esam spējuši daudzas reizes, taču spēlē pret “TTT Rīga”, tāpēc iznākums ir mums nelabvēlīgs.

Nevaram pilnvērtīgi cīnīties, ja neesam pilnā sastāvā. Šodien mums pietrūka Anna Spiridopulu, kura, manuprāt, ir viena no mūsu agresīvākajām spēlētājām aizsardzībā. Centāmies spēlēt agresīvi gan pret TTT, gan Antākijā. Taču par galveno sakāves iemeslu kļuva apņēmības trūkums.

Šodien bija riskanti sūtīt laukumā Annu Spiridopulu. Runāju ar komandas medicīnisko personālu un nonācu pie secinājuma, ka risks nebūtu attaisnojies. Domāju, ka viņa varēs mums palīdzēt nākamajā spēlē.”

Izmantotie resursi:
https://www.olympiacossfp.gr/el/con...