Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2551, Did:0, useCase: 0

Video: Porziņģis sniedz interviju, spēlējot 1:1 ar žurnālistu

Andrejs Siliņš
Ņujorkas ikmēneša vīriešu žurnāls GQ sporta žurnālists Klejs Skipers, kura augums ir 185 centimetri, izmantojis iespēju kārtējā publiskā pasākuma laikā nointervēt Ņujorkas "Knicks" latviešu spēka uzbrucēju Kristapu Porziņģi pārsvarā par jautājumiem, kas nav saistīti ar basketbolu. Pie tam Skipers to darīja, spēlējot ar Kristapu viens pret vienu.
Intervijas laikā Porziņģis atklāj, ka viņam nav draudzenes; ka viens no viņa mīļākajiem reperiem ir kanādiešu mākslinieks Dreiks; pajoko, ka filmā Kristapu tēlotu Ivans Drago (izdomāts tēls no filmas par Rokiju Bilbao); ka viņam ļoti patīk hamburgeri; ka, nespēlējot basketbolu, iespējams, nodarbotos ar uzņēmējdarbību; ka izvēlētos pārdankot Šakilam O'Nīlam. Intervijas laikā Porziņģis apspēlēja žurnālistu ar rezultātu 8:2.


Izmantotie resursi:
GQ Magazine: Men's Fashion and Style News:...
Vērtējums: +4

     [+] [-]

, 2016-03-13 19:42, pirms 3 gadiem
luk ta ir attieksme

     [+] [-]

, 2016-03-14 07:51, pirms 3 gadiem
Sasteigti metieni, pasīva aizsardzība... Ja Ivans Drago, fui, Dolfs Lundgrēns filmā spēlētu Šakilu OŅīlu, vai Kristaps varētu viņam pārdankot? 1,80 garam žurnālistam nevarēja.