Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource208 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource208), Fid:983, Did:0, useCase: 0
Draugiem.lvTwitterYouTube

Carnikava atkal savās mājās sagrauj sāncenšus

Carnikava atkal savās mājās sagrauj sāncenšus
Foto: www.sports.carnikava.lv

Pirmdien, 29. oktobrī, Carnikavas pamatskolas sporta zālē norisinājās LBL3 spēle starp Carnikavas un Pārdaugavas komandu no Rīgas.

Spēles sākums bija ļoti nervozs abām komandām - punkti nāca ļoti lēnām un smagi, daudz kļūdu dažādās pozīcijās.

Ceturtdaļas vidū Carnikavai izdevās veikt atrāvienu desmit punktu apmērā un līdz ceturtdaļas beigām jau 22:9. Carnikaviešiem totāli nekrīt trīspunktu metieni, bet, toties, laba saspēle uzbrukumā līdz drošam metienam no groza apakšas. Pārdaugaviešiem nekrīt pat soda metieni.

Pārdaugavas treneris R.Rudzītis mēģina glābt situāciju un veido dažādas presinga kombinācijas, jo redzams, ka pārdaugavieši ir jaunāki, vairāk kustās. Tomēr metienu precizitāte pārdaugaviešiem ir tik zema, pat soda metienos, ka rezultātu sadeldēt neizdodas un Carnikavas komanda lēnām turpina krāt pārsvaru - pirmais puslaiks 41:24. Carniavieši turpina gūt ļoti daudz punktus no groza apakšas.

Otrais puslaiks sākās ar līdzīgu spēli, brīdi, pat liekas, ka viesi iegūst iniciatīvu, tomēr tad īsā laikā carnikavieši faktiski sāk kaut ko līdzīgu presingam pa visu laukumu un pretinieku graujot iegūst vairāk kā trīsdesmit punktu pārsvaru. Carnikavas spēlētājiem pieaug arī trīspunktu metienu precizitāte un pašaizliedzība laukumā. Carnikaviešiem punktus gūst visi, pie tam no dažādām pozīcijām. Metienu precizitāte kļūst neparasti augsta. Īpaši uzteikt kādu ir grūti, jo šoreiz ik pa brīdim parādās saspēle, kurā ar komandas biedra izvirzīšanu labā metiena pozīcijā, skopošanās nav manāma.

Pārdaugavas komanda nepadodas, bet jūtams, ka tā ir pamatīgā nokdaunā bez iespējām attapties un izlīdzināt spēli. Carnikavieši gūst uzvaru ar komandas vēsturē iespaidīgāko rezultātu - 89:43.

Pamazām Carnikavā līdzjutēju kļūst arvien vairāk un komandas sniegums uzlabojas, jūt, ka turnīrs ir tikai sācies un paliek arvien "karstāks".

Nākošā spēle viesos ar Cēsu komandu, kas vēl nav turnīrā zaudējusi ne reizi.

Informāciju sagatavoja:
Carnikavas sports